Zboruri ieftine din România către Spania

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Vi 29/10
Vi 5/11

Informații despre zborurile din România către Spania

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din România către Spania
Cel mai scurt timp de zbor3h 00mCel mai rapid zbor din România către Spania durează 3h 00m.
Zboruri directeLu, Ma, Mi, Jo, Vi și SâZborurile directe pleacă luni, marți, miercuri, joi, Vineri și sâmbătă din România către Spania. Compania aeriană care operează zboruri directe este Wizz Air..

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din România către Spania

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din România către Spania?

Eurowings

Air Serbia, Eurowings și Iberia sunt cele mai populare companii care operează ruta din România către Spania

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul România - Spania ?

Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Barcelona-El Prat

Zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj către Barcelona-El Prat cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta România - Spania


Compară ușor bilete de avion dus-întors din România către Spania

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din România către Spania, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
19 nov.
OTP07:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4h 05m
MAD11:40Madrid Aeroportul Internațional Madrid-Barajas
22 nov.
MAD06:10Madrid Aeroportul Internațional Madrid-Barajas
3h 45m
OTP09:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Wizz Air
21 nov.
CLJ01:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
3h 00m
BCN04:10Barcelona-El Prat
25 nov.
BCN03:50Barcelona-El Prat
3h 00m
CLJ06:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Blue Air
15 nov.
OTP12:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3h 10m
BCN15:50Barcelona-El Prat
19 nov.
BCN05:05Barcelona-El Prat
3h 10m
OTP08:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
19 nov.
OTP07:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4h 05m
MAD11:40Madrid Aeroportul Internațional Madrid-Barajas
21 nov.
MAD13:55Madrid Aeroportul Internațional Madrid-Barajas
3h 50m
OTP17:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
19 nov.
OTP07:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4h 05m
MAD11:40Madrid Aeroportul Internațional Madrid-Barajas
22 nov.
MAD06:10Madrid Aeroportul Internațional Madrid-Barajas
3h 45m
OTP09:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
22 nov.
OTP02:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4h 05m
MAD06:25Madrid Aeroportul Internațional Madrid-Barajas
27 nov.
MAD09:35Madrid Aeroportul Internațional Madrid-Barajas
3h 50m
OTP13:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din România către Spania

Dacă te interesează zborurile doar dus din România în Spania, vezi câteva dintre oferte noastreoferite de Ryanair și Wizz Air
Ryanair
4 dec.
OTP14:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4h 05m
MAD18:55Madrid Aeroportul Internațional Madrid-Barajas
Wizz Air
4 dec.
OTP12:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3h 40m
VLC16:15Valencia
Companii aeriene multiple
6 nov.
OTP07:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
32h 20m
2 de escale
SVQ15:00Sevilia

Caută zboruri de ultim moment în Spania din România

Găsește și compară prețuri la zboruri de ultim moment din România în Spania
Ryanair
3 nov.
OTP12:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
7h 40m
1 escală
BCN20:30Barcelona-El Prat
13 nov.
BCN12:05Barcelona-El Prat
21h 45m
1 escală
OTP09:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
3 nov.
OTP02:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
17h 55m
1 escală
MAD20:35Madrid Aeroportul Internațional Madrid-Barajas
10 nov.
MAD10:10Madrid Aeroportul Internațional Madrid-Barajas
31h 45m
2 de escale
OTP17:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Wizz Air
30 oct.
CLJ15:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
3h 00m
BCN18:50Barcelona-El Prat
6 nov.
BCN05:25Barcelona-El Prat
3h 00m
CLJ08:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Ryanair
3 nov.
OTP12:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
18h 25m
1 escală
MAD07:15Madrid Aeroportul Internațional Madrid-Barajas
10 nov.
MAD13:10Madrid Aeroportul Internațional Madrid-Barajas
28h 45m
1 escală
OTP17:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
31 oct.
OTP09:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
22h 00m
1 escală
BCN07:10Barcelona-El Prat
28 nov.
BCN02:50Barcelona-El Prat
24h 50m
2 de escale
OTP03:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
2 nov.
OTP07:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
34h 15m
2 de escale
AGP17:45Málaga
6 nov.
AGP10:50Málaga
21h 35m
2 de escale
OTP07:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Cele mai bune companii aeriene care zboară din România în Spania

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din România în Spania, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Lauda
PrețDe la 38 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4
Ryanair
PrețDe la 44 €
Anulare Gratuită
Evaluare
6,9
7,1

Îmbarcare

6,7

Confort

7,6

Echipaj

6,1

Divertisment

6,4

Mâncare

Evaluări

Pro: Nothing

Contra: Ryanair announced that we could postpone the flights without any cost due to corona virus and when I tried to reach them/to change the flight date the change tax was still there.

1 / 2
Wizz Air
PrețDe la 47 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4
7,4

Îmbarcare

7,2

Confort

7,9

Echipaj

7,0

Divertisment

7,3

Mâncare

Evaluări

Organizare execrabila! Nu a existat niciun fel de distanțare!!!

1 / 3
Iberia
PrețDe la 47 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,0
Blue Air
PrețDe la 56 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4
Eurowings
PrețDe la 63 €
Anulare Gratuită
Evaluare
6,7
Vueling
PrețDe la 73 €
Anulare Gratuită
Evaluare
8,0
Iberia Express
PrețDe la 79 €
Anulare Gratuită
Evaluare
4,9
Air Europa
PrețDe la 101 €
Anulare Gratuită
Evaluare
6,5
Air Serbia
PrețDe la 106 €
Anulare Gratuită
Evaluare
6,5

  • Oferă companiile aeriene care zboară din România în Spania posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Pentru a mai ușura din stresul rezervării zborurilor, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul România - Spania au luat măsuri în fața pandemiei. Este posibil ca următoarele companii să aibă politici de anulare flexibile: Wizz Air, Ryanair și Blue Air.


Rute alternative din România către Spania

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Madrid
Cel mai scurt timp de zbor4h 00m
Cel mai ieftin21 €
Zboruri din Bucureşti către Valencia
Cel mai scurt timp de zbor3h 30m
Cel mai ieftin26 €
Zboruri din Bucureşti către Barcelona
Cel mai scurt timp de zbor3h 10m
Cel mai ieftin33 €
Zboruri din Timișoara către Barcelona
Cel mai scurt timp de zbor2h 45m
Cel mai ieftin36 €
Zboruri din Bucureşti către Málaga
Cel mai scurt timp de zbor4h 10m
Cel mai ieftin40 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Málaga
Cel mai scurt timp de zbor4h 00m
Cel mai ieftin40 €
Zboruri din Iași către Barcelona
Cel mai scurt timp de zbor3h 30m
Cel mai ieftin40 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Barcelona
Cel mai scurt timp de zbor3h 00m
Cel mai ieftin42 €
Zboruri din Bucureşti către Alicante
Cel mai scurt timp de zbor3h 45m
Cel mai ieftin42 €
Zboruri din Bucureşti către Palma de Mallorca
Cel mai scurt timp de zbor3h 05m
Cel mai ieftin45 €
Zboruri din Timișoara către Valencia
Cel mai scurt timp de zbor3h 05m
Cel mai ieftin52 €
Zboruri din Bucureşti către Sevilia
Cel mai scurt timp de zbor5h 55m
Cel mai ieftin52 €