Zboruri ieftin din România în Orlando, începând de la 613 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Sâ 23/10
Sâ 30/10

Informații despre zborurile din România către Orlando

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din România către Orlando
Cel mai bun preț găsit678 €Cea mai bună ofertă de zbor din România către Orlando găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 678 €
Cel mai scurt timp de zbor17h 13mCel mai rapid zbor din România către Orlando durează 17h 13m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din România către Orlando. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Aeroportul Orlando.
Aeroporturi în Orlando2 aeroporturiExistă 2 aeroporturi în apropiere de Orlando: Orlando (MCO), Orlando Sanford Intl (SFB)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din România către Orlando

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din România către Orlando?

KLM

KLM și Lufthansa sunt cele mai populare companii care operează ruta din România către Orlando

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul România - Orlando ?

Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Orlando

Zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj către Orlando cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta România - Orlando


Compară ușor bilete de avion dus-întors din România către Orlando

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din România către Orlando, schimbând tab-urile.
Lufthansa
6 nov.
CLJ03:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
17h 20m
1 escală
MCO20:45Orlando
3 mar.
MCO07:20Orlando
18h 15m
2 de escale
CLJ01:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
1 dec.
CLJ09:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
16h 19m
2 de escale
MCO01:34Orlando
30 ian.
MCO14:35Orlando
13h 40m
1 escală
CLJ04:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
United Airlines
1 dec.
CLJ09:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
29h 30m
3 de escale
MCO14:45Orlando
30 ian.
MCO05:30Orlando
20h 05m
2 de escale
CLJ01:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Lufthansa
1 dec.
CLJ02:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
17h 20m
1 escală
MCO19:45Orlando
30 ian.
MCO14:35Orlando
13h 40m
1 escală
CLJ04:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
1 dec.
CLJ09:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
16h 19m
2 de escale
MCO01:34Orlando
30 ian.
MCO14:35Orlando
13h 40m
1 escală
CLJ04:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
United Airlines
1 dec.
CLJ09:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
29h 30m
3 de escale
MCO14:45Orlando
30 ian.
MCO03:00Orlando
22h 35m
2 de escale
CLJ01:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din România către Orlando

Dacă te interesează zborurile doar dus din România în Orlando, vezi câteva dintre oferte noastreoferite de Lufthansa și United Airlines
Companii aeriene multiple
22 dec.
CLJ01:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
46h 44m
3 de escale
MCO23:54Orlando
Lufthansa
16 apr.
CLJ03:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
17h 10m
1 escală
MCO20:50Orlando
1.082 €
Caută similare
Companii aeriene multiple
22 dec.
CLJ04:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
21h 47m
2 de escale
MCO02:42Orlando

Cele mai bune companii aeriene care zboară din România în Orlando

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din România în Orlando, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Lufthansa
PrețDe la 688 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,5
KLM
PrețDe la 796 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,9
8,0

Îmbarcare

8,2

Confort

8,4

Echipaj

7,3

Divertisment

7,4

Mâncare

Evaluări

Pro: The staff was super nice, the services good. Clear lines about baggage allowance.

Contra: The flight was delayed and due to this I missed my car connection. I had to prolong my trip by 4 hours, untill I found another connection. I know this was not a klm issue, but rather airport related, but the inconvenience was still. Thus, my lower satisfaction grade

1 / 2

Rute alternative din România către Orlando

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Miami
Cel mai scurt timp de zbor14h 00m
Cel mai ieftin301 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Miami
Cel mai scurt timp de zbor15h 10m
Cel mai ieftin528 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Orlando
Cel mai scurt timp de zbor17h 13m
Cel mai ieftin785 €
Zboruri din Bucureşti către Jacksonville
Cel mai scurt timp de zbor31h 12m
Cel mai ieftin833 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Tampa
Cel mai scurt timp de zbor19h 53m
Cel mai ieftin916 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Fort Myers
Cel mai scurt timp de zbor27h 41m
Cel mai ieftin972 €

Zboruri similare rutei România - Orlando

Ești flexibil în privința destinației? Extinde-ți căutarea și găsește zboruri similare rutei România - Orlando.