Găsește cele mai ieftine zboruri către Salonic

joi 19/9
joi 26/9
Any month
Compară vs. momondo |

Care este cel mai bun moment pentru a zbura către Salonic?

+270.0%
+180.0%
+90.0%
Minim
Preț
73 - 265 EUR

Care este cel mai bun moment pentru a zbura către Salonic?

Majoritatea călătorilor găsesc cele mai ieftine prețuri pentru zborurile dus-întors către Salonic atunci când rezervă în timpul lunii Noiembrie.

Care este cel mai bun moment pentru a rezerva zborul către Salonic?

În medie, atunci când îți plănuiești călătoria către Salonic (din majoritatea locațiilor) încearcă să-ți rezervi zborul de plecare cu 54 zile zile în avans pentru a te bucura de cel mai ieftin preț.

Care este cea mai ieftină zi pentru a te urca în avionul cu destinația Salonic?

Din majoritatea locațiilor, cel mai ieftin zbor către Salonic pleacă în zilele de Miercuri. Rezervarea unui zbor care pleacă Vineri s-a dovedit a fi cea mai scumpă opțiune.

Care este cel mai ieftin moment al zilei pentru a zbura către Salonic?

În general, atunci când se caută cel mai ieftin zbor către Salonic, datele noastre indică faptul că prânz este cea mai bună zi pentru a-ți rezerva zborul. Zborurile de dimineața tind să fie cele mai scumpe.


Oferte găsite pe momondo pentru zborurile către Salonic

Verifică unele dintre cele mai bune prețuri la zborurile către Salonic, găsite recent de utilizatorii momondo.
Rapid
Ieftin
Ryanair
Ryanair
09 dec.
OTP
12:10
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
6h 10m
1 Escală
18:20
SKG
Salonic Makedonia aeroport
Ryanair
16 dec.
SKG
15:10
Salonic Makedonia aeroport
5h 25m
1 Escală
20:35
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
119 EUR
TAROM
TAROM
18 mar.
OTP
14:50
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
1h 45m
16:35
SKG
Salonic Makedonia aeroport
TAROM
20 mar.
SKG
17:05
Salonic Makedonia aeroport
1h 35m
18:40
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
134 EUR
TAROM
TAROM
28 feb.
OTP
14:50
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
1h 45m
16:35
SKG
Salonic Makedonia aeroport
TAROM
02 mar.
SKG
17:05
Salonic Makedonia aeroport
1h 35m
18:40
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
140 EUR
Air Serbia
Air Serbia
04 oct.
OTP
08:10
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
10h 15m
1 Escală
18:25
SKG
Salonic Makedonia aeroport
Air Serbia
11 oct.
SKG
09:25
Salonic Makedonia aeroport
3h 50m
1 Escală
13:15
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
174 EUR
Air Serbia
Air Serbia
30 sept.
OTP
08:10
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
10h 15m
1 Escală
18:25
SKG
Salonic Makedonia aeroport
Air Serbia
10 oct.
SKG
16:10
Salonic Makedonia aeroport
21h 05m
1 Escală
13:15
+1
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
175 EUR
Turkish Airlines
Turkish Airlines
26 sept.
OTP
00:35
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
11h 05m
1 Escală
11:40
SKG
Salonic Makedonia aeroport
Turkish Airlines
30 sept.
SKG
00:30
Salonic Makedonia aeroport
11h 00m
1 Escală
11:30
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
202 EUR
TAROM
TAROM
18 mar.
OTP
14:50
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
1h 45m
16:35
SKG
Salonic Makedonia aeroport
TAROM
20 mar.
SKG
17:05
Salonic Makedonia aeroport
1h 35m
18:40
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
134 EUR
TAROM
TAROM
28 feb.
OTP
14:50
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
1h 45m
16:35
SKG
Salonic Makedonia aeroport
TAROM
02 mar.
SKG
17:05
Salonic Makedonia aeroport
1h 35m
18:40
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
140 EUR
Ryanair
Ryanair
09 dec.
OTP
12:10
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
6h 10m
1 Escală
18:20
SKG
Salonic Makedonia aeroport
Ryanair
16 dec.
SKG
15:10
Salonic Makedonia aeroport
5h 25m
1 Escală
20:35
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
119 EUR
Air Serbia
Air Serbia
04 oct.
OTP
08:10
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
10h 15m
1 Escală
18:25
SKG
Salonic Makedonia aeroport
Air Serbia
11 oct.
SKG
09:25
Salonic Makedonia aeroport
3h 50m
1 Escală
13:15
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
174 EUR
TAROM
TAROM
10 nov.
CLJ
07:45
Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj aeroport
8h 50m
1 Escală
16:35
SKG
Salonic Makedonia aeroport
TAROM
11 nov.
SKG
17:05
Salonic Makedonia aeroport
7h 45m
1 Escală
00:50
+1
CLJ
Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj aeroport
283 EUR
Turkish Airlines
Turkish Airlines
20 nov.
CLJ
11:55
Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj aeroport
10h 50m
1 Escală
22:45
SKG
Salonic Makedonia aeroport
Turkish Airlines
21 nov.
SKG
17:05
Salonic Makedonia aeroport
7h 45m
1 Escală
00:50
+1
CLJ
Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj aeroport
242 EUR

Ce companie aeriană operează zborul către Salonic?


Aeroporturi în apropiere de Salonic

Mai jos poți vedea toate aeroporturile din Salonic, împreună cu distanța față de centrul orașului
Salonic Makedonia
13 km față de centrul orașului

Rute populare către Salonic

Cele mai frecvente căutări de zboruri către Salonic, împreună cu cele mai mici prețuri și cele mai scurte durate de zbor
Bucureşti către Salonic
Cel mai rapid zbor
1h 45m
Ieftin
140 EUR
Cluj-Napoca către Salonic
Cel mai rapid zbor
11h 15m
Ieftin
208 EUR

Începe să-ți planifici călătoria în Salonic