Zboruri ieftin din Cluj-Napoca în Salonic, începând de la 44 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Lu 29/11
Lu 6/12

Informații despre zborurile din Cluj-Napoca către Salonic

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Cluj-Napoca către Salonic
Cel mai scurt timp de zbor9h 05mCel mai rapid zbor din Cluj-Napoca către Salonic durează 9h 05m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Cluj-Napoca către Salonic. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Aeroportul Salonic Makedonia.
Aeroporturi în Salonic1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Salonic: Salonic Makedonia (SKG)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Cluj-Napoca către Salonic

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Salonic?

februarie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Cluj-Napoca către Salonic este februarie. Cea mai scumpă este septembrie.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Cluj-Napoca către Salonic?

duminică

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este duminică, iar cea mai scumpă, joi.

Care este cel mai ieftin moment pentru a zbura către din Cluj-Napoca către Salonic?

la prânz

Zborurile din Cluj-Napoca către Salonic sunt cu aproximativ 61% mai scumpe după-amiaza decât la prânz

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Cluj-Napoca către Salonic?

Turkish Airlines

TAROM și Turkish Airlines sunt cele mai populare companii care operează ruta din Cluj-Napoca către Salonic

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Cluj-Napoca - Salonic ?

Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Salonic Makedonia

Zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj către Salonic Makedonia cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Cluj-Napoca - Salonic

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Cluj-Napoca - Salonic?

Cu 50 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Cluj-Napoca către Salonic este cu aproximativ 50 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Cluj-Napoca către Salonic

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Cluj-Napoca către Salonic, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
20 dec.
CLJ02:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
38h 45m
2 de escale
SKG17:25Salonic Makedonia
10 ian.
SKG03:25Salonic Makedonia
21h 50m
1 escală
CLJ01:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
20 dec.
CLJ02:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
38h 45m
2 de escale
SKG17:25Salonic Makedonia
10 ian.
SKG16:05Salonic Makedonia
24h 45m
2 de escale
CLJ16:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
22 ian.
CLJ07:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
21h 45m
1 escală
SKG05:05Salonic Makedonia
23 ian.
SKG12:35Salonic Makedonia
25h 45m
1 escală
CLJ14:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Lufthansa
21 ian.
CLJ01:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
5h 30m
1 escală
SKG07:15Salonic Makedonia
24 ian.
SKG08:05Salonic Makedonia
11h 30m
1 escală
CLJ19:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
22 ian.
CLJ02:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
26h 00m
2 de escale
SKG04:10Salonic Makedonia
23 ian.
SKG09:35Salonic Makedonia
26h 45m
2 de escale
CLJ12:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
10 dec.
CLJ08:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
9h 05m
1 escală
SKG18:00Salonic Makedonia
12 dec.
SKG05:00Salonic Makedonia
13h 10m
1 escală
CLJ18:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Cluj-Napoca către Salonic

Dacă te interesează zborurile doar dus din Cluj-Napoca în Salonic, vezi câteva dintre oferte noastreoferite de Ryanair și TAROM
Companii aeriene multiple
18 dec.
CLJ02:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
26h 00m
2 de escale
SKG04:10Salonic Makedonia
Ryanair
28 dec.
CLJ17:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
23h 15m
2 de escale
SKG16:35Salonic Makedonia
TAROM
28 dec.
CLJ14:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
19h 05m
1 escală
SKG09:45Salonic Makedonia

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Cluj-Napoca în Salonic

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Cluj-Napoca în Salonic, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
TAROM
PrețDe la 171 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,9
8,4

Îmbarcare

8,3

Confort

8,5

Echipaj

6,6

Divertisment

7,2

Mâncare

Evaluări

Contra: Lots of turbulences at landing, due tonthe heavy rain.

1 / 2
Turkish Airlines
PrețDe la 197 €
Anulare Gratuită
Evaluare
8,2

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj în Salonic Makedonia posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Din cauza impactului global cauzat de COVID-19, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zboruri din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj în Salonic Makedonia, precum TAROM, Turkish Airlines și Lufthansa ar putea aplica politici de anulare flexibile. Caută pe site-ul nostru toate companiile aeriene care oferă această flexibilitate.

  • Ce distanță este între Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj și Salonic Makedonia cu avionul?

    Salonic Makedonia se află la 683,6 km distanță de Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj. Durata normală a unui zbor pentru această rută este de 4h 40m.


Rute alternative din Cluj-Napoca către Salonic

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Salonic
Cel mai scurt timp de zbor1h 15m
Cel mai ieftin20 €

Zboruri similare rutei Cluj-Napoca - Salonic

Ești flexibil în privința destinației? Extinde-ți căutarea și găsește zboruri similare rutei Cluj-Napoca - Salonic.

Zboruri către alte orașe din Grecia

Ți-ai pierdut interesul pentru Salonic? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Grecia