Zboruri ieftine din România către Grecia

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Du 26/9
Du 3/10

Informații despre zborurile din România către Grecia

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din România către Grecia
Cel mai bun preț găsit17 €Cea mai bună ofertă de zbor din România către Grecia găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 17 €
Cel mai scurt timp de zbor1h 35mCel mai rapid zbor din România către Grecia durează 1h 35m.
Zboruri directeLu, Mi, Vi, Sâ și DuZborurile directe pleacă luni, miercuri, Vineri, sâmbătă și duminică din România către Grecia. Companiile aeriene care operează zboruri directe sunt: Blue Air și Wizz Air..

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din România către Grecia

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din România către Grecia?

Wizz Air

Aegean Airlines, Ellinair și Lauda sunt cele mai populare companii care operează ruta din România către Grecia

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul România - Grecia ?

Bucureşti Aeroportul Henri Coandă - Chania Souda

Zboară din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Chania Souda cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta România - Grecia


Compară ușor bilete de avion dus-întors din România către Grecia

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din România către Grecia, schimbând tab-urile.
Ryanair
7 oct.
OTP07:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
1h 55m
CHQ09:20Chania Souda
14 oct.
CHQ09:45Chania Souda
1h 50m
OTP11:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
30 sept.
OTP07:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
1h 55m
CHQ09:20Chania Souda
7 oct.
CHQ09:45Chania Souda
1h 50m
OTP11:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
10 oct.
OTP06:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
1h 55m
CHQ08:45Chania Souda
17 oct.
CHQ09:10Chania Souda
1h 50m
OTP11:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Blue Air
1 nov.
OTP10:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
1h 25m
ATH11:50Atena Internaţional
8 nov.
ATH11:40Atena Internaţional
1h 25m
OTP13:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
30 sept.
OTP07:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
1h 55m
CHQ09:20Chania Souda
10 oct.
CHQ09:10Chania Souda
1h 50m
OTP11:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
30 sept.
OTP07:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
1h 55m
CHQ09:20Chania Souda
10 oct.
CHQ09:10Chania Souda
1h 50m
OTP11:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din România către Grecia

Dacă te interesează zborurile doar dus din România în Grecia, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Blue Air și Wizz Air
Wizz Air
26 sept.
OTP03:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
1h 45m
RHO05:15Rodos Rhodos Diagoras
Blue Air
15 nov.
OTP09:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
1h 25m
ATH10:50Atena Internaţional
Companii aeriene multiple
19 oct.
OTP10:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
24h 55m
1 escală
RHO10:55Rodos Rhodos Diagoras

Cele mai bune companii aeriene care zboară din România în Grecia

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din România în Grecia, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Ryanair
PrețDe la 23 €
Anulare Gratuită
Evaluare
6,8
7,1

Îmbarcare

6,7

Confort

7,5

Echipaj

6,1

Divertisment

6,4

Mâncare

Evaluări

Pro: Nothing

Contra: Ryanair announced that we could postpone the flights without any cost due to corona virus and when I tried to reach them/to change the flight date the change tax was still there.

1 / 2
Wizz Air
PrețDe la 37 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4
7,4

Îmbarcare

7,2

Confort

7,8

Echipaj

7,0

Divertisment

7,1

Mâncare

Evaluări

Organizare execrabila! Nu a existat niciun fel de distanțare!!!

1 / 3
Aegean Airlines
PrețDe la 38 €
Anulare Gratuită
Evaluare
8,7
Ellinair
PrețDe la 64 €
Anulare Gratuită
Evaluare
0,0
Lauda
PrețDe la 69 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4
TAROM
PrețDe la 74 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,8
8,5

Îmbarcare

8,2

Confort

8,5

Echipaj

6,5

Divertisment

7,1

Mâncare

Evaluări

Contra: Lots of turbulences at landing, due tonthe heavy rain.

1 / 2
Turkish Airlines
PrețDe la 161 €
Anulare Gratuită
Evaluare
8,1
Lufthansa
PrețDe la 194 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4

  • Oferă companiile aeriene care zboară din România în Grecia posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Din cauza impactului global cauzat de COVID-19, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zboruri din România în Grecia, precum Ryanair, Aegean Airlines și TAROM ar putea aplica politici de anulare flexibile. Caută pe site-ul nostru toate companiile aeriene care oferă această flexibilitate.


Rute alternative din România către Grecia

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Chania
Cel mai scurt timp de zbor1h 55m
Cel mai ieftin20 €
Zboruri din Bucureşti către Rodos
Cel mai scurt timp de zbor1h 45m
Cel mai ieftin39 €
Zboruri din Bucureşti către Atena
Cel mai scurt timp de zbor1h 25m
Cel mai ieftin43 €
Zboruri din Bucureşti către Heraklion
Cel mai scurt timp de zbor2h 00m
Cel mai ieftin54 €
Zboruri din Bucureşti către Mykonos
Cel mai scurt timp de zbor1h 40m
Cel mai ieftin56 €
Zboruri din Bucureşti către Salonic
Cel mai scurt timp de zbor1h 45m
Cel mai ieftin62 €
Zboruri din Timișoara către Chania
Cel mai scurt timp de zbor33h 45m
Cel mai ieftin70 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Thera
Cel mai scurt timp de zbor6h 10m
Cel mai ieftin77 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Atena
Cel mai scurt timp de zbor11h 05m
Cel mai ieftin87 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Salonic
Cel mai scurt timp de zbor10h 15m
Cel mai ieftin93 €
Zboruri din Bucureşti către Thera
Cel mai scurt timp de zbor1h 50m
Cel mai ieftin102 €
Zboruri din Timișoara către Heraklion
Cel mai scurt timp de zbor8h 15m
Cel mai ieftin146 €