Zboruri ieftine din Cluj-Napoca către Roma

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Ma 22/6
Ma 29/6

Informații despre zborurile din Cluj-Napoca către Roma

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Cluj-Napoca către Roma
Cel mai bun preț găsit1.074 leiCea mai bună ofertă de zbor din Cluj-Napoca către Roma găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 1.074 lei
Cel mai scurt timp de zbor2h 00mCel mai rapid zbor din Cluj-Napoca către Roma durează 2h 00m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Cluj-Napoca către Roma. Rutele populare, cu escale, pentru această conexiune sunt Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci și Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Aeroportul Roma Roma Ciampino.
Aeroporturi în Roma2 aeroporturiExistă 2 aeroporturi în apropiere de Roma: Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci (FCO), Roma Roma Ciampino (CIA)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Cluj-Napoca către Roma

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Roma?

februarie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Cluj-Napoca către Roma este februarie. Cea mai scumpă este iunie.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Cluj-Napoca către Roma?

duminică

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este duminică, iar cea mai scumpă, joi.

Care este cel mai ieftin moment pentru a zbura către din Cluj-Napoca către Roma?

seara

Zborurile din Cluj-Napoca către Roma sunt cu aproximativ 47% mai scumpe dimineața decât seara

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Cluj-Napoca către Roma?

Wizz Air

Lufthansa, TAROM și Wizz Air sunt cele mai populare companii care operează ruta din Cluj-Napoca către Roma

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Cluj-Napoca - Roma ?

Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Roma Roma Ciampino

Zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj către Roma Roma Ciampino cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Cluj-Napoca - Roma

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Cluj-Napoca - Roma?

Cu 47 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Cluj-Napoca către Roma este cu aproximativ 47 de zile înainte de plecare.


Compară zborurile din Cluj-Napoca către Roma în mod simplu

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Cluj-Napoca către Roma, schimbând tab-urile.
Wizz Air
11 iul.
CLJ16:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 00m
CIA18:20Roma Roma Ciampino
16 iul.
CIA10:00Roma Roma Ciampino
1h 55m
CLJ11:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
1 aug.
CLJ16:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 00m
CIA18:25Roma Roma Ciampino
22 aug.
CIA10:00Roma Roma Ciampino
1h 55m
CLJ11:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
23 iun.
CLJ08:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 00m
CIA10:30Roma Roma Ciampino
14 iul.
CIA11:30Roma Roma Ciampino
1h 55m
CLJ13:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
5 iul.
CLJ08:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 00m
CIA10:30Roma Roma Ciampino
12 iul.
CIA10:00Roma Roma Ciampino
1h 55m
CLJ11:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
4 iul.
CLJ21:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
10h 40m
1 escală
CIA07:55Roma Roma Ciampino
12 iul.
CIA10:00Roma Roma Ciampino
1h 55m
CLJ11:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
27 aug.
CLJ03:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
9h 15m
1 escală
CIA13:10Roma Roma Ciampino
31 aug.
CIA11:35Roma Roma Ciampino
15h 20m
1 escală
CLJ02:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Cluj-Napoca către Roma

Dacă te interesează zborurile doar dus din Cluj-Napoca în Roma, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Ryanair și Wizz Air
Wizz Air
1 aug.
CLJ16:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 00m
CIA18:25Roma Roma Ciampino
Wizz Air
5 iul.
CLJ08:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 00m
CIA10:30Roma Roma Ciampino
Ryanair
31 iul.
CLJ08:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
10h 05m
1 escală
CIA18:15Roma Roma Ciampino

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Cluj-Napoca în Roma

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Cluj-Napoca în Roma, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Wizz Air
PrețDe la 224 lei
Anulare Gratuită
Evaluare
7,6
7,7

Îmbarcare

7,4

Confort

8,1

Echipaj

7,2

Divertisment

7,3

Mâncare

Evaluări

Contra: More leg room and reclining seats

1 / 2
TAROM
PrețDe la 480 lei
Anulare Gratuită
Evaluare
7,8
8,5

Îmbarcare

8,2

Confort

8,5

Echipaj

6,5

Divertisment

7,1

Mâncare

Evaluări

Contra: Lots of turbulences at landing, due tonthe heavy rain.

1 / 2
Lufthansa
PrețDe la 621 lei
Anulare Gratuită
Evaluare
7,6

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj în Roma posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Pentru a mai ușura din stresul rezervării zborurilor, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Roma au luat măsuri în fața pandemiei. Este posibil ca următoarele companii să aibă politici de anulare flexibile: Wizz Air, TAROM și Lufthansa.


Rute alternative din Cluj-Napoca către Roma

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Roma
Cel mai scurt timp de zbor2h 00m
Cel mai ieftin167 lei
Zboruri din Timișoara către Roma
Cel mai scurt timp de zbor8h 25m
Cel mai ieftin329 lei
Zboruri din Iași către Roma
Cel mai scurt timp de zbor4h 30m
Cel mai ieftin590 lei
Zboruri din Suceava către Roma
Cel mai scurt timp de zbor29h 15m
Cel mai ieftin809 lei