Zboruri ieftine din Cluj-Napoca către San Francisco from 563 €

Dus-întors
1 adult
Economic
0 bagaje
De unde?
În?
Lu 10/10
Lu 17/10

Oferte din partea a peste 900 de site-uri de călătorii.

Informații despre zborurile din Cluj-Napoca către San Francisco

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Cluj-Napoca către San Francisco

Cel mai scurt timp de zbor

22h 40m

Zboruri directe

Niciunul

Aeroporturi în San Francisco

1 aeroport
Cel mai rapid zbor din Cluj-Napoca către San Francisco durează 22h 40m.
Nu există zboruri directe din Cluj-Napoca către San Francisco. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Aeroportul Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj - Aeroportul Internațional San Francisco.
Există 1 aeroport în apropiere de San Francisco: Internațional San Francisco (SFO)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Cluj-Napoca către San Francisco

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în San Francisco?

martie. Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Cluj-Napoca către San Francisco este martie. Cea mai scumpă este iunie.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Cluj-Napoca către San Francisco?

duminică. În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este duminică, iar cea mai scumpă, miercuri.

Care este cel mai ieftin moment pentru a zbura către din Cluj-Napoca către San Francisco?

seara. Zborurile din Cluj-Napoca către San Francisco sunt cu aproximativ 16% mai scumpe dimineața decât seara

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Cluj-Napoca către San Francisco?

United Airlines. Lufthansa și United Airlines sunt cele mai populare companii care operează ruta din Cluj-Napoca către San Francisco

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Cluj-Napoca - San Francisco ?

Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj - Internațional San Francisco. Zboară din Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj către Internațional San Francisco cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Cluj-Napoca - San Francisco

Compară ușor bilete de avion dus-întors din Cluj-Napoca către San Francisco

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Cluj-Napoca către San Francisco, schimbând tab-urile.
Mai multe companii aeriene
19 oct.
CLJ02:20Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
20h 50m
1 escală
SFO23:10Internațional San Francisco
15 mar.
SFO17:45Internațional San Francisco
20h 00m
1 escală
CLJ13:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Lufthansa
18 oct.
CLJ10:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
34h 25m
1 escală
SFO20:30Internațional San Francisco
3 mar.
SFO08:30Internațional San Francisco
14h 05m
1 escală
CLJ22:35Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
United Airlines
19 oct.
CLJ02:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
22h 40m
1 escală
SFO00:55Internațional San Francisco
27 feb.
SFO08:30Internațional San Francisco
14h 10m
1 escală
CLJ22:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Turkish Airlines
19 dec.
CLJ04:35Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
35h 45m
1 escală
SFO16:20Internațional San Francisco
26 apr.
SFO14:15Internațional San Francisco
16h 30m
1 escală
CLJ06:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Lufthansa
19 oct.
CLJ14:30Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
35h 30m
1 escală
SFO02:00Internațional San Francisco
1 mar.
SFO08:30Internațional San Francisco
14h 10m
1 escală
CLJ22:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
United Airlines
19 oct.
CLJ10:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
14h 50m
1 escală
SFO00:55Internațional San Francisco
18 apr.
SFO04:39Internațional San Francisco
22h 51m
2 escale
CLJ03:30Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Cluj-Napoca către San Francisco

Dacă te interesează zborurile doar dus din Cluj-Napoca în San Francisco, vezi câteva dintre oferte noastreoferită de Lufthansa
Mai multe companii aeriene
18 oct.
CLJ15:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
34h 45m
3 escale
SFO02:00Internațional San Francisco
Lufthansa
18 oct.
CLJ10:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
14h 50m
1 escală
SFO00:55Internațional San Francisco
Mai multe companii aeriene
20 oct.
CLJ07:55Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
34h 45m
3 escale
SFO18:40Internațional San Francisco

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Cluj-Napoca în San Francisco

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Cluj-Napoca în San Francisco, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
United AirlinesPrețDe la 677 €Anulare GratuităEvaluare
7,1
Caută zboruri United Airlines
LufthansaPrețDe la 836 €Anulare GratuităEvaluare
7,2
Caută zboruri Lufthansa

