Zboruri ieftine din Aeroportul Milano Linate către Cagliari

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Du 26/9
Du 3/10

Informații despre zborurile din Aeroportul Milano Linate către Cagliari

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Aeroportul Milano Linate către Cagliari
Cel mai scurt timp de zbor1h 25mCel mai rapid zbor din Aeroportul Milano Linate către Cagliari durează 1h 25m.
Zboruri directeViZborurile directe pleacă Vineri din Aeroportul Milano Linate către Cagliari. Compania aeriană care operează zboruri directe este Alitalia..
Aeroporturi în Cagliari1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Cagliari: Cagliari Elmas (CAG)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Aeroportul Milano Linate către Cagliari

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Cagliari?

septembrie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Aeroportul Milano Linate către Cagliari este septembrie. Cea mai scumpă este mai.

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Aeroportul Milano Linate - Cagliari?

Cu 53 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Aeroportul Milano Linate către Cagliari este cu aproximativ 53 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Aeroportul Milano Linate către Cagliari

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Aeroportul Milano Linate către Cagliari, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
5 oct.
LIN04:10Milano Linate
5h 50m
1 escală
CAG10:00Cagliari Elmas
6 oct.
CAG06:30Cagliari Elmas
5h 10m
1 escală
LIN11:40Milano Linate
Companii aeriene multiple
21 oct.
LIN04:20Milano Linate
8h 20m
2 de escale
CAG12:40Cagliari Elmas
24 oct.
CAG07:00Cagliari Elmas
4h 40m
1 escală
LIN11:40Milano Linate
Companii aeriene multiple
20 nov.
LIN03:20Milano Linate
9h 20m
1 escală
CAG12:40Cagliari Elmas
7 dec.
CAG03:10Cagliari Elmas
9h 50m
1 escală
LIN13:00Milano Linate
Companii aeriene multiple
19 oct.
LIN12:45Milano Linate
14h 40m
2 de escale
CAG03:25Cagliari Elmas
24 oct.
CAG07:00Cagliari Elmas
4h 40m
1 escală
LIN11:40Milano Linate
Companii aeriene multiple
28 sept.
LIN04:10Milano Linate
5h 50m
1 escală
CAG10:00Cagliari Elmas
2 oct.
CAG14:10Cagliari Elmas
13h 35m
1 escală
LIN03:45Milano Linate
Companii aeriene multiple
5 oct.
LIN11:45Milano Linate
15h 40m
2 de escale
CAG03:25Cagliari Elmas
6 oct.
CAG06:30Cagliari Elmas
5h 10m
1 escală
LIN11:40Milano Linate

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Aeroportul Milano Linate către Cagliari

Dacă te interesează zborurile doar dus din Aeroportul Milano Linate în Cagliari, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre.
Companii aeriene multiple
26 oct.
LIN04:15Milano Linate
5h 45m
1 escală
CAG10:00Cagliari Elmas
Companii aeriene multiple
5 oct.
LIN04:10Milano Linate
5h 50m
1 escală
CAG10:00Cagliari Elmas
Companii aeriene multiple
5 oct.
LIN04:10Milano Linate
5h 50m
1 escală
CAG10:00Cagliari Elmas

  • Ce distanță este între Milano Linate și Cagliari Elmas cu avionul?

    Milano Linate și Cagliari Elmas se află la 692,2 km distanță.