Găsește cele mai ieftine zboruri către Amman

joi 17/10
joi 24/10
Any month
Compară vs. momondo |

Care este cel mai bun moment pentru a zbura către Amman?

182 EUR
132 EUR
83 EUR
33 EUR
Preț
32 - 178 EUR

Care este cel mai bun moment pentru a zbura către Amman?

În general, când rezervi zborul către Amman, Ianuarie este, în medie, cea mai ieftină lună.

Care este cel mai bun moment pentru a rezerva zborul către Amman?

În general, cei mai mulți călători au constatat că cel mai ieftin moment pentru a rezerva un zbor către Amman este cu 60 zile în avans.

Care este cea mai ieftină zi pentru a te urca în avionul cu destinația Amman?

Din majoritatea locațiilor, cel mai ieftin zbor către Amman pleacă în zilele de Marți. Rezervarea unui zbor care pleacă Joi s-a dovedit a fi cea mai scumpă opțiune.

Care este cel mai ieftin moment al zilei pentru a zbura către Amman?

În general, este preferabil să-ți rezervi zborul pentru o zi de dimineața atunci când vizitezi Amman. Dacă aștepți până seara, poți da de prețuri mai ridicate.


Oferte găsite pe momondo pentru zborurile către Amman

Verifică unele dintre cele mai bune prețuri la zborurile către Amman, găsite recent de utilizatorii momondo.
Rapid
Ieftin
Ryanair
Ryanair
07 dec.
OTP
16:50
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
2h 50m
19:40
AMM
Amman Queen Alia Intl aeroport
Ryanair
17 dec.
AMM
15:10
Amman Queen Alia Intl aeroport
2h 55m
18:05
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
33 EUR
Ryanair
Ryanair
03 dec.
OTP
11:55
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
2h 50m
14:45
AMM
Amman Queen Alia Intl aeroport
Ryanair
24 dec.
AMM
15:10
Amman Queen Alia Intl aeroport
2h 55m
18:05
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
34 EUR
Ryanair
Ryanair
19 nov.
OTP
11:55
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
2h 50m
14:45
AMM
Amman Queen Alia Intl aeroport
Ryanair
26 nov.
AMM
15:10
Amman Queen Alia Intl aeroport
2h 55m
18:05
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
72 EUR
Ryanair
Ryanair
30 nov.
OTP
16:50
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
2h 50m
19:40
AMM
Amman Queen Alia Intl aeroport
Ryanair
03 dec.
AMM
15:10
Amman Queen Alia Intl aeroport
2h 55m
18:05
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
87 EUR
Ryanair
Ryanair
26 nov.
OTP
11:55
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
2h 50m
14:45
AMM
Amman Queen Alia Intl aeroport
Ryanair
04 dec.
AMM
21:50
Amman Queen Alia Intl aeroport
21h 30m
2 Escale
19:20
+1
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
139 EUR
Ryanair
Ryanair
07 dec.
OTP
16:50
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
2h 50m
19:40
AMM
Amman Queen Alia Intl aeroport
Ryanair
08 dec.
AMM
13:55
Amman Queen Alia Intl aeroport
22h 35m
2 Escale
12:30
+1
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
164 EUR
TAROM
TAROM
26 dec.
OTP
02:30
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
2h 40m
05:10
AMM
Amman Queen Alia Intl aeroport
TAROM
04 ian.
AMM
05:55
Amman Queen Alia Intl aeroport
2h 55m
08:50
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
883 EUR
Ryanair
Ryanair
07 dec.
OTP
16:50
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
2h 50m
19:40
AMM
Amman Queen Alia Intl aeroport
Ryanair
17 dec.
AMM
15:10
Amman Queen Alia Intl aeroport
2h 55m
18:05
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
33 EUR
Ryanair
Ryanair
03 dec.
OTP
11:55
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
2h 50m
14:45
AMM
Amman Queen Alia Intl aeroport
Ryanair
24 dec.
AMM
15:10
Amman Queen Alia Intl aeroport
2h 55m
18:05
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
34 EUR
Ryanair
Ryanair
19 nov.
OTP
11:55
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
2h 50m
14:45
AMM
Amman Queen Alia Intl aeroport
Ryanair
26 nov.
AMM
15:10
Amman Queen Alia Intl aeroport
2h 55m
18:05
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
72 EUR
Ryanair
Ryanair
30 nov.
OTP
16:50
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
2h 50m
19:40
AMM
Amman Queen Alia Intl aeroport
Ryanair
03 dec.
AMM
15:10
Amman Queen Alia Intl aeroport
2h 55m
18:05
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
87 EUR
Aegean Airlines
Aegean Airlines
30 dec.
OTP
21:15
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
6h 50m
1 Escală
04:05
+1
AMM
Amman Queen Alia Intl aeroport
Aegean Airlines
04 ian.
AMM
20:05
Amman Queen Alia Intl aeroport
2h 55m
23:00
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
257 EUR

Ce companie aeriană operează zborul către Amman?


Aeroporturi în apropiere de Amman

Mai jos poți vedea toate aeroporturile din Amman, împreună cu distanța față de centrul orașului
Amman Queen Alia Intl
29 km față de centrul orașului

Rute populare către Amman

Cele mai frecvente căutări de zboruri către Amman, împreună cu cele mai mici prețuri și cele mai scurte durate de zbor
Zboruri din Bucureşti către Amman
Cel mai rapid zbor
2h 40m
Ieftin
34 EUR
Zboruri din Timișoara către Amman
Cel mai rapid zbor
16h 15m
Ieftin
307 EUR

Zboruri către alte orașe din Iordania

Ți-ai pierdut interesul pentru Amman? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Iordania
*Prețurile biletelor de avion către Amman se referă la zboruri la clasa economică, găsite de către utilizatorii momondo în ultimele 72 de ore. Este posibil ca aceste tarife să nu mai fie disponibile.