Zboruri ieftine din Cluj-Napoca către Emilia Romagna

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Ma 21/9
Ma 28/9

Informații despre zborurile din Cluj-Napoca către Emilia Romagna

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Cluj-Napoca către Emilia Romagna
Cel mai bun preț găsit17 €Cea mai bună ofertă de zbor din Cluj-Napoca către Emilia Romagna găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 17 €
Cel mai scurt timp de zbor1h 50mCel mai rapid zbor din Cluj-Napoca către Emilia Romagna durează 1h 50m.
Zboruri directeLu și ViZborurile directe pleacă luni și Vineri din Cluj-Napoca către Emilia Romagna on. Compania aeriană care operează zboruri directe este Wizz Air..

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Cluj-Napoca către Emilia Romagna

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Cluj-Napoca către Emilia Romagna?

Wizz Air

Lufthansa și Wizz Air sunt cele mai populare companii care operează ruta din Cluj-Napoca către Emilia Romagna

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Cluj-Napoca - Emilia Romagna ?

Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi

Zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj către Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Cluj-Napoca - Emilia Romagna


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Cluj-Napoca către Emilia Romagna

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Cluj-Napoca către Emilia Romagna, schimbând tab-urile.
Wizz Air
4 oct.
CLJ10:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 50m
BLQ12:30Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
22 oct.
BLQ12:05Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
1h 50m
CLJ13:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
5 nov.
CLJ09:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
35h 45m
2 de escale
MXP21:20Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
7 nov.
MXP07:35Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
18h 50m
1 escală
CLJ02:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Blue Air
13 ian.
CLJ04:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
24h 30m
1 escală
LIN04:35Milano Linate
16 ian.
LIN04:25Milano Linate
22h 00m
1 escală
CLJ02:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Ryanair
21 sept.
CLJ17:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
15h 20m
1 escală
MXP08:35Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
22 sept.
MXP18:50Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
11h 35m
1 escală
CLJ06:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
4 oct.
CLJ10:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 50m
BLQ12:30Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
22 oct.
BLQ18:30Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
21h 20m
1 escală
CLJ15:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
24 sept.
CLJ15:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 50m
BLQ17:40Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
27 sept.
BLQ17:15Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
1h 50m
CLJ19:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Cluj-Napoca către Emilia Romagna

Dacă te interesează zborurile doar dus din Cluj-Napoca în Emilia Romagna, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferită de Wizz Air
Wizz Air
29 sept.
CLJ09:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 50m
BLQ11:20Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
Wizz Air
24 sept.
CLJ15:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 50m
BLQ17:40Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
Companii aeriene multiple
10 dec.
CLJ08:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
32h 50m
2 de escale
MXP17:25Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Cluj-Napoca în Emilia Romagna

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Cluj-Napoca în Emilia Romagna, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Wizz Air
PrețDe la 40 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,5
7,5

Îmbarcare

7,3

Confort

7,9

Echipaj

7,0

Divertisment

7,2

Mâncare

Evaluări

Organizare execrabila! Nu a existat niciun fel de distanțare!!!

1 / 3
Lufthansa
PrețDe la 128 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj în Emilia Romagna posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Pentru a mai ușura din stresul rezervării zborurilor, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Emilia Romagna au luat măsuri în fața pandemiei. Este posibil ca următoarele companii să aibă politici de anulare flexibile: Wizz Air, Lufthansa și Turkish Airlines.


Rute alternative din Cluj-Napoca către Emilia Romagna

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Milano
Cel mai scurt timp de zbor2h 20m
Cel mai ieftin14 €
Zboruri din Bucureşti către Bologna
Cel mai scurt timp de zbor2h 05m
Cel mai ieftin20 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Bologna
Cel mai scurt timp de zbor1h 50m
Cel mai ieftin20 €
Zboruri din Iași către Milano
Cel mai scurt timp de zbor4h 20m
Cel mai ieftin35 €
Zboruri din Timișoara către Milano
Cel mai scurt timp de zbor6h 25m
Cel mai ieftin45 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Milano
Cel mai scurt timp de zbor4h 50m
Cel mai ieftin53 €
Zboruri din Sibiu către Milano
Cel mai scurt timp de zbor4h 05m
Cel mai ieftin78 €