Zboruri ieftine din Cluj-Napoca către Charlotte

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Ma 19/10
Ma 26/10

Informații despre zborurile din Cluj-Napoca către Charlotte

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Cluj-Napoca către Charlotte
Cel mai bun preț găsit681 €Cea mai bună ofertă de zbor din Cluj-Napoca către Charlotte găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 681 €
Cel mai scurt timp de zbor19h 13mCel mai rapid zbor din Cluj-Napoca către Charlotte durează 19h 13m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Cluj-Napoca către Charlotte. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Aeroportul Charlotte Douglas.
Aeroporturi în Charlotte1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Charlotte: Charlotte Douglas (CLT)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Cluj-Napoca către Charlotte

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Charlotte?

septembrie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Cluj-Napoca către Charlotte este septembrie. Cea mai scumpă este ianuarie.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Cluj-Napoca către Charlotte?

joi

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este joi, iar cea mai scumpă, joi.

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Cluj-Napoca către Charlotte?

Lufthansa

Lufthansa este cea mai populară companie care operează ruta din Cluj-Napoca către Charlotte

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Cluj-Napoca - Charlotte ?

Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Charlotte Douglas

Zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj către Charlotte Douglas cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Cluj-Napoca - Charlotte


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Cluj-Napoca către Charlotte

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Cluj-Napoca către Charlotte, schimbând tab-urile.
Lufthansa
6 nov.
CLJ02:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
17h 15m
1 escală
CLT20:00Charlotte Douglas
13 nov.
CLT14:15Charlotte Douglas
11h 20m
1 escală
CLJ01:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
7 nov.
CLJ01:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
19h 13m
2 de escale
CLT19:58Charlotte Douglas
13 nov.
CLT14:15Charlotte Douglas
11h 20m
1 escală
CLJ01:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
United Airlines
9 nov.
CLJ09:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
33h 45m
1 escală
CLT19:00Charlotte Douglas
16 nov.
CLT00:45Charlotte Douglas
24h 50m
2 de escale
CLJ01:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Lufthansa
6 nov.
CLJ02:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
17h 15m
1 escală
CLT20:00Charlotte Douglas
16 nov.
CLT09:45Charlotte Douglas
15h 50m
2 de escale
CLJ01:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
7 nov.
CLJ01:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
24h 14m
2 de escale
CLT00:59Charlotte Douglas
17 nov.
CLT09:45Charlotte Douglas
15h 50m
2 de escale
CLJ01:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
United Airlines
9 nov.
CLJ01:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
18h 28m
2 de escale
CLT20:13Charlotte Douglas
18 nov.
CLT01:00Charlotte Douglas
24h 35m
2 de escale
CLJ01:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Cluj-Napoca în Charlotte

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Cluj-Napoca în Charlotte, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Lufthansa
PrețDe la 781 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj în Charlotte Douglas posibilitatea de modificare flexibilă din motive de COVID-19?

    Câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Charlotte Douglas au adoptat noi politici pentru a răspunde mai bine impactului global cauzat de COVID-19. Una dintre companiile care ar putea renunța la taxele de modificare este Lufthansa. Poți căuta întreaga listă de companii aeriene care, precum Lufthansa, oferă această flexibilitate.

  • Ce distanță este între Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj și Charlotte Douglas cu avionul?

    Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj și Charlotte Douglas se află la 8190,2 km distanță. Durata normală a unui zbor pentru această rută este de 16h 44m.


Zboruri similare rutei Cluj-Napoca - Charlotte

Ești flexibil în privința destinației? Extinde-ți căutarea și găsește zboruri similare rutei Cluj-Napoca - Charlotte.