Zboruri ieftine din Cluj-Napoca către Apulia

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Ma 21/9
Ma 28/9

Informații despre zborurile din Cluj-Napoca către Apulia

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Cluj-Napoca către Apulia
Cel mai bun preț găsit17 €Cea mai bună ofertă de zbor din Cluj-Napoca către Apulia găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 17 €
Cel mai scurt timp de zbor1h 40mCel mai rapid zbor din Cluj-Napoca către Apulia durează 1h 40m.
Zboruri directeMa și SâZborurile directe pleacă marți și sâmbătă din Cluj-Napoca către Apulia on. Compania aeriană care operează zboruri directe este Wizz Air..

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Cluj-Napoca către Apulia

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Cluj-Napoca către Apulia?

Wizz Air

Lufthansa și Wizz Air sunt cele mai populare companii care operează ruta din Cluj-Napoca către Apulia

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Cluj-Napoca - Apulia ?

Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Bari Palese

Zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj către Bari Palese cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Cluj-Napoca - Apulia


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Cluj-Napoca către Apulia

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Cluj-Napoca către Apulia, schimbând tab-urile.
Wizz Air
28 sept.
CLJ16:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 40m
BRI18:30Bari Palese
2 oct.
BRI14:15Bari Palese
1h 35m
CLJ15:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
28 sept.
CLJ16:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 40m
BRI18:30Bari Palese
2 oct.
BRI14:15Bari Palese
1h 35m
CLJ15:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
28 sept.
CLJ16:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 40m
BRI18:30Bari Palese
2 oct.
BRI14:15Bari Palese
1h 35m
CLJ15:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
16 oct.
CLJ17:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 40m
BRI19:00Bari Palese
23 oct.
BRI14:15Bari Palese
1h 35m
CLJ15:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
26 oct.
CLJ07:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 40m
BRI09:20Bari Palese
30 oct.
BRI08:45Bari Palese
1h 35m
CLJ10:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
16 oct.
CLJ08:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
9h 35m
1 escală
BRI17:45Bari Palese
23 oct.
BRI14:15Bari Palese
1h 35m
CLJ15:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Cluj-Napoca către Apulia

Dacă te interesează zborurile doar dus din Cluj-Napoca în Apulia, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Ryanair și Wizz Air
Wizz Air
30 oct.
CLJ07:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 40m
BRI09:15Bari Palese
Wizz Air
4 oct.
CLJ10:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
10h 00m
1 escală
BRI20:40Bari Palese
Companii aeriene multiple
4 oct.
CLJ10:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
20h 40m
1 escală
BRI07:35Bari Palese

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Cluj-Napoca în Apulia

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Cluj-Napoca în Apulia, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Wizz Air
PrețDe la 25 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,5
7,5

Îmbarcare

7,3

Confort

7,9

Echipaj

7,0

Divertisment

7,2

Mâncare

Evaluări

Organizare execrabila! Nu a existat niciun fel de distanțare!!!

1 / 3
Lufthansa
PrețDe la 127 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj în Apulia posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Apulia au adoptat noi politici pentru a răspunde mai bine impactului global cauzat de COVID-19. Câteva dintre companiile care ar putea renunța la taxele de anulare sunt Wizz Air și Lufthansa. Poți căuta întreaga listă de companii aeriene care, precum Wizz Air, oferă această flexibilitate.


Rute alternative din Cluj-Napoca către Apulia

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Cluj-Napoca către Bari
Cel mai scurt timp de zbor1h 40m
Cel mai ieftin23 €
Zboruri din Bucureşti către Bari
Cel mai scurt timp de zbor1h 45m
Cel mai ieftin36 €