Zboruri ieftine din Roma către Kuala Lumpur

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Du 26/9
Du 3/10

Informații despre zborurile din Roma către Kuala Lumpur

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Roma către Kuala Lumpur
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Roma către Kuala Lumpur. Nu există rute de zbor populare din Roma către Kuala Lumpur.
Aeroporturi în Kuala Lumpur2 aeroporturiExistă 2 aeroporturi în apropiere de Kuala Lumpur: Kuala Lumpur Intl (KUL), Kuala Lumpur Subang (SZB)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Roma către Kuala Lumpur

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Kuala Lumpur?

martie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Roma către Kuala Lumpur este martie. Cea mai scumpă este decembrie.

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Roma - Kuala Lumpur?

Cu 36 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Roma către Kuala Lumpur este cu aproximativ 36 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Roma către Kuala Lumpur

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Roma către Kuala Lumpur, schimbând tab-urile.
Turkish Airlines
17 feb.
FCO13:45Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
15h 40m
1 escală
KUL05:25Kuala Lumpur Intl
27 feb.
KUL18:40Kuala Lumpur Intl
17h 15m
1 escală
FCO11:55Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
Turkish Airlines
26 feb.
FCO13:45Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
15h 40m
1 escală
KUL05:25Kuala Lumpur Intl
5 mar.
KUL18:40Kuala Lumpur Intl
17h 15m
1 escală
FCO11:55Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
KLM
17 feb.
FCO12:15Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
18h 40m
2 de escale
KUL06:55Kuala Lumpur Intl
27 feb.
KUL12:20Kuala Lumpur Intl
22h 50m
2 de escale
FCO11:10Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
KLM
12 nov.
FCO12:15Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
20h 15m
2 de escale
KUL08:30Kuala Lumpur Intl
27 ian.
KUL14:25Kuala Lumpur Intl
28h 00m
2 de escale
FCO18:25Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
Qatar Airways
17 feb.
FCO11:35Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
15h 55m
1 escală
KUL03:30Kuala Lumpur Intl
26 feb.
KUL21:45Kuala Lumpur Intl
17h 05m
1 escală
FCO14:50Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
Qatar Airways
1 feb.
FCO11:35Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
15h 55m
1 escală
KUL03:30Kuala Lumpur Intl
20 feb.
KUL21:45Kuala Lumpur Intl
17h 05m
1 escală
FCO14:50Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Roma către Kuala Lumpur

Dacă te interesează zborurile doar dus din Roma în Kuala Lumpur, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Etihad Airways și Qatar Airways
Companii aeriene multiple
28 sept.
CIA02:15Roma Roma Ciampino
32h 20m
2 de escale
KUL10:35Kuala Lumpur Intl
Companii aeriene multiple
29 sept.
FCO15:35Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
43h 00m
3 de escale
KUL10:35Kuala Lumpur Intl
Companii aeriene multiple
28 sept.
FCO04:55Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
29h 40m
2 de escale
KUL10:35Kuala Lumpur Intl

  • Ce distanță este între Roma și Kuala Lumpur cu avionul?

    Între Roma și Kuala Lumpur este o distanță de Kuala Lumpur.


Zboruri către alte orașe din Malaezia

Ți-ai pierdut interesul pentru Kuala Lumpur? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Malaezia