Găsește cele mai ieftine zboruri către Windhoek

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Du 1/8
Du 8/8

Care este cel mai bun moment pentru a zbura către Windhoek?

  • Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Windhoek?

    În general, martie este cea mai ieftină lună pentru a zbura din România în Windhoek. Aceasta fiind perioada de „extra-sezon”, te poți aștepta la prețuri de aproximativ 2.833 lei. Luna noiembrie este o altă opțiune grozavă pentru a călători în Windhoek, având prețuri medii de 3.020 lei la zborurile cu plecare din România.

  • Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura în Windhoek?

    Cea mai ieftină zi pentru plecarea ta în Windhoek este sâmbătă, atunci când pot fi găsite bilete de avion la numai 3.129 lei. Acest lucru se datorează faptului că există o cerere mai mică pentru zborurile din această zi a săptămânii. Atunci când alegi să zbori într-o zi de luni, cea mai scumpă zi a săptămânii, te poți aștepta la prețuri în jur de 4.622 lei pentru biletele de avion din România în Windhoek.

  • Care este cel mai ieftin moment al zilei pentru a zbura în Windhoek?

    La prânz este cel mai ieftin moment al zilei pentru a zbura în Windhoek din România. Căutând zboruri cu plecare la prânz, utilizatorii momondo au găsit prețuri de numai 3.436 lei. Dacă ai un program de călătorie flexibil, încearcă să eviți zborurile de seara, când prețurile costă 4.289 lei, în medie. Zborurile în Windhoek din România de seara sunt, în general, mai scumpe pentru că acest moment al zilei este convenabil pentru cei mai mulți călători.

  • Există și alte opțiuni de aeroporturi în apropiere de Windhoek?

    Aeroportul Windhoek Hosea Kutako Intl pot fi opțiuni alternative de aeroporturi pentru zborul în Windhoek.


Oferte găsite pe momondo pentru zborurile către Windhoek

Vezi care sunt unele dintre cele mai bune prețuri găsite recent de utilizatorii momondo pentru zborurile din România în Windhoek
SWISS
24 sept.
OTP06:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
22h 40m
2 de escale
WDH05:05Windhoek Hosea Kutako Intl
27 sept.
WDH14:45Windhoek Hosea Kutako Intl
43h 45m
2 de escale
OTP10:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3.349 lei
Caută similare
Lufthansa
2 dec.
CLJ13:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
14h 45m
1 escală
WDH04:05Windhoek Hosea Kutako Intl
6 dec.
WDH15:00Windhoek Hosea Kutako Intl
21h 25m
1 escală
CLJ12:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
3.736 lei
Caută similare
Companii aeriene multiple
14 dec.
OTP08:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
19h 35m
2 de escale
WDH04:05Windhoek Hosea Kutako Intl
28 dec.
WDH08:20Windhoek Hosea Kutako Intl
25h 55m
2 de escale
OTP10:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4.502 lei
Caută similare
Austrian Airlines
14 dec.
OTP01:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
26h 35m
2 de escale
WDH04:05Windhoek Hosea Kutako Intl
29 dec.
WDH15:00Windhoek Hosea Kutako Intl
24h 10m
2 de escale
OTP15:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4.809 lei
Caută similare
SWISS
24 sept.
OTP12:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
17h 05m
2 de escale
WDH05:05Windhoek Hosea Kutako Intl
27 sept.
WDH14:45Windhoek Hosea Kutako Intl
43h 45m
2 de escale
OTP10:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3.353 lei
Caută similare
Lufthansa
2 dec.
CLJ13:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
14h 45m
1 escală
WDH04:05Windhoek Hosea Kutako Intl
6 dec.
WDH15:00Windhoek Hosea Kutako Intl
21h 25m
1 escală
CLJ12:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
3.744 lei
Caută similare

Găsește cele mai ieftine zboruri doar dus în Windhoek

Dacă te interesează zborurile doar dus din România în Windhoek, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferită de Lufthansa
Lufthansa
OTPBucureşti Aeroportul Henri Coandă
17h 05m
WDHWindhoek Hosea Kutako Intl

Aeroporturi în apropiere de Windhoek

Mai jos poți vedea toate aeroporturile din Windhoek, împreună cu distanța față de centrul orașului

Rute populare către Windhoek

Cele mai frecvente căutări de zboruri către Windhoek, împreună cu cele mai mici prețuri și cele mai scurte durate de zbor
Zboruri din Bucureşti către Windhoek
Cel mai scurt timp de zbor17h 05m
Cel mai ieftin3.353 lei

Zboruri către alte orașe din Namibia

Ți-ai pierdut interesul pentru Windhoek? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Namibia