Zboruri ieftine din Cluj-Napoca către Franţa

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Jo 21/10
Jo 28/10

Informații despre zborurile din Cluj-Napoca către Franţa

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Cluj-Napoca către Franţa
Cel mai scurt timp de zbor2h 40mCel mai rapid zbor din Cluj-Napoca către Franţa durează 2h 40m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Cluj-Napoca către Franţa. Rutele populare, cu escale, pentru această conexiune sunt Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Paris Aeroportul Paris-Orly, Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Paris Aeroportul Internațional Charles de Gaulle și Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Paris Aeroportul Paris-Beauvais.

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Cluj-Napoca către Franţa

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Cluj-Napoca către Franţa?

Wizz Air

LOT, Lufthansa și Wizz Air sunt cele mai populare companii care operează ruta din Cluj-Napoca către Franţa

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Cluj-Napoca - Franţa ?

Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Paris Aeroportul Internațional Charles de Gaulle

Zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj către Paris Aeroportul Internațional Charles de Gaulle cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Cluj-Napoca - Franţa


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Cluj-Napoca către Franţa

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Cluj-Napoca către Franţa, schimbând tab-urile.
Blue Air
18 mar.
CLJ03:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 40m
CDG05:40Paris Aeroportul Internațional Charles de Gaulle
21 mar.
CDG05:30Paris Aeroportul Internațional Charles de Gaulle
2h 35m
CLJ08:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
18 nov.
CLJ01:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 50m
BVA03:50Paris Aeroportul Paris-Beauvais
21 nov.
BVA04:05Paris Aeroportul Paris-Beauvais
2h 35m
CLJ06:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
17 nov.
CLJ01:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 50m
BVA03:50Paris Aeroportul Paris-Beauvais
19 nov.
BVA17:30Paris Aeroportul Paris-Beauvais
22h 10m
2 de escale
CLJ15:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Blue Air
18 mar.
CLJ05:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
12h 55m
1 escală
CDG18:00Paris Aeroportul Internațional Charles de Gaulle
21 mar.
CDG05:30Paris Aeroportul Internațional Charles de Gaulle
2h 35m
CLJ08:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Ryanair
9 nov.
CLJ17:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
21h 40m
2 de escale
BVA15:00Paris Aeroportul Paris-Beauvais
13 nov.
BVA04:00Paris Aeroportul Paris-Beauvais
11h 40m
2 de escale
CLJ15:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
11 nov.
CLJ01:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 50m
BVA03:50Paris Aeroportul Paris-Beauvais
15 nov.
BVA03:45Paris Aeroportul Paris-Beauvais
2h 35m
CLJ06:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Cluj-Napoca către Franţa

Dacă te interesează zborurile doar dus din Cluj-Napoca în Franţa, vezi câteva dintre oferte noastreoferite de Blue Air și Wizz Air
Wizz Air
18 nov.
CLJ01:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 50m
BVA03:50Paris Aeroportul Paris-Beauvais
Companii aeriene multiple
20 dec.
CLJ08:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
25h 10m
1 escală
BVA09:10Paris Aeroportul Paris-Beauvais
Blue Air
20 dec.
CLJ02:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 40m
CDG04:40Paris Aeroportul Internațional Charles de Gaulle

Caută zboruri de ultim moment în Franţa din Cluj-Napoca

Găsește și compară prețuri la zboruri de ultim moment din Cluj-Napoca în Franţa
Wizz Air
21 oct.
CLJ02:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 40m
BVA04:50Paris Aeroportul Paris-Beauvais
25 oct.
BVA04:40Paris Aeroportul Paris-Beauvais
2h 35m
CLJ07:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
21 oct.
CLJ02:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 40m
BVA04:50Paris Aeroportul Paris-Beauvais
25 oct.
BVA06:10Paris Aeroportul Paris-Beauvais
25h 50m
2 de escale
CLJ08:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
TAROM
22 oct.
CLJ05:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
7h 20m
1 escală
CDG12:30Paris Aeroportul Internațional Charles de Gaulle
24 oct.
CDG08:00Paris Aeroportul Internațional Charles de Gaulle
6h 15m
1 escală
CLJ14:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
LOT
22 oct.
CLJ10:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
20h 40m
1 escală
CDG07:10Paris Aeroportul Internațional Charles de Gaulle
25 oct.
CDG15:45Paris Aeroportul Internațional Charles de Gaulle
20h 55m
1 escală
CLJ12:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
21 oct.
CLJ02:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 40m
BVA04:50Paris Aeroportul Paris-Beauvais
24 oct.
BVA04:40Paris Aeroportul Paris-Beauvais
2h 35m
CLJ07:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
22 oct.
CLJ04:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 40m
BVA06:50Paris Aeroportul Paris-Beauvais
29 oct.
BVA03:20Paris Aeroportul Paris-Beauvais
31h 00m
2 de escale
CLJ10:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Cluj-Napoca în Franţa

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Cluj-Napoca în Franţa, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Wizz Air
PrețDe la 42 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4
7,4

Îmbarcare

7,2

Confort

7,9

Echipaj

7,0

Divertisment

7,3

Mâncare

Evaluări

Organizare execrabila! Nu a existat niciun fel de distanțare!!!

1 / 3
LOT
PrețDe la 115 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,2
Lufthansa
PrețDe la 122 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,5

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj în Franţa posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Franţa au adoptat noi politici pentru a răspunde mai bine impactului global cauzat de COVID-19. Câteva dintre companiile care ar putea renunța la taxele de anulare sunt Wizz Air, Lufthansa șiLOT. Poți căuta întreaga listă de companii aeriene care, precum Wizz Air, oferă această flexibilitate.


Rute alternative din Cluj-Napoca către Franţa

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Cluj-Napoca către Paris
Cel mai scurt timp de zbor2h 40m
Cel mai ieftin13 €
Zboruri din Bucureşti către Paris
Cel mai scurt timp de zbor3h 05m
Cel mai ieftin35 €
Zboruri din Bucureşti către Marsilia
Cel mai scurt timp de zbor2h 50m
Cel mai ieftin53 €
Zboruri din Bucureşti către Nisa
Cel mai scurt timp de zbor2h 35m
Cel mai ieftin58 €
Zboruri din Bucureşti către Toulouse
Cel mai scurt timp de zbor9h 30m
Cel mai ieftin65 €
Zboruri din Iași către Paris
Cel mai scurt timp de zbor3h 05m
Cel mai ieftin70 €
Zboruri din Timișoara către Paris
Cel mai scurt timp de zbor5h 50m
Cel mai ieftin88 €
Zboruri din Timișoara către Toulouse
Cel mai scurt timp de zbor22h 20m
Cel mai ieftin98 €
Zboruri din Iași către Lyon
Cel mai scurt timp de zbor27h 00m
Cel mai ieftin131 €
Zboruri din Timișoara către Bastia
Cel mai scurt timp de zbor30h 25m
Cel mai ieftin209 €
Zboruri din Sibiu către Toulouse
Cel mai scurt timp de zbor5h 10m
Cel mai ieftin237 €
Zboruri din Bucureşti către Bastia
Cel mai scurt timp de zbor20h 45m
Cel mai ieftin279 €

Zboruri similare rutei Cluj-Napoca - Franţa

Ești flexibil în privința destinației? Extinde-ți căutarea și găsește zboruri similare rutei Cluj-Napoca - Franţa.

Zboruri către alte orașe din Franţa

Ți-ai pierdut interesul pentru Franţa? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Franţa