Zboruri ieftine din Cluj-Napoca către România

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Lu 27/9
Lu 4/10

Informații despre zborurile din Cluj-Napoca către România

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Cluj-Napoca către România
Cel mai bun preț găsit36 €Cea mai bună ofertă de zbor din Cluj-Napoca către România găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 36 €
Cel mai scurt timp de zbor0h 55mCel mai rapid zbor din Cluj-Napoca către România durează 0h 55m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Cluj-Napoca către România. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă.

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Cluj-Napoca către România

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Cluj-Napoca către România?

Blue Air

Blue Air și TAROM sunt cele mai populare companii care operează ruta din Cluj-Napoca către România

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Cluj-Napoca - România ?

Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Cluj-Napoca - România


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Cluj-Napoca către România

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Cluj-Napoca către România, schimbând tab-urile.
Blue Air
16 dec.
CLJ04:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
0h 55m
OTP05:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
19 dec.
OTP10:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
0h 55m
CLJ11:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Blue Air
6 oct.
CLJ01:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
0h 55m
OTP01:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
10 oct.
OTP03:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
0h 55m
CLJ04:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Blue Air
20 oct.
CLJ01:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
0h 55m
OTP01:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
20 oct.
OTP03:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
0h 55m
CLJ04:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Blue Air
15 oct.
CLJ05:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
0h 55m
OTP05:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
17 oct.
OTP03:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
0h 55m
CLJ04:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Blue Air
8 oct.
CLJ10:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
0h 55m
OTP11:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
10 oct.
OTP03:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
0h 55m
CLJ04:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Blue Air
9 oct.
CLJ05:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
0h 55m
OTP05:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
13 oct.
OTP03:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
0h 55m
CLJ04:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Cluj-Napoca către România

Dacă te interesează zborurile doar dus din Cluj-Napoca în România, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Blue Air, Ryanair și Wizz Air
Blue Air
22 dec.
CLJ04:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
0h 55m
OTP05:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Blue Air
26 nov.
CLJ00:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
0h 55m
OTP00:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Blue Air
30 nov.
CLJ04:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
0h 55m
OTP05:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Cluj-Napoca în România

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Cluj-Napoca în România, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Blue Air
PrețDe la 44 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4
TAROM
PrețDe la 75 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,8
8,5

Îmbarcare

8,2

Confort

8,5

Echipaj

6,5

Divertisment

7,1

Mâncare

Evaluări

Contra: Lots of turbulences at landing, due tonthe heavy rain.

1 / 2

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj în România posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Din cauza impactului global cauzat de COVID-19, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zboruri din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj în România, precum Blue Air și TAROM ar putea aplica politici de anulare flexibile. Caută pe site-ul nostru toate companiile aeriene care oferă această flexibilitate.


Rute alternative din Cluj-Napoca către România

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Timișoara
Cel mai scurt timp de zbor0h 55m
Cel mai ieftin8 €
Zboruri din Timișoara către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor0h 55m
Cel mai ieftin9 €
Zboruri din Bucureşti către Cluj-Napoca
Cel mai scurt timp de zbor0h 55m
Cel mai ieftin20 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor0h 55m
Cel mai ieftin27 €
Zboruri din Bucureşti către Oradea
Cel mai scurt timp de zbor1h 25m
Cel mai ieftin38 €
Zboruri din Bucureşti către Iași
Cel mai scurt timp de zbor0h 55m
Cel mai ieftin41 €
Zboruri din Bucureşti către Suceava
Cel mai scurt timp de zbor1h 10m
Cel mai ieftin44 €
Zboruri din Iași către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor0h 55m
Cel mai ieftin46 €
Zboruri din Bucureşti către Sibiu
Cel mai scurt timp de zbor0h 55m
Cel mai ieftin55 €
Zboruri din Bucureşti către Baia Mare
Cel mai scurt timp de zbor1h 25m
Cel mai ieftin73 €
Zboruri din Satu Mare către Cluj-Napoca
Cel mai scurt timp de zbor13h 40m
Cel mai ieftin182 €
Zboruri din Constanța către Cluj-Napoca
Cel mai scurt timp de zbor15h 05m
Cel mai ieftin526 €