Găsește cele mai ieftine zboruri către Riga

Dus-întors
Economic
Wichita (ICT)
Riga (RIX)
mar. 13/4
mar. 20/4
Any month
Compară cu momondo |

Cele mai ieftine zboruri către aeroporturile din Riga

Găsește cele mai ieftine zboruri către aeroporturile din Riga, plecând din orașul sau aeroportul care îți este cel mai aproape
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Riga

CEL MAI IEFTIN TRASEU DIN Bucureşti CĂTRE Riga

Bucureşti Aeroportul Henri Coandă (OTP) către Riga (RIX)

De obicei, zborurile către Riga din Bucureşti sunt mai ieftine atunci când zbori din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Riga Intl, cu un preț mediu de 894 lei

CEA MAI IEFTINĂ LUNĂ PENTRU A ZBURA CĂTRE RIGA DIN BUCUREŞTI AEROPORTUL HENRI COANDĂIulieCu 19% mai ieftinZborurile din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Riga costă în medie doar 727 lei în Iulie
CEA MAI SCUMPĂ LUNĂ PENTRU A ZBURA CĂTRE RIGA DIN BUCUREŞTI AEROPORTUL HENRI COANDĂSeptembrieCu 15% mai scumpÎn Septembrie, un zbor către Riga din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă costă aproximativ 1.032 lei
CEA MAI POPULARĂ LUNĂ PENTRU A ZBURA CĂTRE RIGA DIN BUCUREŞTI AEROPORTUL HENRI COANDĂMartie696% mai vizitatUtilizatorii momondo caută zboruri către Riga din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă în Martie mai des decât în orice altă lună

Care este cel mai bun moment pentru a zbura către Riga?

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Riga?

Dacă nu poți călători în Riga în timpul lunii Iulie, află că Martie este, de asemenea, o perioadă ieftină. Pe momondo, poți găsi pentru această lună prețuri în jur de 780 lei.

Cu cât timp înainte ar trebui să-mi rezerv zborul către Riga?

În general, pentru cei mai mulți călători, rezervarea zborului către Riga cu 60 zile înainte de plecare este cea mai ieftină opțiune - biletele costă în jur de 935 lei.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura în Riga?

Cea mai ieftină zi pentru a zbura din România în Riga este o zi de joi, când pot fi găsite bilete la numai 915 lei. Pe de altă parte, pentru că este convenabil deopotrivă pentru călătorii de afaceri, cât și pentru cei care pleacă în vacanță, marți este cea mai ieftină zi pentru a zbura din România. Drept urmare, prețurile tind să fie în jur de 1.056 lei.

Care este cel mai ieftin moment al zilei pentru a zbura în Riga?

La prânz este cel mai ieftin moment al zilei pentru a zbura în Riga din România. Căutând zboruri cu plecare la prânz, utilizatorii momondo au găsit prețuri de numai 892 lei. Încearcă să nu rezervi zborurile dimineața pentru că au un preț de aproximativ 1.029 lei. Bineînțeles, acest preț poate varia în funcție de perioada anului și de aeroportul de destinație.


Găsește cele mai ieftine zboruri doar dus în Riga Intl

Dacă te interesează zborurile doar dus către Riga, vezi mai jos câteva dintre ofertele noastre oferită de Ryanair
airBaltic
18 apr.
09:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
9h 05m
1 escală
18:15Riga Intl
1.004 lei
Caută similare
Ryanair
22 mai
05:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
10h 35m
1 escală
16:30Riga Intl
Companii aeriene multiple
20 apr.
15:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
15h 50m
1 escală
07:20Riga Intl
1.032 lei
Caută similare

Rute populare către Riga

Cele mai frecvente căutări de zboruri către Riga, împreună cu cele mai mici prețuri și cele mai scurte durate de zbor
Zboruri din Bucureşti către Riga
Cel mai rapid zbor
12h 30m
Ieftin
1.801 lei
Zboruri din Iași către Riga
Cel mai rapid zbor
32h 00m
Ieftin
3.990 lei

  • Dus-întors
  • Doar dus
  • Multi-City
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
  • Multiple
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi