Zboruri ieftin din Munchen în România, începând de la 25 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Sâ 23/10
Sâ 30/10

Informații despre zborurile din Munchen către România

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Munchen către România
Cel mai bun preț găsit96 €Cea mai bună ofertă de zbor din Munchen către România găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 96 €
Cel mai scurt timp de zbor2h 00mCel mai rapid zbor din Munchen către România durează 2h 00m.
Zboruri directeMi, Sâ și DuZborurile directe pleacă miercuri, sâmbătă și duminică din Munchen către România. Companiile aeriene care operează zboruri directe sunt: Lufthansa și TAROM..

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Munchen către România

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Munchen către România?

Blue Air

Austrian Airlines, Blue Air și LOT sunt cele mai populare companii care operează ruta din Munchen către România

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Munchen - România ?

Franz J Strauss Munchen - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Zboară din Franz J Strauss Munchen către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Munchen - România


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Munchen către România

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Munchen către România, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
12 nov.
MUC04:45Franz J Strauss Munchen
8h 55m
1 escală
OTP13:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
15 nov.
OTP13:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
21h 30m
1 escală
MUC11:05Franz J Strauss Munchen
Lufthansa
8 nov.
MUC16:10Franz J Strauss Munchen
2h 00m
OTP18:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
14 nov.
OTP07:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 10m
MUC09:30Franz J Strauss Munchen
LOT
9 nov.
MUC04:45Franz J Strauss Munchen
14h 45m
1 escală
OTP19:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
24 nov.
OTP09:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
19h 45m
1 escală
MUC05:05Franz J Strauss Munchen
Austrian Airlines
26 nov.
MUC03:45Franz J Strauss Munchen
5h 35m
1 escală
IAS09:20Iași
28 nov.
IAS11:00Iași
3h 30m
1 escală
MUC14:30Franz J Strauss Munchen
Companii aeriene multiple
9 ian.
MUC12:00Franz J Strauss Munchen
25h 40m
1 escală
OTP13:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
13 ian.
OTP02:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
29h 45m
2 de escale
MUC08:25Franz J Strauss Munchen
TAROM
12 nov.
MUC13:50Franz J Strauss Munchen
27h 05m
1 escală
SCV16:55Suceava Salcea
19 nov.
SCV00:20Suceava Salcea
13h 45m
1 escală
MUC14:05Franz J Strauss Munchen

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Munchen către România

Dacă te interesează zborurile doar dus din Munchen în România, vezi câteva dintre oferte noastreoferite de Blue Air și Lufthansa
Companii aeriene multiple
14 nov.
MUC16:30Franz J Strauss Munchen
21h 10m
1 escală
OTP13:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
31 oct.
MUC13:00Franz J Strauss Munchen
25h 40m
1 escală
OTP14:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Blue Air
10 dec.
MUC04:20Franz J Strauss Munchen
2h 05m
OTP06:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Caută zboruri de ultim moment în România din Munchen

Găsește și compară prețuri la zboruri de ultim moment din Munchen în România
Companii aeriene multiple
26 oct.
MUC05:45Franz J Strauss Munchen
8h 10m
1 escală
OTP13:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
28 oct.
OTP07:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
27h 50m
2 de escale
MUC10:55Franz J Strauss Munchen
LOT
27 oct.
MUC06:00Franz J Strauss Munchen
26h 30m
1 escală
OTP08:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
31 oct.
OTP14:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4h 50m
1 escală
MUC19:25Franz J Strauss Munchen
TAROM
27 oct.
MUC06:25Franz J Strauss Munchen
2h 00m
OTP08:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
1 nov.
OTP12:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 10m
MUC15:05Franz J Strauss Munchen
KLM
26 oct.
MUC02:40Franz J Strauss Munchen
9h 40m
1 escală
OTP12:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
29 oct.
OTP09:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
9h 50m
1 escală
MUC19:45Franz J Strauss Munchen
Companii aeriene multiple
26 oct.
MUC13:00Franz J Strauss Munchen
19h 05m
2 de escale
OTP08:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
28 oct.
OTP07:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
27h 50m
2 de escale
MUC10:55Franz J Strauss Munchen
Companii aeriene multiple
26 oct.
MUC05:45Franz J Strauss Munchen
8h 10m
1 escală
OTP13:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
28 oct.
OTP07:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
27h 50m
2 de escale
MUC10:55Franz J Strauss Munchen

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Munchen în România

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Munchen în România, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Blue Air
PrețDe la 80 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4
TAROM
PrețDe la 87 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,9
8,4

Îmbarcare

8,3

Confort

8,5

Echipaj

6,6

Divertisment

7,2

Mâncare

Evaluări

Contra: Lots of turbulences at landing, due tonthe heavy rain.

1 / 2
Lufthansa
PrețDe la 113 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,5
LOT
PrețDe la 125 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,2
Austrian Airlines
PrețDe la 134 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,2

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Franz J Strauss Munchen în România posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul Franz J Strauss Munchen - România au adoptat noi politici pentru a răspunde mai bine impactului global cauzat de COVID-19. Câteva dintre companiile care ar putea renunța la taxele de anulare sunt Lufthansa, TAROM șiBlue Air. Poți căuta întreaga listă de companii aeriene care, precum Lufthansa, oferă această flexibilitate.


Rute alternative din Munchen către România

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Berlin către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor2h 10m
Cel mai ieftin25 €
Zboruri din Hamburg către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor2h 25m
Cel mai ieftin40 €
Zboruri din Berlin către Timișoara
Cel mai scurt timp de zbor6h 35m
Cel mai ieftin41 €
Zboruri din Düsseldorf către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor6h 40m
Cel mai ieftin46 €
Zboruri din Frankfurt către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor2h 20m
Cel mai ieftin52 €
Zboruri din Karlsruhe către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor8h 25m
Cel mai ieftin53 €
Zboruri din Köln către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor2h 30m
Cel mai ieftin53 €
Zboruri din Dortmund către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor2h 30m
Cel mai ieftin56 €
Zboruri din Köln către Cluj-Napoca
Cel mai scurt timp de zbor2h 10m
Cel mai ieftin62 €
Zboruri din Frankfurt către Cluj-Napoca
Cel mai scurt timp de zbor1h 55m
Cel mai ieftin64 €
Zboruri din Düsseldorf către Cluj-Napoca
Cel mai scurt timp de zbor17h 40m
Cel mai ieftin68 €
Zboruri din Frankfurt către Timișoara
Cel mai scurt timp de zbor1h 45m
Cel mai ieftin68 €