Zboruri Asia Armenia Yerevan

Găsește cele mai ieftine zboruri către Yerevan

Dus-întors
Economic
Wichita (ICT)
Yerevan (EVN)
vin. 18/6
vin. 25/6
Any month
Compară cu momondo |

Cele mai ieftine zboruri către aeroporturile din Yerevan

Găsește cele mai ieftine zboruri către aeroporturile din Yerevan, plecând din orașul sau aeroportul care îți este cel mai aproape
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Yerevan

CEL MAI IEFTIN TRASEU DIN Bucureşti CĂTRE Yerevan

Bucureşti Aeroportul Henri Coandă (OTP) către Yerevan (EVN)

De obicei, zborurile către Yerevan din Bucureşti sunt mai ieftine atunci când zbori din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Yerevan, cu un preț mediu de 873 lei

CEA MAI IEFTINĂ LUNĂ PENTRU A ZBURA CĂTRE YEREVAN DIN BUCUREŞTI AEROPORTUL HENRI COANDĂmaiCu 32% mai ieftinZborurile din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Yerevan costă în medie doar 594 lei în mai
CEA MAI SCUMPĂ LUNĂ PENTRU A ZBURA CĂTRE YEREVAN DIN BUCUREŞTI AEROPORTUL HENRI COANDĂoctombrieCu 26% mai scumpÎn octombrie, un zbor către Yerevan din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă costă aproximativ 1.098 lei
CEA MAI POPULARĂ LUNĂ PENTRU A ZBURA CĂTRE YEREVAN DIN BUCUREŞTI AEROPORTUL HENRI COANDĂoctombrie562% mai vizitatUtilizatorii momondo caută zboruri către Yerevan din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă în octombrie mai des decât în orice altă lună

Care este cel mai bun moment pentru a zbura către Yerevan?

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Yerevan?

Luna mai este, în medie, cea mai ieftină pentru a zbura în Yerevan din România, majoritatea prețurilor fiind de doar 675 lei. Dacă nu poți călători în Yerevan în timpul lunii mai, află că ianuarie este, de asemenea, o perioadă ieftină. Pe momondo, poți găsi pentru această lună prețuri în jur de 712 lei.

Cu cât timp înainte ar trebui să-mi rezerv zborul către Yerevan?

Cel mai bun moment pentru a-ți rezerva zborul din România în România este cu 53 zile înainte, atunci când prețurile costă, aproximativ, 947 lei.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura în Yerevan?

Cea mai ieftină zi pentru a zbura din România în Yerevan este o zi de Vineri, când pot fi găsite bilete la numai 817 lei. Asigură-te că nu îți rezervi plecarea într-o zi de sâmbătă, deoarece prețurile tind să fie mai scumpe decât de obicei. Conform datelor noastre, prețul mediu al biletului de avion către Yerevan, într-o zi de sâmbătă, este de 1.738 lei.

Există și alte opțiuni de aeroporturi în apropiere de Yerevan?

În funcție de luna și de aeroportul de plecare, cei care zboară în Yerevan ar putea găsi prețuri mai bune pentru Aeroportul Gyoumri (la 84 km de centrul orașului Yerevan).


Oferte găsite pe momondo pentru zborurile către Yerevan

Vezi care sunt unele dintre cele mai bune prețuri găsite recent de utilizatorii momondo pentru zborurile din România în Yerevan
Companii aeriene multiple
23 aug.
OTP14:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
8h 30m
1 escală
EVN22:50Yerevan
28 aug.
EVN00:50Yerevan
6h 20m
1 escală
OTP07:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
1.574 lei
Caută similare
Companii aeriene multiple
8 iul.
OTP14:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
8h 30m
1 escală
EVN22:50Yerevan
22 iul.
EVN22:05Yerevan
11h 25m
2 de escale
OTP09:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3.489 lei
Caută similare
Companii aeriene multiple
8 iul.
OTP12:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
16h 05m
2 de escale
EVN04:55Yerevan
22 iul.
EVN21:30Yerevan
15h 00m
3 de escale
OTP12:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2.359 lei
Caută similare
Austrian Airlines
8 iul.
OTP11:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
11h 00m
1 escală
EVN22:55Yerevan
23 iul.
EVN00:45Yerevan
20h 55m
1 escală
OTP21:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2.696 lei
Caută similare
Austrian Airlines
23 aug.
OTP02:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
20h 55m
1 escală
EVN22:55Yerevan
28 aug.
EVN00:45Yerevan
11h 25m
1 escală
OTP12:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2.916 lei
Caută similare
Companii aeriene multiple
23 aug.
OTP15:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
26h 20m
2 de escale
EVN17:50Yerevan
28 aug.
EVN00:50Yerevan
6h 20m
1 escală
OTP07:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
1.728 lei
Caută similare

Găsește cele mai ieftine zboruri doar dus în Yerevan

Dacă te interesează zborurile doar dus către Yerevan, vezi mai jos câteva dintre ofertele noastre.
Aegean Airlines
18 iul.
OTP14:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
7h 40m
1 escală
EVN22:20Yerevan
Companii aeriene multiple
15 iul.
OTP18:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
22h 05m
3 de escale
EVN16:40Yerevan
Companii aeriene multiple
24 iul.
OTP16:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
25h 15m
2 de escale
EVN17:50Yerevan


Zboruri către alte orașe din Armenia

Ți-ai pierdut interesul pentru Yerevan? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Armenia
Zboruri Asia Armenia Yerevan
  • Dus-întors
  • Doar dus
  • Multi-City
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
  • Multiple
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi