Zboruri ieftin din Cluj-Napoca în Munchen, începând de la 64 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Lu 4/7
Lu 11/7

Oferte din partea a peste 900 de site-uri de călătorii.

Informații despre zborurile din Cluj-Napoca către Munchen

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Cluj-Napoca către Munchen

Cel mai bun preț găsit

64 €

Cel mai scurt timp de zbor

1h 45m

Zboruri directe

Niciunul

Aeroporturi în Munchen

3 aeroporturi
Cel mai bun zbor doar dus din Cluj-Napoca în Munchen din ultimele 72 de ore este 64 €, în vreme ce cel mai bun dus întors pe aceeași rută este 132 €.
Cel mai rapid zbor din Cluj-Napoca către Munchen durează 1h 45m.
Nu există zboruri directe din Cluj-Napoca către Munchen. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Aeroportul Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj - Aeroportul Franz J Strauss Munchen.
Există 3 aeroporturi în apropiere de Munchen: Oberpfaffenhofen (OBF), Franz J Strauss Munchen (MUC), Munchen Augsburg/Mühlhausen (AGB)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Cluj-Napoca către Munchen

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Munchen?

noiembrie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Cluj-Napoca către Munchen este noiembrie. Cea mai scumpă este August.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Cluj-Napoca către Munchen?

joi

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este joi, iar cea mai scumpă, luni.

Care este cel mai ieftin moment pentru a zbura către din Cluj-Napoca către Munchen?

dimineața

Zborurile din Cluj-Napoca către Munchen sunt cu aproximativ 29% mai scumpe după-amiaza decât dimineața

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Cluj-Napoca către Munchen?

Lufthansa

Air Dolomiti, LOT și Lufthansa sunt cele mai populare companii care operează ruta din Cluj-Napoca către Munchen

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Cluj-Napoca - Munchen ?

Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj - Franz J Strauss Munchen

Zboară din Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj către Franz J Strauss Munchen cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Cluj-Napoca - Munchen

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Cluj-Napoca - Munchen?

Cu 40 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Cluj-Napoca către Munchen este cu aproximativ 40 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Cluj-Napoca către Munchen

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Cluj-Napoca către Munchen, schimbând tab-urile.
Lufthansa
2 oct.
CLJ10:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
1h 45m
MUC11:50Franz J Strauss Munchen
6 oct.
MUC06:45Franz J Strauss Munchen
1h 40m
CLJ08:25Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
LOT
19 aug.
CLJ14:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
16h 15m
1 escală
MUC06:15Franz J Strauss Munchen
22 aug.
MUC15:35Franz J Strauss Munchen
16h 45m
1 escală
CLJ08:20Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Mai multe companii aeriene
2 oct.
CLJ10:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
1h 45m
MUC11:50Franz J Strauss Munchen
6 oct.
MUC03:00Franz J Strauss Munchen
5h 20m
1 escală
CLJ08:20Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Major Airline
6 sept.
CLJ06:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
5h 30m
1 escală
MUC11:30Franz J Strauss Munchen
19 sept.
MUC23:00Franz J Strauss Munchen
5h 20m
1 escală
CLJ04:20Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
LOT
3 aug.
CLJ14:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
25h 50m
1 escală
MUC15:50Franz J Strauss Munchen
10 aug.
MUC05:55Franz J Strauss Munchen
26h 25m
1 escală
CLJ08:20Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
LOT
22 iul.
CLJ14:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
16h 15m
1 escală
MUC06:15Franz J Strauss Munchen
25 iul.
MUC15:35Franz J Strauss Munchen
16h 45m
1 escală
CLJ08:20Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Cluj-Napoca către Munchen

Dacă te interesează zborurile doar dus din Cluj-Napoca în Munchen, vezi câteva dintre oferte noastreoferite de LOT și Lufthansa
Lufthansa
6 aug.
CLJ02:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
1h 45m
MUC04:00Franz J Strauss Munchen
Mai multe companii aeriene
12 iul.
CLJ08:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
25h 15m
2 de escale
MUC09:20Franz J Strauss Munchen
LOT
29 iul.
CLJ14:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
16h 15m
1 escală
MUC06:15Franz J Strauss Munchen

