Găsește cele mai ieftine zboruri către Bastia

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Sâ 26/6
Sâ 3/7

Care este cel mai bun moment pentru a zbura către Bastia?

  • Care este cel mai ieftin zbor către Bastia?

    Utilizatorii care au rezervat călătorii către Bastia, cu plecare din Bucureşti, au găsit bilete de avion cu 48% mai ieftine decât prețul mediu al zborurilor în Bastia. Pentru a găsi cele mai ieftine prețuri din zona ta, folosește funcționalitatea momondo Ghid pentru prețul acestei rute.

  • Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura în Bastia?

    Conform datelor noastre, marți este cea mai ieftină zi pentru a zbura în Bastia din România. Cele mai ieftine bilete de avion pentru o plecare într-o zi de marți au costat, de curând, 1.085 lei. Ia în calcul faptul că prețurile pot varia întotdeauna în funcție de rută, iar zborurile domestice au prețuri diferite față de cele internaționale. Dacă programul tău de călătorie este flexibil, încearcă să eviți plecarea într-o zi de joi pentru că biletele tind să coste în jur de 1.546 lei. Aceste prețuri se pot modifica, așa că asigură-te că îți setezi o Alertă de preț pentru zborurile în Bastia.

  • Care este cel mai ieftin moment al zilei pentru a zbura în Bastia?

    Dimineața este cel mai ieftin moment al zilei pentru a zbura în Bastia din România. Căutând zboruri cu plecare dimineața, utilizatorii momondo au găsit prețuri de numai 1.428 lei. Cu un preț mediu al biletului de 1.847 lei, zborurile la prânz sunt, în general, cele mai scumpe.

  • Există și alte opțiuni de aeroporturi în apropiere de Bastia?

    Aeroportul Calvi Ste Catherine, Aeroportul Ajaccio Campo Dell Oro sau Aeroportul Figari Figari-Sud Corse pot fi opțiuni alternative de aeroporturi pentru zborul în Bastia.

  • Există o alternativă mai ieftină pentru zborul în Bastia?

    Cu un preț mediu de 905 lei de persoană, Aeroportul Bastia Poretta este cel mai ieftin aeroport de aterizare pentru o călătorie în Bastia. Acest preț fluctuează, desigur, în funcție de locul din care zbori. Funcționalitatea Ghid pentru prețul acestei rute de la momondo îi ajută pe utilizatori să găsească cele mai mici prețuri.


Oferte găsite pe momondo pentru zborurile către Bastia

Vezi care sunt unele dintre cele mai bune prețuri găsite recent de utilizatorii momondo pentru zborurile din România în Bastia
Companii aeriene multiple
26 aug.
OTP05:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
6h 35m
1 escală
BIA12:00Bastia Poretta
26 aug.
BIA14:30Bastia Poretta
5h 00m
1 escală
OTP19:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
1.631 lei
Caută similare
Air France
26 aug.
OTP07:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
7h 55m
1 escală
BIA14:55Bastia Poretta
27 aug.
BIA03:30Bastia Poretta
10h 45m
2 de escale
OTP14:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2.709 lei
Caută similare
Companii aeriene multiple
26 aug.
OTP05:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
6h 35m
1 escală
BIA12:00Bastia Poretta
26 aug.
BIA17:45Bastia Poretta
14h 00m
2 de escale
OTP07:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
1.900 lei
Caută similare
Companii aeriene multiple
26 aug.
OTP02:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
12h 10m
2 de escale
BIA14:10Bastia Poretta
26 aug.
BIA17:45Bastia Poretta
14h 00m
2 de escale
OTP07:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2.037 lei
Caută similare
Air France
24 aug.
OTP10:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
9h 25m
2 de escale
BIA20:05Bastia Poretta
27 aug.
BIA03:30Bastia Poretta
10h 45m
2 de escale
OTP14:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3.274 lei
Caută similare
Air France
26 aug.
OTP10:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
7h 30m
2 de escale
BIA18:10Bastia Poretta
27 aug.
BIA03:30Bastia Poretta
10h 45m
2 de escale
OTP14:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3.655 lei
Caută similare

Găsește cele mai ieftine zboruri doar dus în Bastia

Dacă te interesează zborurile doar dus din România în Bastia, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Air France și Lufthansa
Air France
OTPBucureşti Aeroportul Henri Coandă
6h 35m
BIABastia Poretta
Lufthansa
TSRTimișoara
10h 30m
BIABastia Poretta

Rute populare către Bastia

Cele mai frecvente căutări de zboruri către Bastia, împreună cu cele mai mici prețuri și cele mai scurte durate de zbor
Zboruri din Timișoara către Bastia
Cel mai scurt timp de zbor10h 30m
Cel mai ieftin1.444 lei
Zboruri din Bucureşti către Bastia
Cel mai scurt timp de zbor6h 35m
Cel mai ieftin1.631 lei

Începe să-ți planifici călătoria în Bastia