Zboruri ieftine din Lamezia Terme către Roma

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Sâ 25/9
Sâ 2/10

Informații despre zborurile din Lamezia Terme către Roma

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Lamezia Terme către Roma
Cel mai scurt timp de zbor1h 15mCel mai rapid zbor din Lamezia Terme către Roma durează 1h 15m.
Zboruri directeDuZborurile directe pleacă duminică din Lamezia Terme către Roma. Companiile aeriene care operează zboruri directe sunt: Aerolineas Argentinas, Ethiopian Air și Etihad Airways.
Aeroporturi în Roma2 aeroporturiExistă 2 aeroporturi în apropiere de Roma: Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci (FCO), Roma Roma Ciampino (CIA)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Lamezia Terme către Roma

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Roma?

mai

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Lamezia Terme către Roma este mai. Cea mai scumpă este August.

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Lamezia Terme - Roma?

Cu 33 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Lamezia Terme către Roma este cu aproximativ 33 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Lamezia Terme către Roma

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Lamezia Terme către Roma, schimbând tab-urile.
Ryanair
26 sept.
SUF19:00Lamezia Terme Intl
11h 20m
1 escală
CIA06:20Roma Roma Ciampino
28 sept.
CIA02:35Roma Roma Ciampino
24h 20m
1 escală
SUF02:55Lamezia Terme Intl
Companii aeriene multiple
11 oct.
SUF08:55Lamezia Terme Intl
18h 40m
2 de escale
FCO03:35Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
12 oct.
FCO19:15Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
18h 00m
2 de escale
SUF13:15Lamezia Terme Intl
Companii aeriene multiple
8 oct.
SUF17:55Lamezia Terme Intl
22h 45m
2 de escale
FCO16:40Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
10 oct.
FCO04:10Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
14h 25m
2 de escale
SUF18:35Lamezia Terme Intl
Ryanair
7 oct.
SUF18:20Lamezia Terme Intl
25h 15m
2 de escale
FCO19:35Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
10 oct.
FCO04:10Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
14h 25m
2 de escale
SUF18:35Lamezia Terme Intl
Ryanair
29 sept.
SUF03:30Lamezia Terme Intl
16h 29m
2 de escale
FCO19:59Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
2 oct.
FCO03:55Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
23h 40m
2 de escale
SUF03:35Lamezia Terme Intl
Ryanair
15 oct.
SUF17:05Lamezia Terme Intl
24h 50m
2 de escale
CIA17:55Roma Roma Ciampino
17 oct.
CIA02:35Roma Roma Ciampino
16h 00m
1 escală
SUF18:35Lamezia Terme Intl

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Lamezia Terme către Roma

Dacă te interesează zborurile doar dus din Lamezia Terme în Roma, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Ryanair și Wizz Air
Ryanair
3 oct.
SUF19:00Lamezia Terme Intl
11h 20m
1 escală
CIA06:20Roma Roma Ciampino
Ryanair
26 sept.
SUF19:00Lamezia Terme Intl
11h 20m
1 escală
CIA06:20Roma Roma Ciampino
Companii aeriene multiple
21 oct.
SUF13:30Lamezia Terme Intl
13h 30m
2 de escale
FCO03:00Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci

  • Ce distanță este între Lamezia Terme Intl și Roma cu avionul?

    Un zbor din Lamezia Terme Intl în Roma traversează aproximativ 459,5 km.