Caută zboruri de ultim moment din Cluj-Napoca în Munchen

Găsește și compară prețuri la zboruri dus-întors de ultim moment din Cluj-Napoca în Munchen.
LOT
8 iul.
CLJ14:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
25h 50m
1 escală
MUC15:50Franz J Strauss Munchen
11 iul.
MUC05:55Franz J Strauss Munchen
26h 25m
1 escală
CLJ08:20Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Mai multe companii aeriene
4 iul.
CLJ02:20Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
29h 05m
2 de escale
MUC07:25Franz J Strauss Munchen
5 iul.
MUC14:50Franz J Strauss Munchen
15h 35m
1 escală
CLJ06:25Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
TAROM
7 iul.
CLJ15:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
24h 25m
1 escală
MUC16:05Franz J Strauss Munchen
10 iul.
MUC15:50Franz J Strauss Munchen
11h 45m
1 escală
CLJ03:35Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Lufthansa
7 iul.
CLJ02:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
1h 45m
MUC04:00Franz J Strauss Munchen
10 iul.
MUC18:05Franz J Strauss Munchen
1h 40m
CLJ19:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Mai multe companii aeriene
8 iul.
CLJ04:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
16h 05m
2 de escale
MUC20:05Franz J Strauss Munchen
11 iul.
MUC15:35Franz J Strauss Munchen
16h 45m
1 escală
CLJ08:20Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Mai multe companii aeriene
4 iul.
CLJ15:25Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
13h 00m
1 escală
MUC04:25Franz J Strauss Munchen
5 iul.
MUC14:50Franz J Strauss Munchen
15h 35m
1 escală
CLJ06:25Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Cluj-Napoca în Munchen

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Cluj-Napoca în Munchen, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
LufthansaPrețDe la 100 €Anulare GratuităEvaluare
7,3
Caută zboruri Lufthansa
Air DolomitiPrețDe la 100 €Anulare GratuităEvaluare
8,0
Caută zboruri Air Dolomiti
LOTPrețDe la 140 €Anulare GratuităEvaluare
7,3
Caută zboruri LOT
  • Zboruri Lufthansa din Cluj-Napoca în Munchen

    Prețul mediu al celor 14 zboruri Lufthansa din Cluj-Napoca în Munchen de săptămâna aceasta a fost 162 €, cu cea mai bună ofertă începând de la 105 € pentru o călătorie dus-întors. 312 utilizatori au evaluat Lufthansa pe momondo cu o notă medie de 7,3 din 10.


Zboruri cu Major Airline din Cluj-Napoca în Munchen

Cele mai bune oferte Major Airline la biletele de avion Cluj-Napoca - Munchen
Major Airline
6 sept.
CLJ06:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
5h 30m
1 escală
MUC11:30Franz J Strauss Munchen
19 sept.
MUC23:00Franz J Strauss Munchen
5h 20m
1 escală
CLJ04:20Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Major Airline
17 iul.
CLJ21:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
4h 55m
1 escală
MUC02:35Franz J Strauss Munchen
20 iul.
MUC03:05Franz J Strauss Munchen
5h 20m
1 escală
CLJ08:25Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj

Zboruri cu LOT din Cluj-Napoca în Munchen

Cele mai bune oferte LOT la biletele de avion Cluj-Napoca - Munchen
LOT
19 aug.
CLJ14:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
16h 15m
1 escală
MUC06:15Franz J Strauss Munchen
22 aug.
MUC15:35Franz J Strauss Munchen
16h 45m
1 escală
CLJ08:20Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
LOT
3 aug.
CLJ14:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
25h 50m
1 escală
MUC15:50Franz J Strauss Munchen
10 aug.
MUC05:55Franz J Strauss Munchen
26h 25m
1 escală
CLJ08:20Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
LOT
22 iul.
CLJ14:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
16h 15m
1 escală
MUC06:15Franz J Strauss Munchen
25 iul.
MUC15:35Franz J Strauss Munchen
16h 45m
1 escală
CLJ08:20Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj în Franz J Strauss Munchen posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Pentru a mai ușura din stresul rezervării zborurilor, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj - Franz J Strauss Munchen au luat măsuri în fața pandemiei. Este posibil ca următoarele companii să aibă politici de anulare flexibile: Lufthansa, Air Dolomiti și LOT.

