Găsește cele mai ieftine zboruri către Cagliari

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Lu 17/5
Lu 24/5

Cele mai ieftine zboruri către aeroporturile din Cagliari

Găsește cele mai ieftine zboruri către aeroporturile din Cagliari, plecând din orașul sau aeroportul care îți este cel mai aproape
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Cagliari

CEL MAI IEFTIN TRASEU DIN Bucureşti CĂTRE Cagliari

Bucureşti Aeroportul Henri Coandă (OTP) către Cagliari (CAG)

De obicei, zborurile către Cagliari din Bucureşti sunt mai ieftine atunci când zbori din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Cagliari Elmas, cu un preț mediu de 736 lei

CEA MAI IEFTINĂ LUNĂ PENTRU A ZBURA CĂTRE CAGLIARI DIN BUCUREŞTI AEROPORTUL HENRI COANDĂAugustCu 66% mai ieftinZborurile din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Cagliari costă în medie doar 247 lei în August
CEA MAI SCUMPĂ LUNĂ PENTRU A ZBURA CĂTRE CAGLIARI DIN BUCUREŞTI AEROPORTUL HENRI COANDĂSeptembrieCu 52% mai scumpÎn Septembrie, un zbor către Cagliari din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă costă aproximativ 1.122 lei
CEA MAI POPULARĂ LUNĂ PENTRU A ZBURA CĂTRE CAGLIARI DIN BUCUREŞTI AEROPORTUL HENRI COANDĂAugust698% mai vizitatUtilizatorii momondo caută zboruri către Cagliari din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă în August mai des decât în orice altă lună

Care este cel mai bun moment pentru a zbura către Cagliari?

  • Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Cagliari?

    Luna August este, în medie, cea mai ieftină pentru a zbura în Cagliari din România, majoritatea prețurilor fiind de doar 263 lei. Dacă nu vrei să vizitezi Cagliari în August, atunci at trebui să aștepți până în luna Martie pentru a zbura din România; și atunci, prețurile biletelor de avion sunt ieftine, având un preț mediu de 583 lei.

  • Cu cât timp înainte ar trebui să-mi rezerv zborul către Cagliari?

    Cel mai bun moment pentru a-ți rezerva zborul în Cagliari este cu 31 zile în avans, când prețurile costă în jur de 775 lei. Ține minte că poți găsi zboruri ieftine către Cagliari și în afara acestui interval. De fapt, utilizatorii momondo au găsit recent zboruri din România în Cagliari, la 227 lei.

  • Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura în Cagliari?

    Conform datelor noastre, luni este cea mai ieftină zi pentru a zbura în Cagliari din România. Cele mai ieftine bilete de avion pentru o plecare într-o zi de luni au costat, de curând, 902 lei. Ia în calcul faptul că prețurile pot varia întotdeauna în funcție de rută, iar zborurile domestice au prețuri diferite față de cele internaționale. Atunci când alegi să zbori într-o zi de sâmbătă, cea mai scumpă zi a săptămânii, te poți aștepta la prețuri în jur de 1.186 lei pentru biletele de avion din România în Cagliari.

  • Care este cel mai ieftin moment al zilei pentru a zbura în Cagliari?

    Cu prețuri la biletele de avion de numai 886 lei, dimineața este cel mai ieftin moment al zilei pentru a zbura din România în Cagliari. Zborul în Cagliari dimineața este ideal datorită orelor puțin aglomerate de călătorie. Încearcă să nu rezervi zborurile după-amiaza pentru că au un preț de aproximativ 1.304 lei. Bineînțeles, acest preț poate varia în funcție de perioada anului și de aeroportul de destinație.


Oferte găsite pe momondo pentru zborurile către Cagliari

Vezi care sunt unele dintre cele mai bune prețuri găsite recent de utilizatorii momondo pentru zborurile din România în Cagliari
Wizz Air
13 iun.
OTP09:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 35m
CAG11:40Cagliari Elmas
20 iun.
CAG11:10Cagliari Elmas
2h 30m
OTP13:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
13 iun.
OTP05:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
12h 35m
1 escală
CAG18:30Cagliari Elmas
20 iun.
CAG11:10Cagliari Elmas
2h 30m
OTP13:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
14 iun.
OTP07:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
23h 30m
1 escală
CAG07:05Cagliari Elmas
21 iun.
CAG02:45Cagliari Elmas
25h 35m
1 escală
OTP04:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Wizz Air
4 iul.
OTP09:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 35m
CAG11:40Cagliari Elmas
11 iul.
CAG11:10Cagliari Elmas
2h 30m
OTP13:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Wizz Air
17 iun.
OTP09:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 35m
CAG11:40Cagliari Elmas
20 iun.
CAG11:10Cagliari Elmas
2h 30m
OTP13:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
4 iul.
OTP05:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
25h 10m
1 escală
CAG07:05Cagliari Elmas
11 iul.
CAG11:10Cagliari Elmas
2h 30m
OTP13:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Găsește cele mai ieftine zboruri doar dus în Cagliari

Dacă te interesează zborurile doar dus din România în Cagliari, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferită de Ryanair
Ryanair
3 iun.
OTP18:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
11h 00m
1 escală
CAG05:35Cagliari Elmas
Companii aeriene multiple
1 iun.
OTP06:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
35h 30m
2 de escale
CAG18:25Cagliari Elmas
Ryanair
3 iun.
OTP08:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
26h 45m
2 de escale
CAG10:45Cagliari Elmas

Rute populare către Cagliari

Cele mai frecvente căutări de zboruri către Cagliari, împreună cu cele mai mici prețuri și cele mai scurte durate de zbor
Zboruri din Bucureşti către Cagliari
Cel mai scurt timp de zbor2h 35m
Cel mai ieftin239 lei
Zboruri din Timișoara către Cagliari
Cel mai scurt timp de zbor10h 35m
Cel mai ieftin300 lei

Începe să-ți planifici călătoria în Cagliari