Găsește cele mai ieftine zboruri către Chania

vin. 15/11
vin. 22/11
Any month
Compară vs. momondo |

Care este cel mai bun moment pentru a zbura către Chania?

215 EUR
160 EUR
105 EUR
50 EUR
Preț
49 - 208 EUR

Care este cel mai bun moment pentru a zbura către Chania?

Majoritatea călătorilor găsesc cele mai ieftine prețuri pentru zborurile dus-întors către Chania atunci când rezervă în timpul lunii Aprilie.

Care este cel mai bun moment pentru a rezerva zborul către Chania?

Din majoritatea locațiilor, rezervarea zborului către Chania cu aproximativ 60 zile înaintea datei de plecare se traduce în alegerea celei mai bune oferte.

Care este cea mai ieftină zi pentru a te urca în avionul cu destinația Chania?

Din majoritatea locațiilor, cel mai ieftin zbor către Chania pleacă în zilele de Duminică. Rezervarea unui zbor care pleacă Luni s-a dovedit a fi cea mai scumpă opțiune.

Care este cel mai ieftin moment al zilei pentru a zbura către Chania?

În general, atunci când se caută cel mai ieftin zbor către Chania, datele noastre indică faptul că prânz este cea mai bună zi pentru a-ți rezerva zborul. Zborurile de dimineața tind să fie cele mai scumpe.


Oferte găsite pe momondo pentru zborurile către Chania

Verifică unele dintre cele mai bune prețuri la zborurile către Chania, găsite recent de utilizatorii momondo.
Rapid
Ieftin
Ryanair
Ryanair
03 mai
OTP
17:35
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
1h 55m
19:30
CHQ
Chania Souda aeroport
Ryanair
10 mai
CHQ
19:55
Chania Souda aeroport
1h 50m
21:45
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
84 EUR
Ryanair
Ryanair
06 mai
OTP
18:05
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
1h 55m
20:00
CHQ
Chania Souda aeroport
Ryanair
13 mai
CHQ
20:50
Chania Souda aeroport
1h 50m
22:40
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
103 EUR
Ryanair
Ryanair
03 mai
OTP
17:35
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
1h 55m
19:30
CHQ
Chania Souda aeroport
Ryanair
10 mai
CHQ
19:55
Chania Souda aeroport
1h 50m
21:45
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
84 EUR
Ryanair
Ryanair
06 mai
OTP
18:05
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
1h 55m
20:00
CHQ
Chania Souda aeroport
Ryanair
13 mai
CHQ
20:50
Chania Souda aeroport
1h 50m
22:40
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
103 EUR

Aeroporturi în apropiere de Chania

Mai jos poți vedea toate aeroporturile din Chania, împreună cu distanța față de centrul orașului
Chania Souda
11 km față de centrul orașului

Rute populare către Chania

Cele mai frecvente căutări de zboruri către Chania, împreună cu cele mai mici prețuri și cele mai scurte durate de zbor
Zboruri din Bucureşti către Chania
Cel mai rapid zbor
1h 55m
Ieftin
84 EUR
Zboruri din Timișoara către Chania
Cel mai rapid zbor
6h 15m
Ieftin
341 EUR

Începe să-ți planifici călătoria în Chania