Zboruri ieftine din Catania către Iași

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Du 26/9
Du 3/10

Informații despre zborurile din Catania către Iași

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Catania către Iași
Cel mai scurt timp de zbor2h 30mCel mai rapid zbor din Catania către Iași durează 2h 30m.
Zboruri directeMiZborurile directe pleacă miercuri din Catania către Iași. Compania aeriană care operează zboruri directe este Wizz Air..
Aeroporturi în Iași1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Iași: Iași (IAS)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Catania către Iași

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Iași?

martie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Catania către Iași este martie. Cea mai scumpă este iulie.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Catania către Iași?

duminică

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este duminică, iar cea mai scumpă, Vineri.

Care este cel mai ieftin moment pentru a zbura către din Catania către Iași?

seara

Zborurile din Catania către Iași sunt cu aproximativ 0% mai scumpe seara decât seara

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Catania către Iași?

Wizz Air

Wizz Air este cea mai populară companie care operează ruta din Catania către Iași

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Catania - Iași?

Cu 23 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Catania către Iași este cu aproximativ 23 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Catania către Iași

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Catania către Iași, schimbând tab-urile.
Wizz Air
24 oct.
CTA17:15Catania Fontanarossa
2h 30m
IAS19:45Iași
27 oct.
IAS02:25Iași
2h 35m
CTA05:00Catania Fontanarossa
Companii aeriene multiple
24 oct.
CTA17:15Catania Fontanarossa
2h 30m
IAS19:45Iași
27 oct.
IAS16:00Iași
13h 25m
1 escală
CTA05:25Catania Fontanarossa
Companii aeriene multiple
24 oct.
CTA17:15Catania Fontanarossa
2h 30m
IAS19:45Iași
27 oct.
IAS10:30Iași
18h 55m
2 de escale
CTA05:25Catania Fontanarossa
Companii aeriene multiple
24 oct.
CTA08:00Catania Fontanarossa
5h 55m
1 escală
IAS13:55Iași
27 oct.
IAS10:30Iași
20h 00m
2 de escale
CTA06:30Catania Fontanarossa
Companii aeriene multiple
24 oct.
CTA18:50Catania Fontanarossa
22h 05m
2 de escale
IAS16:55Iași
27 oct.
IAS10:30Iași
18h 55m
2 de escale
CTA05:25Catania Fontanarossa
Lufthansa
28 nov.
CTA08:00Catania Fontanarossa
22h 20m
1 escală
IAS06:20Iași
1 dec.
IAS11:00Iași
51h 20m
2 de escale
CTA14:20Catania Fontanarossa

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Catania către Iași

Dacă te interesează zborurile doar dus din Catania în Iași, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferită de Wizz Air
Wizz Air
17 oct.
CTA17:15Catania Fontanarossa
2h 30m
IAS19:45Iași
Wizz Air
30 sept.
CTA02:25Catania Fontanarossa
11h 45m
1 escală
IAS14:10Iași
Companii aeriene multiple
18 oct.
CTA19:00Catania Fontanarossa
18h 25m
1 escală
IAS13:25Iași

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Catania în Iași

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Catania în Iași, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Wizz Air
PrețDe la 68 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4
7,4

Îmbarcare

7,2

Confort

7,8

Echipaj

7,0

Divertisment

7,1

Mâncare

Evaluări

Organizare execrabila! Nu a existat niciun fel de distanțare!!!

1 / 3

  • Ce distanță este între Catania Fontanarossa și Iași cu avionul?

    Distanța în linie dreaptă dintre Catania Fontanarossa și Iași este 1482,2 km.


Rute alternative din Catania către Iași

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Catania către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor2h 05m
Cel mai ieftin19 €
Zboruri din Palermo către Bacău
Cel mai scurt timp de zbor27h 45m
Cel mai ieftin212 €