Zboruri ieftine din Cluj-Napoca către Viena

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Ma 22/6
Ma 29/6

Informații despre zborurile din Cluj-Napoca către Viena

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Cluj-Napoca către Viena
Cel mai bun preț găsit911 leiCea mai bună ofertă de zbor din Cluj-Napoca către Viena găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 911 lei
Cel mai scurt timp de zbor1h 20mCel mai rapid zbor din Cluj-Napoca către Viena durează 1h 20m.
Zboruri directeDuZborurile directe pleacă duminică din Cluj-Napoca către Viena. Compania aeriană care operează zboruri directe este Wizz Air..
Aeroporturi în Viena1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Viena: Viena Vienna Intl (VIE)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Cluj-Napoca către Viena

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Viena?

ianuarie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Cluj-Napoca către Viena este ianuarie. Cea mai scumpă este mai.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Cluj-Napoca către Viena?

duminică

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este duminică, iar cea mai scumpă, joi.

Care este cel mai ieftin moment pentru a zbura către din Cluj-Napoca către Viena?

la prânz

Zborurile din Cluj-Napoca către Viena sunt cu aproximativ 65% mai scumpe seara decât la prânz

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Cluj-Napoca către Viena?

Wizz Air

LOT, Lufthansa și TAROM sunt cele mai populare companii care operează ruta din Cluj-Napoca către Viena

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Cluj-Napoca - Viena ?

Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Viena Vienna Intl

Zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj către Viena Vienna Intl cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Cluj-Napoca - Viena

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Cluj-Napoca - Viena?

Cu 55 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Cluj-Napoca către Viena este cu aproximativ 55 de zile înainte de plecare.


Compară zborurile din Cluj-Napoca către Viena în mod simplu

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Cluj-Napoca către Viena, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
4 iul.
CLJ10:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 20m
VIE11:55Viena Vienna Intl
6 iul.
VIE03:00Viena Vienna Intl
12h 45m
1 escală
CLJ15:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
4 iul.
CLJ10:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 20m
VIE11:55Viena Vienna Intl
7 iul.
VIE02:55Viena Vienna Intl
27h 30m
1 escală
CLJ06:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Ryanair
3 iul.
CLJ08:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
24h 55m
1 escală
VIE09:05Viena Vienna Intl
6 iul.
VIE03:00Viena Vienna Intl
12h 45m
1 escală
CLJ15:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Ryanair
3 iul.
CLJ08:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
24h 55m
1 escală
VIE09:05Viena Vienna Intl
6 iul.
VIE03:00Viena Vienna Intl
12h 45m
1 escală
CLJ15:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
4 iul.
CLJ10:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 20m
VIE11:55Viena Vienna Intl
8 iul.
VIE13:30Viena Vienna Intl
1h 20m
CLJ14:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
29 iul.
CLJ12:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 20m
VIE14:00Viena Vienna Intl
5 aug.
VIE13:20Viena Vienna Intl
1h 20m
CLJ14:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Cluj-Napoca către Viena

Dacă te interesează zborurile doar dus din Cluj-Napoca în Viena, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Ryanair și Wizz Air
Wizz Air
4 iul.
CLJ10:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 20m
VIE11:55Viena Vienna Intl
Wizz Air
4 iul.
CLJ10:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 20m
VIE11:55Viena Vienna Intl
Ryanair
22 iun.
CLJ17:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
15h 20m
1 escală
VIE08:35Viena Vienna Intl

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Cluj-Napoca în Viena

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Cluj-Napoca în Viena, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Wizz Air
PrețDe la 162 lei
Anulare Gratuită
Evaluare
7,6
7,7

Îmbarcare

7,4

Confort

8,1

Echipaj

7,2

Divertisment

7,3

Mâncare

Evaluări

Contra: More leg room and reclining seats

1 / 2
LOT
PrețDe la 639 lei
Anulare Gratuită
Evaluare
7,2
Lufthansa
PrețDe la 756 lei
Anulare Gratuită
Evaluare
7,6
TAROM
PrețDe la 780 lei
Anulare Gratuită
Evaluare
7,8
8,5

Îmbarcare

8,2

Confort

8,5

Echipaj

6,5

Divertisment

7,1

Mâncare

Evaluări

Contra: Lots of turbulences at landing, due tonthe heavy rain.

1 / 2

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj în Viena Vienna Intl posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Pentru a mai ușura din stresul rezervării zborurilor, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Viena Vienna Intl au luat măsuri în fața pandemiei. Este posibil ca următoarele companii să aibă politici de anulare flexibile: Wizz Air, TAROM și LOT.


Rute alternative din Cluj-Napoca către Viena

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Viena
Cel mai scurt timp de zbor1h 30m
Cel mai ieftin98 lei
Zboruri din Iași către Viena
Cel mai scurt timp de zbor1h 45m
Cel mai ieftin488 lei
Zboruri din Bucureşti către Linz
Cel mai scurt timp de zbor16h 25m
Cel mai ieftin1.106 lei
Zboruri din Bucureşti către Klagenfurt
Cel mai scurt timp de zbor8h 00m
Cel mai ieftin1.533 lei

Zboruri către alte orașe din Austria

Ți-ai pierdut interesul pentru Viena? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Austria