Zboruri Europa Germania Frankfurt Aeroportul Frankfurt

Găsește cele mai ieftine zboruri către Aeroportul Frankfurt

Dus-întors
Economic
Boston (BOS)
Frankfurt (FRA)
joi 15/4
joi 22/4
Any month
Compară cu momondo |

Care este cel mai bun moment pentru a zbura către Aeroportul Frankfurt?

1.390 lei
1.090 lei
790 lei
495 lei
Preț
495 lei - 1.238 lei

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Aeroportul Frankfurt?

Majoritatea călătorilor găsesc cele mai ieftine zboruri dus-întors către Aeroportul Frankfurt atunci când fac rezervă biletele pentru luna Mai.

Care este cel mai bun moment pentru a rezerva zborul către Aeroportul Frankfurt?

În medie, atunci când îți plănuiești călătoria către Aeroportul Frankfurt (din majoritatea locațiilor) încearcă să-ți rezervi zborul de plecare cu 53 zile zile în avans pentru a te bucura de cel mai ieftin preț.


Oferte găsite pe momondo pentru zborurile către Aeroportul Frankfurt

Vezi care sunt unele dintre cele mai bune prețuri găsite recent de utilizatorii momondo pentru zborurile din România în Aeroportul Frankfurt
Lufthansa
8 mai
14:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 30m
17:05Frankfurt
9 mai
16:50Frankfurt
2h 20m
19:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Blue Air
4 mai
12:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 30m
15:00Frankfurt
8 mai
14:50Frankfurt
2h 25m
17:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Blue Air
4 mai
12:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 30m
15:00Frankfurt
8 mai
14:50Frankfurt
2h 25m
17:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Blue Air
20 mai
12:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 30m
15:00Frankfurt
25 mai
14:50Frankfurt
2h 25m
17:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Blue Air
4 mai
12:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 30m
15:00Frankfurt
8 mai
14:50Frankfurt
2h 25m
17:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Blue Air
4 mai
12:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 30m
15:00Frankfurt
8 mai
14:50Frankfurt
2h 25m
17:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Găsește cele mai ieftine zboruri doar dus în Aeroportul Frankfurt

Dacă te interesează zborurile doar dus către Aeroportul Frankfurt, vezi mai jos câteva dintre ofertele noastre oferită de Ryanair
Blue Air
27 mai
12:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 30m
15:00Frankfurt
Blue Air
15 mai
12:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 30m
15:00Frankfurt
Blue Air
20 mai
12:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 30m
15:00Frankfurt

Care companie aeriană zboară către Aeroportul Frankfurt?

Iată o selecție a celor mai populare și mai ieftine companii aeriene pentru zborurile tale către aeroportul FRA

Aeroporturi în apropiere de Aeroportul Frankfurt

Mai jos poți vedea toate aeroporturile din Aeroportul Frankfurt, împreună cu distanța față de centrul orașului

Aeroportul Frankfurt se află la 12 km față de centrul orașului


Rute populare către Aeroportul Frankfurt

Cele mai frecvente căutări de zboruri către Aeroportul Frankfurt, împreună cu cele mai mici prețuri și cele mai scurte durate de zbor
Zboruri din Bucureşti către Aeroportul Frankfurt
Cel mai rapid zbor
2h 30m
Ieftin
71 lei

Zboruri populare din Aeroportul Frankfurt

Cele mai căutate zboruri din Aeroportul Frankfurt, împreună cu cele mai mici prețuri și cele mai scurte durate de zbor
Zboruri din Aeroportul Frankfurt către Bucureşti
Cel mai rapid zbor
2h 20m
Ieftin
256 lei
Zboruri din Aeroportul Frankfurt către Timișoara
Cel mai rapid zbor
1h 45m
Ieftin
264 lei
Zboruri din Aeroportul Frankfurt către Cluj-Napoca
Cel mai rapid zbor
2h 00m
Ieftin
471 lei

Zboruri Europa Germania Frankfurt Aeroportul Frankfurt
  • Dus-întors
  • Doar dus
  • Multi-City
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
  • Multiple
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi