Zboruri ieftin din Bucureşti în Cagliari, începând de la 16 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Ma 19/10
Ma 26/10

Informații despre zborurile din Bucureşti către Cagliari

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Bucureşti către Cagliari
Cel mai bun preț găsit16 €Cea mai bună ofertă de zbor din Bucureşti către Cagliari găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 16 €
Cel mai scurt timp de zbor2h 35mCel mai rapid zbor din Bucureşti către Cagliari durează 2h 35m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Bucureşti către Cagliari. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Bucureşti Aeroportul Henri Coandă - Aeroportul Cagliari Elmas.
Aeroporturi în Cagliari1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Cagliari: Cagliari Elmas (CAG)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Bucureşti către Cagliari

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Cagliari?

August

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Bucureşti către Cagliari este August. Cea mai scumpă este septembrie.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Bucureşti către Cagliari?

luni

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este luni, iar cea mai scumpă, sâmbătă.

Care este cel mai ieftin moment pentru a zbura către din Bucureşti către Cagliari?

dimineața

Zborurile din Bucureşti către Cagliari sunt cu aproximativ 32% mai scumpe după-amiaza decât dimineața

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Bucureşti către Cagliari?

Ryanair

Alitalia, Lufthansa și Ryanair sunt cele mai populare companii care operează ruta din Bucureşti către Cagliari

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Bucureşti - Cagliari ?

Bucureşti Aeroportul Henri Coandă - Cagliari Elmas

Zboară din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Cagliari Elmas cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Bucureşti - Cagliari

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Bucureşti - Cagliari?

Cu 31 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Bucureşti către Cagliari este cu aproximativ 31 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Bucureşti către Cagliari

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Bucureşti către Cagliari, schimbând tab-urile.
Ryanair
19 nov.
OTP11:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
7h 40m
1 escală
CAG19:00Cagliari Elmas
22 nov.
CAG07:30Cagliari Elmas
8h 20m
1 escală
OTP15:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
4 nov.
OTP10:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
20h 35m
1 escală
CAG06:55Cagliari Elmas
9 nov.
CAG03:10Cagliari Elmas
34h 40m
2 de escale
OTP13:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
4 nov.
OTP10:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
20h 35m
1 escală
CAG06:55Cagliari Elmas
9 nov.
CAG06:25Cagliari Elmas
6h 55m
1 escală
OTP13:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
4 dec.
OTP10:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
28h 30m
2 de escale
CAG15:15Cagliari Elmas
11 dec.
CAG09:25Cagliari Elmas
26h 40m
2 de escale
OTP12:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
19 nov.
OTP11:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
30h 25m
2 de escale
CAG17:45Cagliari Elmas
22 nov.
CAG07:30Cagliari Elmas
8h 20m
1 escală
OTP15:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
4 nov.
OTP10:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
28h 45m
2 de escale
CAG15:05Cagliari Elmas
9 nov.
CAG03:10Cagliari Elmas
34h 40m
2 de escale
OTP13:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Bucureşti către Cagliari

Dacă te interesează zborurile doar dus din Bucureşti în Cagliari, vezi câteva dintre oferte noastreoferită de Ryanair
Ryanair
5 nov.
OTP14:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
17h 55m
1 escală
CAG08:40Cagliari Elmas
Companii aeriene multiple
18 nov.
OTP01:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
16h 10m
1 escală
CAG17:20Cagliari Elmas
Ryanair
12 nov.
OTP11:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
7h 40m
1 escală
CAG19:00Cagliari Elmas

Caută zboruri de ultim moment în Cagliari din Bucureşti

Găsește și compară prețuri la zboruri de ultim moment din Bucureşti în Cagliari
Wizz Air
21 oct.
OTP15:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 35m
CAG17:40Cagliari Elmas
24 oct.
CAG18:15Cagliari Elmas
2h 30m
OTP20:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Wizz Air
21 oct.
OTP15:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 35m
CAG17:40Cagliari Elmas
24 oct.
CAG18:15Cagliari Elmas
2h 30m
OTP20:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
22 oct.
OTP17:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
24h 55m
2 de escale
CAG18:20Cagliari Elmas
24 oct.
CAG18:15Cagliari Elmas
2h 30m
OTP20:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
22 oct.
OTP17:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
24h 55m
2 de escale
CAG18:20Cagliari Elmas
24 oct.
CAG04:15Cagliari Elmas
37h 35m
2 de escale
OTP17:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
21 oct.
OTP15:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 35m
CAG17:40Cagliari Elmas
25 oct.
CAG18:05Cagliari Elmas
22h 30m
1 escală
OTP16:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
21 oct.
OTP02:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
28h 45m
2 de escale
CAG07:05Cagliari Elmas
24 oct.
CAG18:15Cagliari Elmas
2h 30m
OTP20:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Bucureşti în Cagliari

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Bucureşti în Cagliari, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Ryanair
PrețDe la 98 €
Anulare Gratuită
Evaluare
6,9
7,1

Îmbarcare

6,7

Confort

7,5

Echipaj

6,1

Divertisment

6,4

Mâncare

Evaluări

Pro: Nothing

Contra: Ryanair announced that we could postpone the flights without any cost due to corona virus and when I tried to reach them/to change the flight date the change tax was still there.

1 / 2
Lufthansa
PrețDe la 166 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4
Alitalia
PrețDe la 242 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,8

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Bucureşti în Cagliari Elmas posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Din cauza impactului global cauzat de COVID-19, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zboruri din Bucureşti în Cagliari Elmas, precum Alitalia, Ryanair și Lufthansa ar putea aplica politici de anulare flexibile. Caută pe site-ul nostru toate companiile aeriene care oferă această flexibilitate.

  • Ce distanță este între Bucureşti și Cagliari Elmas cu avionul?

    Distanța în linie dreaptă dintre Bucureşti și Cagliari Elmas este 1516,6 km. Durata normală a unui zbor pentru această rută este de 7h 40m.


Rute alternative din Bucureşti către Cagliari

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Timișoara către Cagliari
Cel mai scurt timp de zbor11h 30m
Cel mai ieftin57 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Alghero
Cel mai scurt timp de zbor5h 35m
Cel mai ieftin73 €
Zboruri din Bucureşti către Olbia
Cel mai scurt timp de zbor8h 40m
Cel mai ieftin95 €
Zboruri din Timișoara către Alghero
Cel mai scurt timp de zbor27h 35m
Cel mai ieftin105 €
Zboruri din Timișoara către Olbia
Cel mai scurt timp de zbor25h 05m
Cel mai ieftin190 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Olbia
Cel mai scurt timp de zbor31h 10m
Cel mai ieftin245 €

Zboruri similare rutei Bucureşti - Cagliari

Ești flexibil în privința destinației? Extinde-ți căutarea și găsește zboruri similare rutei Bucureşti - Cagliari.