  • Ce distanță este între Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj și Franz J Strauss Munchen cu avionul?

    Distanța în linie dreaptă dintre Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj și Franz J Strauss Munchen este 916,7 km. În condiții normale, această călătorie va dura 1h 45m cu avionul.



Rute alternative din Cluj-Napoca către Munchen

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Munchen
Cel mai scurt timp de zbor2h 05m
Cel mai ieftin81 €
Zboruri din Bucureşti către Berlin
Cel mai scurt timp de zbor2h 10m
Cel mai ieftin56 €
Zboruri din Bucureşti către Frankfurt
Cel mai scurt timp de zbor2h 30m
Cel mai ieftin94 €
Zboruri din Bucureşti către Dortmund
Cel mai scurt timp de zbor2h 40m
Cel mai ieftin81 €
Zboruri din Bucureşti către Stuttgart
Cel mai scurt timp de zbor2h 20m
Cel mai ieftin101 €
Zboruri din Bucureşti către Düsseldorf
Cel mai scurt timp de zbor2h 50m
Cel mai ieftin82 €
Zboruri din Bucureşti către Köln
Cel mai scurt timp de zbor7h 35m
Cel mai ieftin135 €
Zboruri din Timișoara către Munchen
Cel mai scurt timp de zbor1h 30m
Cel mai ieftin129 €
Zboruri din Bucureşti către Hamburg
Cel mai scurt timp de zbor2h 35m
Cel mai ieftin106 €
Zboruri din Timișoara către Frankfurt
Cel mai scurt timp de zbor1h 55m
Cel mai ieftin143 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Friedrichshafen
Cel mai scurt timp de zbor8h 55m
Cel mai ieftin577 €
Zboruri din Sibiu către Stuttgart
Cel mai scurt timp de zbor2h 00m
Cel mai ieftin172 €

Zboruri similare rutei Cluj-Napoca - Munchen

Ești flexibil în privința destinației? Extinde-ți căutarea și găsește zboruri similare rutei Cluj-Napoca - Munchen.

De ce să folosești momondo?

momondo pune la un loc toate opțiunile de zbor și te ajută să le filtrezi pentru a-l găsi pe cel mai bun din Cluj-Napoca în Munchen. momondo te ajută să economisești timp și, foarte probabil, bani în următoarea ta călătorie.

Da, momondo îți permite să filtrezi rezultatele zborurilor din Cluj-Napoca în Munchen pentru a ți se afișa doar acelea cu politică de rezervare flexibilă.

După ce ai în față toate opțiunile potențiale de zbor Cluj-Napoca - Munchen, momondo te ajută să le sortezi și filtrezi în funcție de preferințe precum compania aeriană, prețul, orele de zbor etc.

Sigur. momondo urmărește prețurile zborurilor Cluj-Napoca - Munchen. Tu nu ai nevoie decât de o adresă de e-mail validă, iar noi ne ocupăm de restul; atât de simplu și rapid.


Iată de ce călătorii aleg momondo
Călătorii flexibile
momondo îți înțelege nevoia de flexibilitate și de aceea îți punem la dispoziție un filtru special pentru zborurile care nu percep taxe de modificare.
Sfaturi de la experți
Informații bazate pe date și redactate pentru a te ajuta să găsești cel mai bun zbor (de la cel mai ieftin moment de zbor al zilei la intervalul cu care să rezervi în avans).
Alerte de preț
Urmărește prețul rutei de zbor preferate și primește alerte atunci când apar modificări.