Zboruri ieftine din Roma către Munchen

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Lu 20/9
Lu 27/9

Informații despre zborurile din Roma către Munchen

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Roma către Munchen
Cel mai scurt timp de zbor1h 30mCel mai rapid zbor din Roma către Munchen durează 1h 30m.
Zboruri directeLu, Ma, Jo, Vi, Sâ și DuZborurile directe pleacă luni, marți, joi, Vineri, sâmbătă și duminică din Roma către Munchen. Compania aeriană care operează zboruri directe este Lufthansa..
Aeroporturi în Munchen3 aeroporturiExistă 3 aeroporturi în apropiere de Munchen: Oberpfaffenhofen (OBF), Franz J Strauss Munchen (MUC), Munchen Augsburg/Mühlhausen (AGB)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Roma către Munchen

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Munchen?

februarie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Roma către Munchen este februarie. Cea mai scumpă este septembrie.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Roma către Munchen?

sâmbătă

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este sâmbătă, iar cea mai scumpă, sâmbătă.

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Roma - Munchen?

Cu 60 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Roma către Munchen este cu aproximativ 60 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Roma către Munchen

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Roma către Munchen, schimbând tab-urile.
Lufthansa
14 oct.
FCO04:05Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
1h 30m
MUC05:35Franz J Strauss Munchen
18 oct.
MUC04:25Franz J Strauss Munchen
1h 30m
FCO05:55Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
Companii aeriene multiple
22 oct.
FCO18:10Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
35h 30m
2 de escale
MUC05:40Franz J Strauss Munchen
26 oct.
MUC17:30Franz J Strauss Munchen
26h 05m
2 de escale
FCO19:35Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
Air Europa
14 oct.
FCO14:25Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
15h 15m
1 escală
MUC05:40Franz J Strauss Munchen
17 oct.
MUC06:40Franz J Strauss Munchen
6h 45m
1 escală
FCO13:25Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
SWISS
29 oct.
FCO16:20Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
11h 55m
1 escală
MUC04:15Franz J Strauss Munchen
31 oct.
MUC17:00Franz J Strauss Munchen
22h 10m
1 escală
FCO15:10Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
Lufthansa
8 oct.
FCO04:05Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
1h 30m
MUC05:35Franz J Strauss Munchen
11 oct.
MUC04:25Franz J Strauss Munchen
1h 30m
FCO05:55Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
Companii aeriene multiple
22 oct.
FCO18:10Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
11h 00m
1 escală
MUC05:10Franz J Strauss Munchen
26 oct.
MUC13:00Franz J Strauss Munchen
30h 35m
2 de escale
FCO19:35Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Roma către Munchen

Dacă te interesează zborurile doar dus din Roma în Munchen, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Air Europa, Austrian Airlines și Lufthansa
Lufthansa
6 oct.
FCO14:05Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
1h 30m
MUC15:35Franz J Strauss Munchen
Companii aeriene multiple
24 oct.
FCO04:30Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
23h 50m
2 de escale
MUC04:20Franz J Strauss Munchen
Air Europa
9 oct.
FCO06:30Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
7h 00m
1 escală
MUC13:30Franz J Strauss Munchen

  • Ce distanță este între Roma și Franz J Strauss Munchen cu avionul?

    Un zbor din Roma în Franz J Strauss Munchen traversează aproximativ 696,1 km.