Zboruri ieftin din Cluj-Napoca în Baltimore, începând de la 265 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Mi 6/7
Mi 13/7

Informații despre zborurile din Cluj-Napoca către Baltimore

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Cluj-Napoca către Baltimore

Cel mai scurt timp de zbor

30h 25m

Zboruri directe

Niciunul

Aeroporturi în Baltimore

1 aeroport
Cel mai rapid zbor din Cluj-Napoca către Baltimore durează 30h 25m.
Nu există zboruri directe din Cluj-Napoca către Baltimore. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Aeroportul Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj - Aeroportul Baltimore/Washington.
Există 1 aeroport în apropiere de Baltimore: Baltimore/Washington (BWI)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Cluj-Napoca către Baltimore

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Cluj-Napoca către Baltimore?

marți

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este marți, iar cea mai scumpă, miercuri.

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Cluj-Napoca - Baltimore ?

Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj - Baltimore/Washington

Zboară din Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj către Baltimore/Washington cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Cluj-Napoca - Baltimore


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Cluj-Napoca către Baltimore

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Cluj-Napoca către Baltimore, schimbând tab-urile.
Mai multe companii aeriene
27 iul.
CLJ15:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
30h 25m
2 escale
BWI22:05Baltimore/Washington
12 nov.
BWI15:45Baltimore/Washington
19h 05m
2 escale
CLJ10:50Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
United Airlines
12 aug.
CLJ02:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
41h 50m
2 escale
BWI20:05Baltimore/Washington
8 sept.
BWI02:37Baltimore/Washington
23h 48m
2 escale
CLJ02:25Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
1.110 €
Caută similare
Mai multe companii aeriene
27 iul.
CLJ10:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
34h 35m
3 escale
BWI20:50Baltimore/Washington
12 nov.
BWI13:10Baltimore/Washington
23h 45m
2 escale
CLJ12:55Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
1.313 €
Caută similare
Mai multe companii aeriene
24 iul.
CLJ10:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
35h 50m
2 escale
BWI22:05Baltimore/Washington
7 aug.
BWI16:50Baltimore/Washington
28h 45m
2 escale
CLJ21:35Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
1.383 €
Caută similare
Mai multe companii aeriene
24 iul.
CLJ01:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
19h 50m
3 escale
BWI20:50Baltimore/Washington
7 aug.
BWI15:00Baltimore/Washington
23h 50m
2 escale
CLJ14:50Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
1.663 €
Caută similare
Mai multe companii aeriene
24 iul.
CLJ01:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
19h 50m
3 escale
BWI20:50Baltimore/Washington
7 aug.
BWI15:00Baltimore/Washington
24h 30m
3 escale
CLJ15:30Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
1.680 €
Caută similare

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Cluj-Napoca către Baltimore

Mai multe companii aeriene
25 oct.
CLJ01:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
43h 10m
3 escale
BWI20:50Baltimore/Washington
Mai multe companii aeriene
25 oct.
CLJ15:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
29h 35m
2 escale
BWI20:50Baltimore/Washington

Caută zboruri de ultim moment din Cluj-Napoca în Baltimore

Găsește și compară prețuri la zboruri dus-întors de ultim moment din Cluj-Napoca în Baltimore.
Mai multe companii aeriene
8 iul.
CLJ01:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
20h 25m
2 escale
BWI22:05Baltimore/Washington
23 iul.
BWI16:50Baltimore/Washington
19h 00m
2 escale
CLJ11:50Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
1.274 €
Caută similare
Mai multe companii aeriene
8 iul.
CLJ01:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
19h 50m
3 escale
BWI20:50Baltimore/Washington
23 iul.
BWI15:00Baltimore/Washington
24h 45m
2 escale
CLJ15:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
1.640 €
Caută similare

  • Ce distanță este între Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj și Baltimore/Washington cu avionul?

    Baltimore/Washington se află la 7606,6 km distanță de Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj. Durata normală a unui zbor pentru această rută este de 19h 50m.



Rute alternative din Cluj-Napoca către Baltimore

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Washington, D.C.
Cel mai scurt timp de zbor17h 26m
Cel mai ieftin432 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Washington, D.C.
Cel mai scurt timp de zbor12h 40m
Cel mai ieftin456 €

Zboruri similare rutei Cluj-Napoca - Baltimore

Ești flexibil în privința destinației? Extinde-ți căutarea și găsește zboruri similare rutei Cluj-Napoca - Baltimore.

De ce să folosești momondo?

Găsirea de zboruri bune Cluj-Napoca - Baltimore pe momondo este rapidă și simplă. Noi căutăm și îți afișăm numeroase opțiuni oferite de mai multe companii aeriene și de turism. Tu poți apoi folosi filtrele noastre pentru a găsi zborul în Baltimore care ți se potrivește cel mai bine.

Toate căutările de zboruri din Cluj-Napoca în Baltimore pe momondo pot fi filtrate pentru a le afișa pe acelea care au politici flexibile de rezervare.

După ce ai realizat o căutare pentru zborurile din Cluj-Napoca în Baltimore, momondo te ajută să îl găsești pe cel mai potrivit oferindu-ți o serie de filtre utile. Poți alege să ți se afișeze doar anumite zboruri, filtrate în funcție de factori precum compania aeriană, aeroportul, prețul, tipul de avion, metoda de plată etc.

Da, momondo oferă alerte de preț pentru zborurile din Cluj-Napoca în Baltimore. După realizarea unei căutări pe această pagină, ar trebui să îți apară funcționalitatea alertei. Pentru a o activa, trebuie doar să ne oferi adresa de e-mail, iar noi te vom anunța instant când apare se modifică prețul.


Iată de ce călătorii aleg momondo
Călătorii flexibile
momondo îți înțelege nevoia de flexibilitate și de aceea îți punem la dispoziție un filtru special pentru zborurile care nu percep taxe de modificare.
Sfaturi de la experți
Informații bazate pe date și redactate pentru a te ajuta să găsești cel mai bun zbor (de la cel mai ieftin moment de zbor al zilei la intervalul cu care să rezervi în avans).
Alerte de preț
Urmărește prețul rutei de zbor preferate și primește alerte atunci când apar modificări.