Zboruri ieftine din Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci către Suceava

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Ma 26/10
Ma 2/11

Informații despre zborurile din Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci către Suceava

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci către Suceava
Cel mai bun preț găsit36 €Cea mai bună ofertă de zbor din Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci către Suceava găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 36 €
Cel mai scurt timp de zbor2h 10mCel mai rapid zbor din Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci către Suceava durează 2h 10m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci către Suceava. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci - Aeroportul Suceava Salcea.
Aeroporturi în Suceava1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Suceava: Suceava Salcea (SCV)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci către Suceava

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Suceava?

aprilie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci către Suceava este aprilie. Cea mai scumpă este septembrie.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci către Suceava

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci către Suceava, schimbând tab-urile.
Wizz Air
20 nov.
FCO10:55Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
2h 10m
SCV13:05Suceava Salcea
30 nov.
SCV14:30Suceava Salcea
2h 15m
FCO16:45Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
Companii aeriene multiple
20 nov.
FCO08:15Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
31h 30m
2 de escale
SCV15:45Suceava Salcea
30 nov.
SCV14:30Suceava Salcea
2h 15m
FCO16:45Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
Ryanair
2 dec.
FCO04:00Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
11h 55m
2 de escale
SCV15:55Suceava Salcea
11 dec.
SCV18:30Suceava Salcea
18h 45m
2 de escale
FCO13:15Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
Companii aeriene multiple
20 nov.
FCO03:20Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
24h 35m
1 escală
SCV03:55Suceava Salcea
30 nov.
SCV14:30Suceava Salcea
2h 15m
FCO16:45Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
Wizz Air
20 nov.
FCO03:20Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
4h 55m
1 escală
SCV08:15Suceava Salcea
30 nov.
SCV14:30Suceava Salcea
2h 15m
FCO16:45Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
Companii aeriene multiple
2 dec.
FCO04:00Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
11h 55m
2 de escale
SCV15:55Suceava Salcea
11 dec.
SCV14:35Suceava Salcea
2h 15m
FCO16:50Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci către Suceava

Dacă te interesează zborurile doar dus din Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci în Suceava, vezi câteva dintre oferte noastreoferite de Ryanair și Wizz Air
Wizz Air
15 ian.
FCO03:20Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
5h 50m
1 escală
SCV09:10Suceava Salcea
Ryanair
13 nov.
FCO14:45Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
13h 10m
1 escală
SCV03:55Suceava Salcea
Companii aeriene multiple
16 ian.
FCO03:15Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
35h 45m
2 de escale
SCV15:00Suceava Salcea

  • Ce distanță este între Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci și Suceava Salcea cu avionul?

    Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci și Suceava Salcea se află la 1282,1 km distanță. Durata normală a unui zbor în condiții bune este de 2h 10m.


Rute alternative din Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci către Suceava

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Roma către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor1h 55m
Cel mai ieftin13 €
Zboruri din Roma către Bacău
Cel mai scurt timp de zbor2h 10m
Cel mai ieftin41 €
Zboruri din Roma către Suceava
Cel mai scurt timp de zbor2h 10m
Cel mai ieftin42 €
Zboruri din Roma către Iași
Cel mai scurt timp de zbor2h 15m
Cel mai ieftin44 €
Zboruri din Roma către Cluj-Napoca
Cel mai scurt timp de zbor1h 55m
Cel mai ieftin78 €

Zboruri similare rutei Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci - Suceava

Ești flexibil în privința destinației? Extinde-ți căutarea și găsește zboruri similare rutei Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci - Suceava.