Zboruri ieftine din San Francisco către Honolulu

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Mi 22/9
Mi 29/9

Informații despre zborurile din San Francisco către Honolulu

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din San Francisco către Honolulu
Cel mai scurt timp de zbor5h 17mCel mai rapid zbor din San Francisco către Honolulu durează 5h 17m.
Zboruri directeJo și SâZborurile directe pleacă joi și sâmbătă din San Francisco către Honolulu on. Compania aeriană care operează zboruri directe este United Airlines..
Aeroporturi în Honolulu1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Honolulu: Honolulu (HNL)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din San Francisco către Honolulu

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Honolulu?

martie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din San Francisco către Honolulu este martie. Cea mai scumpă este decembrie.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din San Francisco către Honolulu?

miercuri

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este miercuri, iar cea mai scumpă, sâmbătă.

Care este cel mai ieftin moment pentru a zbura către din San Francisco către Honolulu?

dimineața

Zborurile din San Francisco către Honolulu sunt cu aproximativ 0% mai scumpe dimineața decât dimineața

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul San Francisco - Honolulu?

Cu 59 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din San Francisco către Honolulu este cu aproximativ 59 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din San Francisco către Honolulu

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din San Francisco către Honolulu, schimbând tab-urile.
Alaska Airlines
26 ian.
SFO02:40San Francisco
5h 40m
HNL08:20Honolulu
31 ian.
HNL10:40Honolulu
5h 18m
SFO15:58San Francisco
Alaska Airlines
20 ian.
SFO01:00San Francisco
11h 20m
1 escală
HNL12:20Honolulu
27 ian.
HNL10:40Honolulu
5h 18m
SFO15:58San Francisco
Alaska Airlines
3 nov.
SFO16:00San Francisco
17h 00m
1 escală
HNL09:00Honolulu
10 nov.
HNL11:35Honolulu
5h 13m
SFO16:48San Francisco
Alaska Airlines
21 sept.
SFO18:30San Francisco
14h 55m
1 escală
HNL09:25Honolulu
23 sept.
HNL08:55Honolulu
8h 00m
1 escală
SFO16:55San Francisco
Alaska Airlines
15 oct.
SFO07:10San Francisco
5h 40m
HNL12:50Honolulu
20 oct.
HNL10:50Honolulu
5h 13m
SFO16:03San Francisco
Companii aeriene multiple
30 sept.
SFO05:35San Francisco
5h 30m
HNL11:05Honolulu
4 oct.
HNL10:05Honolulu
5h 20m
SFO15:25San Francisco

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din San Francisco către Honolulu

Dacă te interesează zborurile doar dus din San Francisco în Honolulu, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Alaska Airlines, American Airlines și Hawaiian Airlines
Alaska Airlines
13 oct.
SFO07:10San Francisco
5h 40m
HNL12:50Honolulu
Alaska Airlines
22 sept.
SFO06:25San Francisco
5h 40m
HNL12:05Honolulu
Alaska Airlines
9 feb.
SFO02:40San Francisco
5h 40m
HNL08:20Honolulu

  • Ce distanță este între San Francisco și Honolulu cu avionul?

    Distanța dintre San Francisco și Honolulu este de aproximativ 3852,5 km.