Găsește cele mai ieftine zboruri către Sofia

joi 12/12
joi 19/12
Any month
Compară vs. momondo |

Care este cel mai bun moment pentru a zbura către Sofia?

330€
260€
190€
117€
Preț
117€ - 315€

Care este cel mai bun moment pentru a zbura către Sofia?

Din majoritatea locațiilor, luna Septembrie reprezintă cel mai bun moment pentru a-ți rezerva zborul către Sofia. Deși aceasta este luna în care poți găsi cea mai bună ofertă, există și alte perioade ale anului care vin cu prețuri bune.

Care este cel mai bun moment pentru a rezerva zborul către Sofia?

În general, cei mai mulți călători au constatat că cel mai ieftin moment pentru a rezerva un zbor către Sofia este cu 43 zile în avans.

Care este cea mai ieftină zi pentru a te urca în avionul cu destinația Sofia?

Majoritatea utilizatorilor noștri au constatat că Sâmbătă este cea mai ieftină zi pentru a-ți rezerva zborul de plecare către Sofia. Pe de altă parte, ziua de Luni pare să fie cea mai scumpă.

Care este cel mai ieftin moment al zilei pentru a zbura către Sofia?

În medie, poți găsi cele mai bune oferte la biletele de avion către Sofia, încercând să rezervi zborul de plecare într-o zi de seara.


Oferte găsite pe momondo pentru zborurile către Sofia

Verifică unele dintre cele mai bune prețuri la zborurile către Sofia, găsite recent de utilizatorii momondo.
Rapid
Ieftin
Wizz Air
Wizz Air
20 feb.
08:05
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
6h 15m
1 Escală
SOF
14:20
Sofia aeroport
Wizz Air
26 feb.
23:40
SOF
Sofia aeroport
12h 40m
1 Escală
OTP
12:20
+1
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
70€
TAROM
TAROM
01 apr.
11:05
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
1h 15m
SOF
12:20
Sofia aeroport
TAROM
04 apr.
15:50
SOF
Sofia aeroport
1h 05m
OTP
16:55
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
127€
Wizz Air
Wizz Air
14 dec.
08:05
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
6h 15m
1 Escală
SOF
14:20
Sofia aeroport
Wizz Air
15 dec.
22:45
SOF
Sofia aeroport
13h 35m
1 Escală
OTP
12:20
+1
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
160€
Air Serbia
Air Serbia
31 dec.
17:50
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
23h 40m
1 Escală
SOF
17:30
+-364
Sofia aeroport
Air Serbia
04 ian.
18:00
SOF
Sofia aeroport
23h 10m
1 Escală
OTP
17:10
+1
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
174€
Wizz Air
Wizz Air
20 dec.
14:10
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
23h 00m
1 Escală
SOF
13:10
+1
Sofia aeroport
Wizz Air
23 dec.
18:00
SOF
Sofia aeroport
23h 20m
1 Escală
OTP
17:20
+1
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
193€
TAROM
TAROM
03 ian.
10:05
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
1h 15m
SOF
11:20
Sofia aeroport
TAROM
04 ian.
14:50
SOF
Sofia aeroport
1h 05m
OTP
15:55
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
198€
TAROM
TAROM
01 apr.
11:05
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
1h 15m
SOF
12:20
Sofia aeroport
TAROM
04 apr.
15:50
SOF
Sofia aeroport
1h 05m
OTP
16:55
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
127€
TAROM
TAROM
03 ian.
10:05
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
1h 15m
SOF
11:20
Sofia aeroport
TAROM
04 ian.
14:50
SOF
Sofia aeroport
1h 05m
OTP
15:55
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
198€
TAROM
TAROM
09 ian.
07:45
CLJ
Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj aeroport
3h 35m
1 Escală
SOF
11:20
Sofia aeroport
TAROM
10 ian.
11:50
SOF
Sofia aeroport
9h 10m
1 Escală
CLJ
21:00
Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj aeroport
262€
Wizz Air
Wizz Air
20 feb.
08:05
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
6h 15m
1 Escală
SOF
14:20
Sofia aeroport
Wizz Air
26 feb.
23:40
SOF
Sofia aeroport
12h 40m
1 Escală
OTP
12:20
+1
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
70€
Wizz Air
Wizz Air
14 dec.
08:05
OTP
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
6h 15m
1 Escală
SOF
14:20
Sofia aeroport
Wizz Air
15 dec.
22:45
SOF
Sofia aeroport
13h 35m
1 Escală
OTP
12:20
+1
Bucureşti Aeroportul Henri Coandă aeroport
160€
TAROM
TAROM
14 ian.
21:40
CLJ
Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj aeroport
13h 40m
1 Escală
SOF
11:20
+1
Sofia aeroport
TAROM
17 ian.
11:50
SOF
Sofia aeroport
9h 10m
1 Escală
CLJ
21:00
Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj aeroport
213€

Ce companie aeriană operează zborul către Sofia?


Aeroporturi în apropiere de Sofia

Mai jos poți vedea toate aeroporturile din Sofia, împreună cu distanța față de centrul orașului
Sofia
6 km față de centrul orașului

Rute populare către Sofia

Cele mai frecvente căutări de zboruri către Sofia, împreună cu cele mai mici prețuri și cele mai scurte durate de zbor
Zboruri din Bucureşti către Sofia
Cel mai rapid zbor
1h 15m
Ieftin
67€
Zboruri din Cluj-Napoca către Sofia
Cel mai rapid zbor
13h 40m
Ieftin
213€

Începe să-ți planifici călătoria în Sofia


Zboruri către alte orașe din Bulgaria

Ți-ai pierdut interesul pentru Sofia? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Bulgaria
*Prețurile biletelor de avion către Sofia se referă la zboruri la clasa economică, găsite de către utilizatorii momondo în ultimele 72 de ore. Este posibil ca aceste tarife să nu mai fie disponibile.