Zboruri ieftin din Frankfurt în Sibiu, începând de la 26 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Lu 29/11
Lu 6/12

Informații despre zborurile din Frankfurt către Sibiu

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Frankfurt către Sibiu
Cel mai bun preț găsit34 €Cea mai bună ofertă de zbor din Frankfurt către Sibiu găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 34 €
Cel mai scurt timp de zbor2h 15mCel mai rapid zbor din Frankfurt către Sibiu durează 2h 15m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Frankfurt către Sibiu. Rutele populare, cu escale, pentru această conexiune sunt Aeroportul Frankfurt - Aeroportul Sibiu și Frankfurt Aeroportul Frankfurt-Hahn - Aeroportul Sibiu.
Aeroporturi în Sibiu1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Sibiu: Sibiu (SBZ)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Frankfurt către Sibiu

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Sibiu?

noiembrie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Frankfurt către Sibiu este noiembrie. Cea mai scumpă este decembrie.

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Frankfurt către Sibiu?

Wizz Air

Lufthansa și Wizz Air sunt cele mai populare companii care operează ruta din Frankfurt către Sibiu

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Frankfurt - Sibiu ?

Frankfurt Aeroportul Frankfurt-Hahn - Sibiu

Zboară din Frankfurt Aeroportul Frankfurt-Hahn către Sibiu cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Frankfurt - Sibiu

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Frankfurt - Sibiu?

Cu 59 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Frankfurt către Sibiu este cu aproximativ 59 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Frankfurt către Sibiu

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Frankfurt către Sibiu, schimbând tab-urile.
Wizz Air
14 apr.
HHN17:25Frankfurt Aeroportul Frankfurt-Hahn
2h 15m
SBZ19:40Sibiu
21 apr.
SBZ15:35Sibiu
2h 20m
HHN17:55Frankfurt Aeroportul Frankfurt-Hahn
Ryanair
10 ian.
FRA05:45Frankfurt
10h 10m
1 escală
SBZ15:55Sibiu
30 ian.
SBZ09:30Sibiu
32h 05m
2 de escale
FRA17:35Frankfurt
Companii aeriene multiple
8 ian.
FRA07:45Frankfurt
24h 20m
2 de escale
SBZ08:05Sibiu
10 ian.
SBZ13:45Sibiu
26h 20m
2 de escale
FRA16:05Frankfurt
Ryanair
10 ian.
FRA02:00Frankfurt
36h 50m
2 de escale
SBZ14:50Sibiu
30 ian.
SBZ09:30Sibiu
32h 05m
2 de escale
FRA17:35Frankfurt
Ryanair
11 dec.
FRA02:00Frankfurt
30h 05m
2 de escale
SBZ08:05Sibiu
20 dec.
SBZ17:20Sibiu
12h 45m
1 escală
FRA06:05Frankfurt
Ryanair
10 ian.
FRA05:45Frankfurt
10h 10m
1 escală
SBZ15:55Sibiu
15 ian.
SBZ05:15Sibiu
25h 20m
2 de escale
FRA06:35Frankfurt

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Frankfurt către Sibiu

Dacă te interesează zborurile doar dus din Frankfurt în Sibiu, vezi câteva dintre oferte noastreoferite de Austrian Airlines, Ryanair și Wizz Air
Ryanair
5 dec.
HHN04:05Frankfurt Aeroportul Frankfurt-Hahn
32h 15m
3 de escale
SBZ12:20Sibiu
Wizz Air
5 dec.
HHN15:25Frankfurt Aeroportul Frankfurt-Hahn
2h 15m
SBZ17:40Sibiu
Companii aeriene multiple
18 ian.
FRA12:20Frankfurt
16h 30m
2 de escale
SBZ04:50Sibiu

Caută zboruri de ultim moment în Sibiu din Frankfurt

Găsește și compară prețuri la zboruri de ultim moment din Frankfurt în Sibiu
Ryanair
1 dec.
FRA05:45Frankfurt
22h 40m
2 de escale
SBZ04:25Sibiu
3 dec.
SBZ16:25Sibiu
23h 40m
1 escală
FRA16:05Frankfurt
Companii aeriene multiple
1 dec.
HHN04:25Frankfurt Aeroportul Frankfurt-Hahn
24h 00m
2 de escale
SBZ04:25Sibiu
3 dec.
SBZ04:15Sibiu
25h 00m
2 de escale
HHN05:15Frankfurt Aeroportul Frankfurt-Hahn
Ryanair
29 nov.
FRA05:45Frankfurt
10h 10m
1 escală
SBZ15:55Sibiu
3 dec.
SBZ16:25Sibiu
13h 40m
1 escală
FRA06:05Frankfurt
Ryanair
30 nov.
FRA06:00Frankfurt
22h 50m
2 de escale
SBZ04:50Sibiu
3 dec.
SBZ16:25Sibiu
13h 40m
1 escală
FRA06:05Frankfurt
Ryanair
1 dec.
FRA05:45Frankfurt
22h 40m
2 de escale
SBZ04:25Sibiu
3 dec.
SBZ04:15Sibiu
37h 20m
2 de escale
FRA17:35Frankfurt
Lufthansa
30 nov.
FRA04:15Frankfurt
8h 00m
1 escală
SBZ12:15Sibiu
3 dec.
SBZ02:05Sibiu
6h 00m
1 escală
FRA08:05Frankfurt

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Frankfurt în Sibiu

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Frankfurt în Sibiu, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Wizz Air
PrețDe la 35 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,5
7,5

Îmbarcare

7,3

Confort

8,0

Echipaj

7,0

Divertisment

7,3

Mâncare

Evaluări

Organizare execrabila! Nu a existat niciun fel de distanțare!!!

1 / 3
Lufthansa
PrețDe la 191 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,5

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Frankfurt în Sibiu posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Din cauza impactului global cauzat de COVID-19, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zboruri din Frankfurt în Sibiu, precum Wizz Air, Lufthansa și Austrian Airlines ar putea aplica politici de anulare flexibile. Caută pe site-ul nostru toate companiile aeriene care oferă această flexibilitate.

  • Ce distanță este între Frankfurt și Sibiu cu avionul?

    Frankfurt și Sibiu se află la 1243,8 km distanță. Durata normală a unui zbor pentru această rută este de 2h 15m.


Rute alternative din Frankfurt către Sibiu

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Munchen către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor2h 00m
Cel mai ieftin68 €
Zboruri din Frankfurt către Timișoara
Cel mai scurt timp de zbor1h 45m
Cel mai ieftin59 €
Zboruri din Hamburg către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor2h 25m
Cel mai ieftin36 €
Zboruri din Berlin către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor2h 10m
Cel mai ieftin16 €
Zboruri din Munchen către Timișoara
Cel mai scurt timp de zbor1h 25m
Cel mai ieftin128 €
Zboruri din Munchen către Sibiu
Cel mai scurt timp de zbor1h 40m
Cel mai ieftin122 €
Zboruri din Düsseldorf către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor8h 15m
Cel mai ieftin49 €
Zboruri din Frankfurt către Iași
Cel mai scurt timp de zbor2h 20m
Cel mai ieftin74 €
Zboruri din Dortmund către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor2h 30m
Cel mai ieftin44 €
Zboruri din Frankfurt către Cluj-Napoca
Cel mai scurt timp de zbor1h 55m
Cel mai ieftin70 €
Zboruri din Stuttgart către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor2h 10m
Cel mai ieftin65 €
Zboruri din Köln către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor2h 30m
Cel mai ieftin42 €