Găsește cele mai ieftine zboruri către Jakarta

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Ma 22/6
Ma 29/6

Care este cel mai bun moment pentru a zbura către Jakarta?

  • Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Jakarta?

    Cea mai ieftină lună pentru a zbura în Jakarta din România este februarie. Zborurile, care costă în jur de 2.790 lei, sunt mai ieftine în această perioadă de extra-sezon. Luna martie este o altă opțiune grozavă pentru a călători în Jakarta, având prețuri medii de 2.822 lei la zborurile cu plecare din România.

  • Cu cât timp înainte ar trebui să-mi rezerv zborul către Jakarta?

    Recomandăm cumpărarea zborurilor din România către Jakarta cu 56 zile înainte de data plecării pentru că acela este momentul în care utilizatorii momondo tind să găsească cele mai bune prețuri. În medie, utilizatorii noștri au găsit zboruri în Jakarta la 3.171 lei. Totuși, prețurile zborurilor pot fi mai mici în afara acestui interval de timp. De exemplu, călătorii au găsi recent, pe momondo, zboruri din România în Jakarta la numai 2.778 lei.

  • Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura în Jakarta?

    Conform datelor noastre, marți este cea mai ieftină zi pentru a zbura în Jakarta din România. Cele mai ieftine bilete de avion pentru o plecare într-o zi de marți au costat, de curând, 3.190 lei. Ia în calcul faptul că prețurile pot varia întotdeauna în funcție de rută, iar zborurile domestice au prețuri diferite față de cele internaționale. Dacă programul tău de călătorie este flexibil, încearcă să eviți plecarea într-o zi de sâmbătă pentru că biletele tind să coste în jur de 3.464 lei. Aceste prețuri se pot modifica, așa că asigură-te că îți setezi o Alertă de preț pentru zborurile în Jakarta.

  • Există și alte opțiuni de aeroporturi în apropiere de Jakarta?

    Este cât se poate de posibil să găsești un aeroport de destinație alternativ și, posibil, mai ieftin în apropiere de Jakarta. Dacă plănuiești un zbor în Jakarta, ia în considerare să rezervi biletele de avion către Aeroportul Jakarta Soekarno-Hatta Intl (la 20 km de centrul orașului Jakarta).


Oferte găsite pe momondo pentru zborurile către Jakarta

Vezi care sunt unele dintre cele mai bune prețuri găsite recent de utilizatorii momondo pentru zborurile din România în Jakarta
Qatar Airways
16 iul.
OTP14:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
16h 40m
1 escală
CGK07:20Jakarta Soekarno-Hatta Intl
22 iul.
CGK21:40Jakarta Soekarno-Hatta Intl
15h 50m
1 escală
OTP13:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3.107 lei
Caută similare
Qatar Airways
7 aug.
OTP14:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
16h 40m
1 escală
CGK07:20Jakarta Soekarno-Hatta Intl
20 aug.
CGK21:40Jakarta Soekarno-Hatta Intl
15h 50m
1 escală
OTP13:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3.136 lei
Caută similare
Companii aeriene multiple
7 aug.
OTP04:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
20h 15m
2 de escale
CGK00:15Jakarta Soekarno-Hatta Intl
20 aug.
CGK21:40Jakarta Soekarno-Hatta Intl
15h 50m
1 escală
OTP13:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3.457 lei
Caută similare
Qatar Airways
2 nov.
OTP15:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
19h 10m
2 de escale
CGK10:45Jakarta Soekarno-Hatta Intl
15 nov.
CGK19:25Jakarta Soekarno-Hatta Intl
17h 10m
1 escală
OTP12:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3.188 lei
Caută similare
Qatar Airways
2 nov.
OTP15:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
20h 35m
1 escală
CGK12:10Jakarta Soekarno-Hatta Intl
15 nov.
CGK19:25Jakarta Soekarno-Hatta Intl
17h 10m
1 escală
OTP12:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2.944 lei
Caută similare
Qatar Airways
7 aug.
OTP14:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
16h 40m
1 escală
CGK07:20Jakarta Soekarno-Hatta Intl
21 aug.
CGK14:55Jakarta Soekarno-Hatta Intl
22h 35m
1 escală
OTP13:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3.127 lei
Caută similare

Găsește cele mai ieftine zboruri doar dus în Jakarta

Dacă te interesează zborurile doar dus din România în Jakarta, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferită de Qatar Airways
Qatar Airways
24 aug.
OTP14:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
16h 40m
1 escală
CGK07:20Jakarta Soekarno-Hatta Intl
2.139 lei
Caută similare
Qatar Airways
26 aug.
OTP14:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
16h 40m
1 escală
CGK07:20Jakarta Soekarno-Hatta Intl
6.869 lei
Caută similare
Qatar Airways
23 aug.
OTP14:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
16h 40m
1 escală
CGK07:20Jakarta Soekarno-Hatta Intl
7.601 lei
Caută similare

Aeroporturi în apropiere de Jakarta

Mai jos poți vedea toate aeroporturile din Jakarta, împreună cu distanța față de centrul orașului

Rute populare către Jakarta

Cele mai frecvente căutări de zboruri către Jakarta, împreună cu cele mai mici prețuri și cele mai scurte durate de zbor
Zboruri din Bucureşti către Jakarta
Cel mai scurt timp de zbor16h 40m
Cel mai ieftin2.778 lei
Zboruri din Cluj-Napoca către Jakarta
Cel mai scurt timp de zbor26h 10m
Cel mai ieftin3.554 lei

Începe să-ți planifici călătoria în Jakarta