Zboruri ieftine din Olbia către Milano

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Mi 22/9
Mi 29/9

Informații despre zborurile din Olbia către Milano

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Olbia către Milano
Cel mai scurt timp de zbor1h 05mCel mai rapid zbor din Olbia către Milano durează 1h 05m.
Zboruri directeMa, Mi, Jo, Sâ și DuZborurile directe pleacă marți, miercuri, joi, sâmbătă și duminică din Olbia către Milano. Companiile aeriene care operează zboruri directe sunt: Volotea, Luxwing și easyJet.
Aeroporturi în Milano2 aeroporturiExistă 2 aeroporturi în apropiere de Milano: Milano Linate (LIN), Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa (MXP)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Olbia către Milano

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Milano?

mai

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Olbia către Milano este mai. Cea mai scumpă este iulie.

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Olbia - Milano?

Cu 60 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Olbia către Milano este cu aproximativ 60 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Olbia către Milano

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Olbia către Milano, schimbând tab-urile.
easyJet
6 nov.
OLB10:40Olbia Costa Smeralda
1h 05m
MXP11:45Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
7 nov.
MXP10:50Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
1h 20m
OLB12:10Olbia Costa Smeralda
Wizz Air
23 sept.
OLB04:30Olbia Costa Smeralda
1h 15m
MXP05:45Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
26 sept.
MXP02:45Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
1h 15m
OLB04:00Olbia Costa Smeralda
Wizz Air
21 sept.
OLB07:50Olbia Costa Smeralda
1h 15m
MXP09:05Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
22 sept.
MXP02:40Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
1h 15m
OLB03:55Olbia Costa Smeralda
Wizz Air
21 sept.
OLB07:50Olbia Costa Smeralda
1h 15m
MXP09:05Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
24 sept.
MXP09:05Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
1h 15m
OLB10:20Olbia Costa Smeralda
Wizz Air
24 sept.
OLB13:45Olbia Costa Smeralda
1h 15m
MXP15:00Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
26 sept.
MXP02:45Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
1h 15m
OLB04:00Olbia Costa Smeralda
easyJet
10 dec.
OLB12:10Olbia Costa Smeralda
1h 10m
MXP13:20Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
12 dec.
MXP10:50Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
1h 20m
OLB12:10Olbia Costa Smeralda

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Olbia către Milano

Dacă te interesează zborurile doar dus din Olbia în Milano, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Wizz Air și easyJet
easyJet
24 dec.
OLB13:00Olbia Costa Smeralda
1h 10m
MXP14:10Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
easyJet
22 sept.
OLB18:00Olbia Costa Smeralda
1h 10m
MXP19:10Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
easyJet
21 sept.
OLB04:50Olbia Costa Smeralda
1h 10m
MXP06:00Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa

  • Ce distanță este între Olbia Costa Smeralda și Milano cu avionul?

    Între Olbia Costa Smeralda și Milano este o distanță de Milano.