Zboruri ieftine din Chicago către San Francisco

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Mi 22/9
Mi 29/9

Informații despre zborurile din Chicago către San Francisco

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Chicago către San Francisco
Cel mai scurt timp de zbor4h 46mCel mai rapid zbor din Chicago către San Francisco durează 4h 46m.
Zboruri directeLu, Jo, Sâ și DuZborurile directe pleacă luni, joi, sâmbătă și duminică din Chicago către San Francisco on . Compania aeriană care operează zboruri directe este Air Canada..
Aeroporturi în San Francisco1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de San Francisco: San Francisco (SFO)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Chicago către San Francisco

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în San Francisco?

August

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Chicago către San Francisco este August. Cea mai scumpă este decembrie.

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Chicago - San Francisco?

Cu 31 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Chicago către San Francisco este cu aproximativ 31 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Chicago către San Francisco

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Chicago către San Francisco, schimbând tab-urile.
Frontier
26 oct.
ORD05:30Chicago O'Hare Intl
9h 08m
1 escală
SFO14:38San Francisco
8 nov.
SFO08:52San Francisco
14h 14m
1 escală
ORD23:06Chicago O'Hare Intl
Companii aeriene multiple
27 sept.
ORD11:19Chicago O'Hare Intl
8h 41m
1 escală
SFO20:00San Francisco
29 sept.
SFO11:27San Francisco
12h 07m
1 escală
ORD23:34Chicago O'Hare Intl
Companii aeriene multiple
24 sept.
ORD11:19Chicago O'Hare Intl
22h 38m
1 escală
SFO09:57San Francisco
27 sept.
SFO15:00San Francisco
8h 31m
1 escală
ORD23:31Chicago O'Hare Intl
Frontier
25 sept.
ORD08:32Chicago O'Hare Intl
13h 22m
1 escală
SFO21:54San Francisco
28 sept.
SFO08:28San Francisco
9h 07m
1 escală
ORD17:35Chicago O'Hare Intl
Frontier
22 sept.
ORD04:00Chicago O'Hare Intl
17h 54m
1 escală
SFO21:54San Francisco
29 sept.
SFO07:42San Francisco
9h 53m
1 escală
ORD17:35Chicago O'Hare Intl
Companii aeriene multiple
10 dec.
ORD16:22Chicago O'Hare Intl
19h 40m
1 escală
SFO12:02San Francisco
14 dec.
SFO15:25San Francisco
7h 37m
1 escală
ORD23:02Chicago O'Hare Intl

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Chicago către San Francisco

Dacă te interesează zborurile doar dus din Chicago în San Francisco, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferită de Frontier
Companii aeriene multiple
29 sept.
ORD11:19Chicago O'Hare Intl
21h 01m
1 escală
SFO08:20San Francisco
Frontier
2 nov.
ORD04:00Chicago O'Hare Intl
7h 21m
1 escală
SFO11:21San Francisco
Companii aeriene multiple
27 sept.
ORD11:19Chicago O'Hare Intl
8h 41m
1 escală
SFO20:00San Francisco

  • Ce distanță este între Chicago și San Francisco cu avionul?

    Distanța în linie dreaptă dintre Chicago și San Francisco este 2981,9 km.