Zboruri Asia Pakistan Islamabad

Găsește cele mai ieftine zboruri către Islamabad

Dus-întors
Economic
Wichita (ICT)
Islamabad (ISB)
lun. 12/4
lun. 19/4
Any month
Compară cu momondo |

Care este cel mai bun moment pentru a zbura către Islamabad?

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Islamabad?

Cea mai ieftină lună pentru a zbura în Islamabad din România este Octombrie. Zborurile, care costă în jur de 3.122 lei, sunt mai ieftine în această perioadă de extra-sezon. Dacă nu poți călători în Islamabad în timpul lunii Octombrie, află că Iunie este, de asemenea, o perioadă ieftină. Pe momondo, poți găsi pentru această lună prețuri în jur de 3.159 lei.

Există și alte opțiuni de aeroporturi în apropiere de Islamabad?

Aeroportul Muzaffarabad sau Aeroportul Peshawar pot fi opțiuni alternative de aeroporturi pentru zborul în Islamabad.


Oferte găsite pe momondo pentru zborurile către Islamabad Intl

Vezi care sunt unele dintre cele mai bune prețuri găsite recent de utilizatorii momondo pentru zborurile din România în Islamabad Intl
Emirates
27 aug.
11:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
13h 50m
1 escală
01:30Islamabad Intl
28 aug.
23:05Islamabad Intl
13h 35m
1 escală
12:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3.841 lei
Caută similare
Emirates
27 aug.
11:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
13h 50m
1 escală
01:30Islamabad Intl
28 aug.
23:05Islamabad Intl
13h 35m
1 escală
12:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
6.132 lei
Caută similare
Emirates
27 aug.
11:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
13h 50m
1 escală
01:30Islamabad Intl
28 aug.
23:05Islamabad Intl
13h 35m
1 escală
12:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
6.137 lei
Caută similare
Companii aeriene multiple
10 mai
11:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
13h 50m
1 escală
01:30Islamabad Intl
28 mai
23:05Islamabad Intl
19h 25m
2 de escale
18:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3.254 lei
Caută similare
Companii aeriene multiple
10 mai
11:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
13h 50m
1 escală
01:30Islamabad Intl
29 mai
15:00Islamabad Intl
21h 40m
2 de escale
12:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3.267 lei
Caută similare
Companii aeriene multiple
10 mai
08:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
18h 05m
2 de escale
02:55Islamabad Intl
28 mai
23:05Islamabad Intl
23h 00m
2 de escale
22:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2.932 lei
Caută similare

Zboruri către alte orașe din Pakistan

Ți-ai pierdut interesul pentru Islamabad? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Pakistan
Zboruri Asia Pakistan Islamabad
  • Dus-întors
  • Doar dus
  • Multi-City
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
  • Multiple
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi