Zboruri ieftine din Iași către Frankfurt

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Sâ 25/9
Sâ 2/10

Informații despre zborurile din Iași către Frankfurt

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Iași către Frankfurt
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Iași către Frankfurt. Nu există rute de zbor populare din Iași către Frankfurt.
Aeroporturi în Frankfurt2 aeroporturiExistă 2 aeroporturi în apropiere de Frankfurt: Frankfurt (FRA), Frankfurt Aeroportul Frankfurt-Hahn (HHN)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Iași către Frankfurt

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Frankfurt?

ianuarie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Iași către Frankfurt este ianuarie. Cea mai scumpă este septembrie.

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Iași către Frankfurt?

Blue Air

Austrian Airlines, Blue Air și Lufthansa sunt cele mai populare companii care operează ruta din Iași către Frankfurt

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Iași - Frankfurt?

Cu 41 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Iași către Frankfurt este cu aproximativ 41 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Iași către Frankfurt

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Iași către Frankfurt, schimbând tab-urile.
Lufthansa
18 oct.
IAS10:05Iași
2h 25m
FRA12:30Frankfurt
25 oct.
FRA06:00Frankfurt
2h 20m
IAS08:20Iași
Lufthansa
5 nov.
IAS09:00Iași
2h 30m
FRA11:30Frankfurt
7 nov.
FRA01:30Frankfurt
2h 20m
IAS02:50Iași
Lufthansa
5 nov.
IAS09:00Iași
2h 30m
FRA11:30Frankfurt
7 nov.
FRA03:50Frankfurt
5h 30m
1 escală
IAS09:20Iași
Companii aeriene multiple
18 oct.
IAS10:05Iași
2h 25m
FRA12:30Frankfurt
25 oct.
FRA02:50Frankfurt
7h 30m
1 escală
IAS10:20Iași
Companii aeriene multiple
29 sept.
IAS01:00Iași
6h 15m
1 escală
FRA07:15Frankfurt
27 oct.
FRA14:50Frankfurt
5h 25m
1 escală
IAS20:15Iași
Companii aeriene multiple
18 feb.
IAS08:00Iași
2h 30m
FRA10:30Frankfurt
22 feb.
FRA06:00Frankfurt
13h 30m
1 escală
IAS19:30Iași

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Iași către Frankfurt

Dacă te interesează zborurile doar dus din Iași în Frankfurt, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Blue Air și TAROM
TAROM
26 oct.
IAS05:30Iași
10h 10m
1 escală
FRA15:40Frankfurt
Companii aeriene multiple
25 oct.
IAS06:50Iași
12h 10m
1 escală
FRA19:00Frankfurt
Companii aeriene multiple
18 oct.
IAS03:25Iași
13h 45m
1 escală
FRA17:10Frankfurt

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Iași în Frankfurt

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Iași în Frankfurt, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Blue Air
PrețDe la 56 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4
Austrian Airlines
PrețDe la 130 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,2
Lufthansa
PrețDe la 146 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4
TAROM
PrețDe la 157 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,8
8,5

Îmbarcare

8,2

Confort

8,5

Echipaj

6,5

Divertisment

7,1

Mâncare

Evaluări

Contra: Lots of turbulences at landing, due tonthe heavy rain.

1 / 2

  • Ce distanță este între Iași și Frankfurt cu avionul?

    Iași și Frankfurt se află la 1422,9 km distanță.


Rute alternative din Iași către Frankfurt

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Berlin
Cel mai scurt timp de zbor2h 10m
Cel mai ieftin19 €
Zboruri din Bucureşti către Hamburg
Cel mai scurt timp de zbor2h 40m
Cel mai ieftin36 €
Zboruri din Bucureşti către Dortmund
Cel mai scurt timp de zbor2h 40m
Cel mai ieftin44 €
Zboruri din Bucureşti către Köln
Cel mai scurt timp de zbor2h 45m
Cel mai ieftin54 €
Zboruri din Bucureşti către Karlsruhe
Cel mai scurt timp de zbor9h 15m
Cel mai ieftin55 €
Zboruri din Timișoara către Frankfurt
Cel mai scurt timp de zbor1h 55m
Cel mai ieftin55 €
Zboruri din Bucureşti către Frankfurt
Cel mai scurt timp de zbor2h 30m
Cel mai ieftin67 €
Zboruri din Bucureşti către Stuttgart
Cel mai scurt timp de zbor2h 20m
Cel mai ieftin75 €
Zboruri din Iași către Munchen
Cel mai scurt timp de zbor3h 30m
Cel mai ieftin82 €
Zboruri din Bucureşti către Munchen
Cel mai scurt timp de zbor2h 05m
Cel mai ieftin84 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Munchen
Cel mai scurt timp de zbor1h 45m
Cel mai ieftin95 €
Zboruri din Sibiu către Frankfurt
Cel mai scurt timp de zbor7h 30m
Cel mai ieftin107 €