Găsește cele mai ieftine zboruri către Köln

Dus-întors
Economic
Wichita (ICT)
Köln (CGN)
mie. 3/3
mie. 10/3
Any month
Compară cu momondo |

Cele mai ieftine zboruri către aeroporturile din Köln

Găsește cele mai ieftine zboruri către aeroporturile din Köln, plecând din orașul sau aeroportul care îți este cel mai aproape
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Köln

CEL MAI IEFTIN TRASEU DIN Bucureşti CĂTRE Köln

Bucureşti Aeroportul Henri Coandă (OTP) către Dortmund (DTM)

De obicei, zborurile către Köln din Bucureşti sunt mai ieftine atunci când zbori din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Dortmund, cu un preț mediu de 545 lei

CEA MAI IEFTINĂ LUNĂ PENTRU A ZBURA CĂTRE KÖLN DIN BUCUREŞTI AEROPORTUL HENRI COANDĂNoiembrieCu 27% mai ieftinZborurile din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Köln costă în medie doar 497 lei în Noiembrie
CEA MAI SCUMPĂ LUNĂ PENTRU A ZBURA CĂTRE KÖLN DIN BUCUREŞTI AEROPORTUL HENRI COANDĂIulieCu 43% mai scumpÎn Iulie, un zbor către Köln din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă costă aproximativ 973 lei
CEA MAI POPULARĂ LUNĂ PENTRU A ZBURA CĂTRE KÖLN DIN BUCUREŞTI AEROPORTUL HENRI COANDĂSeptembrie409% mai vizitatUtilizatorii momondo caută zboruri către Köln din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă în Septembrie mai des decât în orice altă lună

Care este cel mai bun moment pentru a zbura către Köln?

Care este cel mai ieftin zbor către Köln?

Utilizatorii care au rezervat călătorii către Köln, cu plecare din Bristol, au găsit bilete de avion cu 90% mai ieftine decât prețul mediu al zborurilor în Köln. Pentru a găsi cele mai ieftine prețuri din zona ta, folosește funcționalitatea momondo Ghid pentru prețul acestei rute.

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Köln?

Dacă nu poți vizita Köln în timpul lunii Martie, atunci, plecarea din România în Mai este, de asemenea, o opțiune ieftină. Cei mai mulți utilizatori momondo găsesc prețuri în jur de 513 lei pentru această lună.

Cu cât timp înainte ar trebui să-mi rezerv zborul către Köln?

Pentru mjoritatea călătorilor, rezervarea biletelor cu 39 zile înainte de data de plecare este cea mai bună variantă pentru a găsi prețuri ieftine către Köln. În acest interval de timp, prețurile la zboruri costă în jur de 663 lei.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura în Köln?

Datele noastre arată că miercuri este cea mai ieftină zi pentru a zbura în Köln. Poți găsi bilete de avion pentru această zi la numai 657 lei. Zborurile din România în Köln într-o zi de duminică will vor fi, de obicei, mai scumpe - în jur de 930 lei. Să ai în vedere faptul că prețurile pentru ambele zile pot fluctua în funcție de sezon și de cerere.

Care este cel mai ieftin moment al zilei pentru a zbura în Köln?

După-amiaza este cel mai ieftin moment al zilei pentru a zbura în Köln din România. Căutând zboruri cu plecare după-amiaza, utilizatorii momondo au găsit prețuri de numai 696 lei. La prânz există cea mai mare cerere de zboruri către Köln, așa că prețurile costă în jur de 839 lei pe bilet.

Există și alte opțiuni de aeroporturi în apropiere de Köln?

În funcție de luna și de aeroportul de plecare, cei care zboară în Köln ar putea găsi prețuri mai bune pentru Aeroportul Internațional Düsseldorf (40 km from Köln city center), Aeroportul Dortmund (79 km from Köln city center), Aeroportul Düsseldorf Weeze (92 km from Köln city center), Frankfurt Aeroportul Frankfurt-Hahn (112 km from Köln city center) sau Aeroportul Frankfurt (la 151 km față de centrul orașului Köln).

Există o alternativă mai ieftină pentru zborul în Köln?

În general, cel mai ieftin aeroport din apropiere de Köln este Aeroportul Dortmund, cu un preț mediu de 664 lei/persoană. Aceste prețuri variază, bineînțeles, în funcție de destinația de plecare a călătorilor. Cei care vor să economisească bani sunt sfătuiți să folosească funcționalitateaGhid pentru prețul acestei rute.


Oferte găsite pe momondo pentru zborurile către Köln Aeroportul Köln-Bonn

Vezi care sunt unele dintre cele mai bune prețuri găsite recent de utilizatorii momondo pentru zborurile din România în Köln Aeroportul Köln-Bonn
Lufthansa
12 mar.
02:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
13h 10m
2 de escale
15:20Köln Aeroportul Köln-Bonn
15 mar.
05:05Köln Aeroportul Köln-Bonn
13h 54m
2 de escale
18:59Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2.185 lei
Caută similare
Lufthansa
11 mar.
12:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
16h 10m
2 de escale
04:25Köln Aeroportul Köln-Bonn
15 mar.
05:05Köln Aeroportul Köln-Bonn
13h 54m
2 de escale
18:59Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
1.563 lei
Caută similare

Găsește cele mai ieftine zboruri doar dus în Köln Aeroportul Köln-Bonn

Dacă te interesează zborurile doar dus către Köln, vezi mai jos câteva dintre ofertele noastre oferită de Blue Air
Blue Air
2 apr.
06:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 45m
09:30Köln Aeroportul Köln-Bonn
Companii aeriene multiple
15 mar.
13:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
6h 50m
1 escală
20:35Köln Aeroportul Köln-Bonn
Pegasus Airlines
11 mar.
12:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
7h 10m
1 escală
19:55Köln Aeroportul Köln-Bonn

Care companie aeriană zboară către Köln?

Iată o selecție a celor mai populare și mai ieftine companii aeriene pentru zborurile tale către Köln

Rute populare către Köln

Cele mai frecvente căutări de zboruri către Köln, împreună cu cele mai mici prețuri și cele mai scurte durate de zbor
Zboruri din Bucureşti către Köln
Cel mai rapid zbor
8h 00m
Ieftin
788 lei

  • Dus-întors
  • Doar dus
  • Multi-City
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
  • Multiple
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi