Zboruri ieftine din Cluj-Napoca către Paris Aeroportul Paris-Beauvais

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Mi 22/9
Mi 29/9

Informații despre zborurile din Cluj-Napoca către Paris Aeroportul Paris-Beauvais

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Cluj-Napoca către Paris Aeroportul Paris-Beauvais
Cel mai bun preț găsit32 €Cea mai bună ofertă de zbor din Cluj-Napoca către Paris Aeroportul Paris-Beauvais găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 32 €
Cel mai scurt timp de zbor2h 40mCel mai rapid zbor din Cluj-Napoca către Paris Aeroportul Paris-Beauvais durează 2h 40m.
Zboruri directeMaZborurile directe pleacă marți din Cluj-Napoca către Paris Aeroportul Paris-Beauvais. Compania aeriană care operează zboruri directe este Wizz Air..

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Cluj-Napoca către Paris Aeroportul Paris-Beauvais

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Paris Aeroportul Paris-Beauvais?

noiembrie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Cluj-Napoca către Paris Aeroportul Paris-Beauvais este noiembrie. Cea mai scumpă este aprilie.

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Cluj-Napoca către Paris Aeroportul Paris-Beauvais?

Wizz Air

Wizz Air este cea mai populară companie care operează ruta din Cluj-Napoca către Paris Aeroportul Paris-Beauvais

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Cluj-Napoca - Paris Aeroportul Paris-Beauvais?

Cu 57 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Cluj-Napoca către Paris Aeroportul Paris-Beauvais este cu aproximativ 57 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Cluj-Napoca către Paris Aeroportul Paris-Beauvais

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Cluj-Napoca către Paris Aeroportul Paris-Beauvais, schimbând tab-urile.
Wizz Air
12 nov.
CLJ01:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 40m
BVA03:50Paris Aeroportul Paris-Beauvais
14 nov.
BVA03:40Paris Aeroportul Paris-Beauvais
2h 35m
CLJ06:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
22 dec.
CLJ01:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 40m
BVA03:50Paris Aeroportul Paris-Beauvais
4 ian.
BVA03:40Paris Aeroportul Paris-Beauvais
2h 35m
CLJ06:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
12 nov.
CLJ01:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 40m
BVA03:50Paris Aeroportul Paris-Beauvais
14 nov.
BVA03:40Paris Aeroportul Paris-Beauvais
2h 35m
CLJ06:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
28 sept.
CLJ02:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 40m
BVA05:10Paris Aeroportul Paris-Beauvais
3 oct.
BVA04:40Paris Aeroportul Paris-Beauvais
2h 35m
CLJ07:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
29 sept.
CLJ02:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 40m
BVA04:50Paris Aeroportul Paris-Beauvais
3 oct.
BVA04:40Paris Aeroportul Paris-Beauvais
2h 35m
CLJ07:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
3 oct.
CLJ02:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 40m
BVA04:50Paris Aeroportul Paris-Beauvais
10 oct.
BVA04:40Paris Aeroportul Paris-Beauvais
2h 35m
CLJ07:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Cluj-Napoca către Paris Aeroportul Paris-Beauvais

Dacă te interesează zborurile doar dus din Cluj-Napoca în Paris Aeroportul Paris-Beauvais, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Ryanair și Wizz Air
Wizz Air
28 sept.
CLJ02:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 40m
BVA05:10Paris Aeroportul Paris-Beauvais
Wizz Air
11 nov.
CLJ01:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 40m
BVA03:50Paris Aeroportul Paris-Beauvais
Wizz Air
21 sept.
CLJ02:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 40m
BVA05:10Paris Aeroportul Paris-Beauvais

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Cluj-Napoca în Paris Aeroportul Paris-Beauvais

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Cluj-Napoca în Paris Aeroportul Paris-Beauvais, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Wizz Air
PrețDe la 45 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,5
7,5

Îmbarcare

7,3

Confort

7,9

Echipaj

7,0

Divertisment

7,2

Mâncare

Evaluări

Organizare execrabila! Nu a existat niciun fel de distanțare!!!

1 / 3

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj în Paris Aeroportul Paris-Beauvais posibilitatea de modificare flexibilă din motive de COVID-19?

    Pentru a mai ușura din stresul rezervării zborurilor, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Paris Aeroportul Paris-Beauvais au luat măsuri în fața pandemiei. Este posibil ca următoarea companie să aibă politici de modificare flexibile: Wizz Air.

  • Ce distanță este între Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj și Paris Aeroportul Paris-Beauvais cu avionul?

    Distanța dintre Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj și Paris Aeroportul Paris-Beauvais este de aproximativ 1617,5 km. Cu avionul, această rută durează în mod normal 2h 40m.


Rute alternative din Cluj-Napoca către Paris Aeroportul Paris-Beauvais

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Iași către Paris Aeroportul Paris-Beauvais
Cel mai scurt timp de zbor3h 05m
Cel mai ieftin31 €
Zboruri din Bucureşti către Paris Aeroportul Paris-Beauvais
Cel mai scurt timp de zbor3h 05m
Cel mai ieftin38 €
Zboruri din Bucureşti către Paris Aeroportul Internațional Charles de Gaulle
Cel mai scurt timp de zbor3h 10m
Cel mai ieftin51 €
Zboruri din Timișoara către Paris Aeroportul Internațional Charles de Gaulle
Cel mai scurt timp de zbor7h 15m
Cel mai ieftin90 €
Zboruri din Bucureşti către Paris Aeroportul Paris-Orly
Cel mai scurt timp de zbor4h 30m
Cel mai ieftin96 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Paris Aeroportul Paris-Orly
Cel mai scurt timp de zbor6h 40m
Cel mai ieftin102 €
Zboruri din Iași către Paris Aeroportul Internațional Charles de Gaulle
Cel mai scurt timp de zbor4h 30m
Cel mai ieftin109 €


Zboruri către alte aeroporturi din Franţa

Uită-te pe câteva zboruri către alte aeroporturi din Franţa