Zboruri cu Turkish Airlines din Cluj-Napoca în San Francisco

Cele mai bune oferte Turkish Airlines la biletele de avion Cluj-Napoca - San Francisco
Turkish Airlines
19 dec.
CLJ04:35Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
35h 45m
1 escală
SFO16:20Internațional San Francisco
26 apr.
SFO14:15Internațional San Francisco
16h 30m
1 escală
CLJ06:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Turkish Airlines
19 dec.
CLJ04:35Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
35h 45m
1 escală
SFO16:20Internațional San Francisco
21 apr.
SFO14:15Internațional San Francisco
16h 30m
1 escală
CLJ06:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Turkish Airlines
20 dec.
CLJ16:25Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
29h 20m
1 escală
SFO21:45Internațional San Francisco
21 apr.
SFO14:15Internațional San Francisco
16h 30m
1 escală
CLJ06:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj

Zboruri cu Lufthansa din Cluj-Napoca în San Francisco

Cele mai bune oferte Lufthansa la biletele de avion Cluj-Napoca - San Francisco
Lufthansa
18 oct.
CLJ10:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
34h 25m
1 escală
SFO20:30Internațional San Francisco
3 mar.
SFO08:30Internațional San Francisco
14h 05m
1 escală
CLJ22:35Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Lufthansa
19 oct.
CLJ14:30Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
35h 30m
1 escală
SFO02:00Internațional San Francisco
1 mar.
SFO08:30Internațional San Francisco
14h 10m
1 escală
CLJ22:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Lufthansa
19 oct.
CLJ14:30Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
31h 35m
1 escală
SFO22:05Internațional San Francisco
1 mar.
SFO03:25Internațional San Francisco
19h 15m
2 escale
CLJ22:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj în Internațional San Francisco posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Din cauza impactului global cauzat de COVID-19, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zboruri din Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj în Internațional San Francisco, precum Lufthansa, United Airlines și Turkish Airlines ar putea aplica politici de anulare flexibile. Caută pe site-ul nostru toate companiile aeriene care oferă această flexibilitate.

  • Ce distanță este între Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj și Internațional San Francisco cu avionul?

    Distanța în linie dreaptă dintre Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj și Internațional San Francisco este 10016,0 km. Durata normală a unui zbor în condiții bune este de 14h 50m.



Rute alternative din Cluj-Napoca către San Francisco

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Los Angeles
Cel mai rapid zbor16h 30m
Cel mai ieftin570 €
Zboruri din Bucureşti către San Francisco
Cel mai rapid zbor18h 55m
Cel mai ieftin597 €
Zboruri din Bucureşti către Ontario
Cel mai rapid zbor19h 54m
Cel mai ieftin613 €
Zboruri din Bucureşti către Santa Ana
Cel mai rapid zbor22h 17m
Cel mai ieftin657 €
Zboruri din Bucureşti către San Jose
Cel mai rapid zbor17h 40m
Cel mai ieftin647 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Los Angeles
Cel mai rapid zbor17h 20m
Cel mai ieftin600 €
Zboruri din Bucureşti către Burbank
Cel mai rapid zbor23h 24m
Cel mai ieftin1.218 €

Zboruri similare rutei Cluj-Napoca - San Francisco

Ești flexibil în privința destinației? Extinde-ți căutarea și găsește zboruri similare rutei Cluj-Napoca - San Francisco.

De ce să folosești momondo?

Găsirea de zboruri bune Cluj-Napoca - San Francisco pe momondo este rapidă și simplă. Noi căutăm și îți afișăm numeroase opțiuni oferite de mai multe companii aeriene și de turism. Tu poți apoi folosi filtrele noastre pentru a găsi zborul în San Francisco care ți se potrivește cel mai bine.

Da. momondo îți permite să selectezi și să evidențiezi zborurile din San Francisco în Cluj-Napoca care să aibă această politică.

După ce ai în față toate opțiunile potențiale de zbor Cluj-Napoca - San Francisco, momondo te ajută să le sortezi și filtrezi în funcție de preferințe precum compania aeriană, prețul, orele de zbor etc.

Da, momondo oferă alerte de preț pentru zborurile din Cluj-Napoca în San Francisco. După realizarea unei căutări pe această pagină, ar trebui să îți apară funcționalitatea alertei. Pentru a o activa, trebuie doar să ne oferi adresa de e-mail, iar noi te vom anunța instant când apare se modifică prețul.


Iată de ce călătorii aleg momondo
Călătorii flexibile
momondo îți înțelege nevoia de flexibilitate și de aceea îți punem la dispoziție un filtru special pentru zborurile care nu percep taxe de modificare.
Sfaturi de la experți
Informații bazate pe date și redactate pentru a te ajuta să găsești cel mai bun zbor (de la cel mai ieftin moment de zbor al zilei la intervalul cu care să rezervi în avans).
Alerte de preț
Urmărește prețul rutei de zbor preferate și primește alerte atunci când apar modificări.