Găsește cele mai ieftine zboruri către Olbia

Dus-întors
Economic
Wichita (ICT)
Olbia (OLB)
lun. 8/3
lun. 15/3
Any month
Compară cu momondo |

Cele mai ieftine zboruri către aeroporturile din Olbia

Găsește cele mai ieftine zboruri către aeroporturile din Olbia, plecând din orașul sau aeroportul care îți este cel mai aproape
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Alghero

CEL MAI IEFTIN TRASEU DIN Bucureşti CĂTRE Olbia

Bucureşti Aeroportul Henri Coandă (OTP) către Alghero (AHO)

De obicei, zborurile către Olbia din Bucureşti sunt mai ieftine atunci când zbori din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Alghero Fertilia, cu un preț mediu de 612 lei


Care este cel mai bun moment pentru a zbura către Olbia?

Care este cel mai ieftin zbor către Olbia?

75 lei este cea mai ieftină ofertă găsită pe momondo în ultimele două săptămâni pentru un zbor către Olbia. Acest zbor pleacă din Milano și este cu 91% mai ieftin decât majoritatea zborurilor în Olbia. Pentru a găsi cel mai mic preț către Olbia, din zona ta, folosește funcționalitatea momondo Ghid pentru prețul acestei rute.

Cu cât timp înainte ar trebui să-mi rezerv zborul către Olbia?

Pentru mjoritatea călătorilor, rezervarea biletelor cu 59 zile înainte de data de plecare este cea mai bună variantă pentru a găsi prețuri ieftine către Olbia. În acest interval de timp, prețurile la zboruri costă în jur de 1.281 lei. Totuși, prețurile zborurilor pot fi mai mici în afara acestui interval de timp. De exemplu, călătorii au găsi recent, pe momondo, zboruri din România în Olbia la numai 479 lei.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura în Olbia?

Cea mai ieftină zi pentru a zbura din România în Olbia este o zi de duminică, când pot fi găsite bilete la numai 989 lei. Atunci când alegi să zbori într-o zi de sâmbătă, cea mai scumpă zi a săptămânii, te poți aștepta la prețuri în jur de 1.394 lei pentru biletele de avion din România în Olbia.

Care este cel mai ieftin moment al zilei pentru a zbura în Olbia?

Cu prețuri la biletele de avion de numai 831 lei, seara este cel mai ieftin moment al zilei pentru a zbura din România în Olbia. Zborul în Olbia seara este ideal datorită orelor puțin aglomerate de călătorie. Cu un preț mediu al biletului de 1.196 lei, zborurile după-amiaza sunt, în general, cele mai scumpe.

Există și alte opțiuni de aeroporturi în apropiere de Olbia?

Aeroportul Alghero Fertilia pot fi opțiuni alternative de aeroporturi pentru zborul în Olbia.

Există o alternativă mai ieftină pentru zborul în Olbia?

Prețurile variază în funcție de destinația de plecare a călătorilor, dar, în medie, cel mai ieftin aeroport pentru a zbura în Olbia este Aeroportul Alghero Fertilia (cu o medie a prețului de 853 lei/persoană). De cele mai multe ori, utilizatorii găsesc cele mai bune prețuri atunci când folosesc funcționalitatea Ghid pentru prețul acestei rute.


Oferte găsite pe momondo pentru zborurile către Olbia Costa Smeralda

Vezi care sunt unele dintre cele mai bune prețuri găsite recent de utilizatorii momondo pentru zborurile din România în Olbia Costa Smeralda
Blue Air
27 iul.
09:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 20m
11:20Olbia Costa Smeralda
31 iul.
11:05Olbia Costa Smeralda
2h 20m
13:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
27 iul.
12:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
6h 00m
1 escală
18:00Olbia Costa Smeralda
31 iul.
11:05Olbia Costa Smeralda
2h 20m
13:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Lufthansa
11 mai
10:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
4h 15m
1 escală
14:20Olbia Costa Smeralda
13 mai
13:55Olbia Costa Smeralda
18h 30m
1 escală
08:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1.334 lei
Caută similare
Lufthansa
11 mai
10:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
4h 15m
1 escală
14:20Olbia Costa Smeralda
13 mai
13:55Olbia Costa Smeralda
18h 30m
1 escală
08:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1.338 lei
Caută similare
Lufthansa
11 mai
10:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
4h 15m
1 escală
14:20Olbia Costa Smeralda
13 mai
13:55Olbia Costa Smeralda
21h 20m
2 de escale
11:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1.527 lei
Caută similare
Lufthansa
11 mai
10:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
4h 15m
1 escală
14:20Olbia Costa Smeralda
13 mai
13:55Olbia Costa Smeralda
21h 20m
2 de escale
11:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1.531 lei
Caută similare

Care companie aeriană zboară către Olbia?

Iată o selecție a celor mai populare și mai ieftine companii aeriene pentru zborurile tale către Olbia

Rute populare către Olbia

Cele mai frecvente căutări de zboruri către Olbia, împreună cu cele mai mici prețuri și cele mai scurte durate de zbor
Zboruri din Bucureşti către Olbia
Cel mai rapid zbor
2h 20m
Ieftin
479 lei
Zboruri din Cluj-Napoca către Olbia
Cel mai rapid zbor
4h 15m
Ieftin
1.335 lei
Zboruri din Timișoara către Olbia
Cel mai rapid zbor
4h 20m
Ieftin
2.039 lei

  • Dus-întors
  • Doar dus
  • Multi-City
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
  • Multiple
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi