Găsește cele mai ieftine zboruri către Kathmandu

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Sâ 31/7
Sâ 7/8

Cele mai ieftine zboruri către aeroporturile din Kathmandu

Găsește cele mai ieftine zboruri către aeroporturile din Kathmandu, plecând din orașul sau aeroportul care îți este cel mai aproape
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Kathmandu

CEL MAI IEFTIN TRASEU DIN Bucureşti CĂTRE Kathmandu

Bucureşti Aeroportul Henri Coandă (OTP) către Kathmandu (KTM)

De obicei, zborurile către Kathmandu din Bucureşti sunt mai ieftine atunci când zbori din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Kathmandu Tribhuvan, cu un preț mediu de 2.942 lei

CEA MAI IEFTINĂ LUNĂ PENTRU A ZBURA CĂTRE KATHMANDU DIN BUCUREŞTI AEROPORTUL HENRI COANDĂiunieCu -3% mai ieftinZborurile din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Kathmandu costă în medie doar 2.770 lei în iunie
CEA MAI SCUMPĂ LUNĂ PENTRU A ZBURA CĂTRE KATHMANDU DIN BUCUREŞTI AEROPORTUL HENRI COANDĂoctombrieCu 18% mai scumpÎn octombrie, un zbor către Kathmandu din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă costă aproximativ 3.196 lei
CEA MAI POPULARĂ LUNĂ PENTRU A ZBURA CĂTRE KATHMANDU DIN BUCUREŞTI AEROPORTUL HENRI COANDĂaprilie335% mai vizitatUtilizatorii momondo caută zboruri către Kathmandu din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă în aprilie mai des decât în orice altă lună

Care este cel mai bun moment pentru a zbura către Kathmandu?

  • Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Kathmandu?

    Dacă nu poți vizita Kathmandu în timpul lunii iulie, atunci, plecarea din România în ianuarie este, de asemenea, o opțiune ieftină. Cei mai mulți utilizatori momondo găsesc prețuri în jur de 2.811 lei pentru această lună.

  • Cu cât timp înainte ar trebui să-mi rezerv zborul către Kathmandu?

    Este mult mai probabil să găsești zboruri mai ieftine în Kathmandu (cu plecare din România) atunci când rezervi cu 60 zile înainte de data plecării. În general, atunci când le cauți cu 60 zile înainte, prețurile pentru zborurile în Kathmandu costă în jur de 2.973 lei. Te sfătuim, totuși, să verifici prețurile acum pentru că utilizatorii momondo au găsit recent bilete la numai 2.728 lei.

  • Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura în Kathmandu?

    Datele noastre arată că luni este cea mai ieftină zi pentru a zbura în Kathmandu. Poți găsi bilete de avion pentru această zi la numai 2.834 lei. Asigură-te că nu îți rezervi plecarea într-o zi de marți, deoarece prețurile tind să fie mai scumpe decât de obicei. Conform datelor noastre, prețul mediu al biletului de avion către Kathmandu, într-o zi de marți, este de 3.051 lei.

  • Care este cel mai ieftin moment al zilei pentru a zbura în Kathmandu?

    Cel mai ieftin moment al zilei pentru a zbura în Kathmandu este dimineața, atunci când poți cumpăra bilete de avion pentru numai 2.898 lei. La prânz există cea mai mare cerere de zboruri către Kathmandu, așa că prețurile costă în jur de 3.215 lei pe bilet.

  • Există și alte opțiuni de aeroporturi în apropiere de Kathmandu?

    În funcție de luna și de aeroportul de plecare, cei care zboară în Kathmandu ar putea găsi prețuri mai bune pentru Aeroportul Bharatpur (la 88 km de centrul orașului Kathmandu), Aeroportul Janakpur (la 127 km de centrul orașului Kathmandu), Aeroportul Lukla Tenzing-Hillary (la 138 km de centrul orașului Kathmandu), pentru Aeroportul Pokhara (142 km from Kathmandu city center).


Oferte găsite pe momondo pentru zborurile către Kathmandu

Vezi care sunt unele dintre cele mai bune prețuri găsite recent de utilizatorii momondo pentru zborurile din România în Kathmandu
flydubai
8 nov.
OTP09:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
14h 20m
1 escală
KTM23:30Kathmandu Tribhuvan
30 nov.
KTM14:15Kathmandu Tribhuvan
21h 40m
1 escală
OTP11:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2.728 lei
Caută similare
Turkish Airlines
7 nov.
OTP23:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
27h 25m
1 escală
KTM02:25Kathmandu Tribhuvan
30 nov.
KTM07:30Kathmandu Tribhuvan
11h 25m
1 escală
OTP18:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2.912 lei
Caută similare
Qatar Airways
6 nov.
OTP14:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
17h 40m
1 escală
KTM06:40Kathmandu Tribhuvan
1 dec.
KTM11:35Kathmandu Tribhuvan
23h 30m
1 escală
OTP11:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2.970 lei
Caută similare
Emirates
9 nov.
OTP09:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
14h 20m
1 escală
KTM23:30Kathmandu Tribhuvan
2 dec.
KTM14:15Kathmandu Tribhuvan
30h 30m
1 escală
OTP20:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3.175 lei
Caută similare
Companii aeriene multiple
8 nov.
OTP13:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
10h 45m
1 escală
KTM23:45Kathmandu Tribhuvan
30 nov.
KTM04:45Kathmandu Tribhuvan
29h 55m
2 de escale
OTP10:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3.325 lei
Caută similare
flydubai
9 aug.
OTP11:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
28h 10m
1 escală
KTM15:50Kathmandu Tribhuvan
16 aug.
KTM19:35Kathmandu Tribhuvan
17h 50m
1 escală
OTP13:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2.870 lei
Caută similare

Găsește cele mai ieftine zboruri doar dus în Kathmandu

Dacă te interesează zborurile doar dus din România în Kathmandu, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Qatar Airways și flydubai
Companii aeriene multiple
27 sept.
OTP01:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
29h 55m
3 de escale
KTM07:50Kathmandu Tribhuvan
1.211 lei
Caută similare
Qatar Airways
9 aug.
OTP14:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
19h 10m
1 escală
KTM09:50Kathmandu Tribhuvan
1.667 lei
Caută similare
flydubai
9 aug.
OTP11:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
28h 10m
1 escală
KTM15:50Kathmandu Tribhuvan
1.909 lei
Caută similare

Rute populare către Kathmandu

Cele mai frecvente căutări de zboruri către Kathmandu, împreună cu cele mai mici prețuri și cele mai scurte durate de zbor
Zboruri din Bucureşti către Kathmandu
Cel mai scurt timp de zbor14h 20m
Cel mai ieftin2.728 lei