Găsește cele mai ieftine zboruri către Doha

Dus-întors
Economic
Wichita (ICT)
Doha (DOH)
joi 15/4
joi 22/4
Any month
Compară cu momondo |

Cele mai ieftine zboruri către aeroporturile din Doha

Găsește cele mai ieftine zboruri către aeroporturile din Doha, plecând din orașul sau aeroportul care îți este cel mai aproape
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Doha

CEL MAI IEFTIN TRASEU DIN Bucureşti CĂTRE Doha

Bucureşti Aeroportul Henri Coandă (OTP) către Doha (DOH)

De obicei, zborurile către Doha din Bucureşti sunt mai ieftine atunci când zbori din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Doha Hamad Intl, cu un preț mediu de 2.278 lei

CEA MAI IEFTINĂ LUNĂ PENTRU A ZBURA CĂTRE DOHA DIN BUCUREŞTI AEROPORTUL HENRI COANDĂMaiCu 29% mai ieftinZborurile din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Doha costă în medie doar 1.621 lei în Mai
CEA MAI SCUMPĂ LUNĂ PENTRU A ZBURA CĂTRE DOHA DIN BUCUREŞTI AEROPORTUL HENRI COANDĂIulieCu 37% mai scumpÎn Iulie, un zbor către Doha din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă costă aproximativ 3.114 lei
CEA MAI POPULARĂ LUNĂ PENTRU A ZBURA CĂTRE DOHA DIN BUCUREŞTI AEROPORTUL HENRI COANDĂDecembrie280% mai vizitatUtilizatorii momondo caută zboruri către Doha din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă în Decembrie mai des decât în orice altă lună

Care este cel mai bun moment pentru a zbura către Doha?

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Doha?

În general, Mai este cea mai ieftină lună pentru a zbura din România în Doha. Aceasta fiind perioada de „extra-sezon”, te poți aștepta la prețuri de aproximativ 1.646 lei. Dacă nu poți zbura în Doha în luna Mai, atunci Februarie este a doua cea mai bună opțiune. Prețurile zborurilor din România în Doha în timpul lunii Februarie sunt în jur de 1.716 lei.

Cu cât timp înainte ar trebui să-mi rezerv zborul către Doha?

Cel mai bun moment pentru a-ți rezerva zborul din România în România este cu 60 zile înainte, atunci când prețurile costă, aproximativ, 2.541 lei. Totuși, în ultimele 72 de ore, oamenii au găsit zboruri din România la prețuri de doar 2.029 lei.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura în Doha?

Cea mai ieftină zi pentru plecarea ta în Doha este miercuri, atunci când pot fi găsite bilete de avion la numai 2.150 lei. Acest lucru se datorează faptului că există o cerere mai mică pentru zborurile din această zi a săptămânii. Zborurile din România în Doha într-o zi de luni will vor fi, de obicei, mai scumpe - în jur de 2.554 lei. Să ai în vedere faptul că prețurile pentru ambele zile pot fluctua în funcție de sezon și de cerere.

Care este cel mai ieftin moment al zilei pentru a zbura în Doha?

Cel mai ieftin moment al zilei pentru a zbura în Doha este după-amiaza, atunci când poți cumpăra bilete de avion pentru numai 1.859 lei. Seara există cea mai mare cerere de zboruri către Doha, așa că prețurile costă în jur de 2.854 lei pe bilet.


Oferte găsite pe momondo pentru zborurile către Doha Hamad Intl

Vezi care sunt unele dintre cele mai bune prețuri găsite recent de utilizatorii momondo pentru zborurile din România în Doha Hamad Intl
Qatar Airways
14 mai
14:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4h 35m
19:15Doha Hamad Intl
30 mai
04:30Doha Hamad Intl
5h 00m
09:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3.881 lei
Caută similare
Qatar Airways
14 iun.
14:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4h 35m
19:15Doha Hamad Intl
19 iun.
04:30Doha Hamad Intl
5h 00m
09:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4.129 lei
Caută similare
Companii aeriene multiple
14 mai
07:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
11h 00m
1 escală
18:55Doha Hamad Intl
30 mai
04:30Doha Hamad Intl
5h 00m
09:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4.096 lei
Caută similare
Companii aeriene multiple
14 iun.
07:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
11h 00m
1 escală
18:55Doha Hamad Intl
19 iun.
04:30Doha Hamad Intl
5h 00m
09:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4.430 lei
Caută similare
Companii aeriene multiple
14 mai
14:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4h 35m
19:15Doha Hamad Intl
29 mai
23:55Doha Hamad Intl
12h 15m
1 escală
12:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3.386 lei
Caută similare
Companii aeriene multiple
13 mai
20:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
12h 15m
2 de escale
08:45Doha Hamad Intl
29 mai
23:55Doha Hamad Intl
12h 15m
1 escală
12:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3.279 lei
Caută similare

Găsește cele mai ieftine zboruri doar dus în Doha Hamad Intl

Dacă te interesează zborurile doar dus către Doha, vezi mai jos câteva dintre ofertele noastre oferită de flydubai
Qatar Airways
24 apr.
14:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4h 35m
19:15Doha Hamad Intl
2.520 lei
Caută similare
Qatar Airways
21 apr.
14:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4h 35m
19:15Doha Hamad Intl
2.974 lei
Caută similare
Qatar Airways
23 apr.
14:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4h 35m
19:15Doha Hamad Intl
2.986 lei
Caută similare

Care companie aeriană zboară către Doha?

Iată o selecție a celor mai populare și mai ieftine companii aeriene pentru zborurile tale către Doha

  • Dus-întors
  • Doar dus
  • Multi-City
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
  • Multiple
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi