Rezervă zboruri cu Croatia Airlines

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Du 10/7
Du 17/7

Câteva informații despre Croatia Airlines

Găsește informații despre durata zborului, prețuri și rute populare cu Croatia Airlines

Cea mai ieftină rută

26 €

Cea mai populară rută

ZAG - SPU

Cel mai Scurt Zbor

0h 30m

Cel mai lung zbor

1h 00m
Cea mai ieftină rută Croatia Airlines este cea din Dubrovnik în Zagreb Franjo Tuđman, la 26 €
Zborul din Zagreb Franjo Tuđman în Split este, momentan, cea mai populară rută Croatia Airlines
Cea mai rapidă rută de zbor Croatia Airlines este de 0h 30m, din Zadar (ZAD) în Pola (PUY)
Cea mai lungă rută a unui zbor Croatia Airlines este de 1h 00m din Zagreb (ZAG) în Dubrovnik (DBV)

Oferte la zboruri Croatia Airlines dus-întors

Compară ofertele la zborurile Croatia Airlines dus-întors, internaționale sau domestice, găsite recent de utilizatorii momondo
Croatia Airlines
3 aug.
OTP18:25Bucureşti Henri Coandă
21h 10m
2 escale
CDG15:35Paris Charles de Gaulle
24 aug.
CDG08:05Paris Charles de Gaulle
8h 40m
1 escală
OTP16:45Bucureşti Henri Coandă
Croatia Airlines
24 aug.
OTP18:25Bucureşti Henri Coandă
13h 40m
2 escale
CDG08:05Paris Charles de Gaulle
31 aug.
CDG08:05Paris Charles de Gaulle
8h 40m
1 escală
OTP16:45Bucureşti Henri Coandă
Croatia Airlines
2 sept.
OTP13:45Bucureşti Henri Coandă
18h 20m
2 escale
CDG08:05Paris Charles de Gaulle
14 sept.
CDG08:05Paris Charles de Gaulle
8h 40m
1 escală
OTP16:45Bucureşti Henri Coandă
Croatia Airlines
15 iul.
OTP13:45Bucureşti Henri Coandă
24h 25m
2 escale
CDG14:10Paris Charles de Gaulle
19 iul.
CDG14:30Paris Charles de Gaulle
26h 15m
2 escale
OTP16:45Bucureşti Henri Coandă
Croatia Airlines
24 aug.
OTP18:25Bucureşti Henri Coandă
13h 40m
2 escale
CDG08:05Paris Charles de Gaulle
14 sept.
CDG08:05Paris Charles de Gaulle
8h 40m
1 escală
OTP16:45Bucureşti Henri Coandă
Croatia Airlines
22 iul.
OTP13:45Bucureşti Henri Coandă
18h 20m
2 escale
CDG08:05Paris Charles de Gaulle
26 iul.
CDG14:30Paris Charles de Gaulle
26h 15m
2 escale
OTP16:45Bucureşti Henri Coandă

Oferte la zboruri Croatia Airlines doar-dus

Găsește și compară prețuri la zborurile Croatia Airlines pentru rute doar dus, internaționale sau domestice
Croatia Airlines
31 aug.
OTP18:25Bucureşti Henri Coandă
37h 45m
2 escale
IST08:10Istanbul
Croatia Airlines
20 iul.
OTP18:25Bucureşti Henri Coandă
13h 40m
2 escale
CDG08:05Paris Charles de Gaulle
Croatia Airlines
31 aug.
OTP18:25Bucureşti Henri Coandă
13h 40m
2 escale
CDG08:05Paris Charles de Gaulle
Croatia Airlines
24 aug.
OTP18:25Bucureşti Henri Coandă
13h 40m
2 escale
CDG08:05Paris Charles de Gaulle
Croatia Airlines
29 iul.
OTP13:45Bucureşti Henri Coandă
18h 20m
2 escale
CDG08:05Paris Charles de Gaulle
Croatia Airlines
19 aug.
OTP13:45Bucureşti Henri Coandă
18h 20m
2 escale
CDG08:05Paris Charles de Gaulle

Evaluări Croatia Airlines

6,9
OkBazat pe de evaluări oferite de 20 oaspeți verificați
6,9Evaluare Generală
7,3Îmbarcare
6,9Confort
5,6Divertisment
5,7Mâncare
7,2Echipaj

Sortează după:
Date

Rute populare operate de Croatia Airlines

Dacă ești flexibil cu planurile de călătorie, vezi aceste rute operate de Croatia Airlines.
Bucureşti - Split
Cel mai scurt timp de zbor2h 00m
Cel mai ieftin98 €

Informații despre zborurile cu Croatia Airlines

Nu, Croatia Airlines nu are zboruri programate cu plecare din Bucureşti Henri Coandă, dar are din Istanbul. Există, totuși, alte companii aeriene pe care le poți alege dacă vrei să rezervi un zbor din Bucureşti Henri Coandă. Singapore Airlines, de exemplu, este o companie care operează zboruri din Bucureşti Henri Coandă în mod regulat.

Principalele aeroporturi în care operează Croatia Airlines sunt Dubrovnik, Zagreb Franjo Tuđman și Split. Ar trebui să poți găsi zboruri Croatia Airlines cu plecare sau sosire în aceste aeroporturi pe tot parcursul anului.

Poți urmări orice zbor Croatia Airlines cu ajutorul aplicației momondo, Starea zborurilor. Tastează numărul zborului sau pe cel al aeroportului, alege data și ora (dacă este cazul) și fă clic pe butonul Starea zborurilor. Noi îți vom afișa în timp real informații despre zborul Croatia Airlines care te interesează, inclusiv ora de plecare, de sosire și numărul porții. De asemenea, poți apela Croatia Airlines la +385 1 66 76 555 sau le poți vizita website-ul la croatiaairlines.com.

Cel mai ieftin zbor național dus-întors pe care l-am găsit cu Croatia Airlines a fost cel cu plecare din Pula - Zadar. Această rută are un preț de 72 € pe bilet și 0 escale. Pentru doar 26 € pe bilet și 0 escale, cel mai ieftin bilet doar-dus cu Croatia Airlines este zborul din Dubrovnik - Zagreb Franjo Tuđman.

Zborul din Paris Charles de Gaulle - Zagreb Franjo Tuđman, la 99 € pe bilet, este cel mai ieftin zbor internațional dus-întors operat de Croatia Airlines. Această rută are 0 escale.


Starea zborurilor Croatia Airlines

Pentru a verifica starea unui zbor Croatia Airlines, caută-l în funcție de rută sau număr
Ma 7/5

Principalele companii aeriene operează rute similare

Dacă ești flexibil cu planurile de călătorie verifică aceste rute operate de Croatia Airlines.