Zboruri ieftine din Cluj-Napoca către Berlin

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Ma 21/9
Ma 28/9

Informații despre zborurile din Cluj-Napoca către Berlin

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Cluj-Napoca către Berlin
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Cluj-Napoca către Berlin. Nu există rute de zbor populare din Cluj-Napoca către Berlin.
Aeroporturi în Berlin1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Berlin: Berlin Brandenburg (BER)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Cluj-Napoca către Berlin

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Berlin?

August

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Cluj-Napoca către Berlin este August. Cea mai scumpă este iunie.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Cluj-Napoca către Berlin?

duminică

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este duminică, iar cea mai scumpă, joi.

Care este cel mai ieftin moment pentru a zbura către din Cluj-Napoca către Berlin?

dimineața

Zborurile din Cluj-Napoca către Berlin sunt cu aproximativ 73% mai scumpe seara decât dimineața

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Cluj-Napoca către Berlin?

Wizz Air

LOT, Lufthansa și Wizz Air sunt cele mai populare companii care operează ruta din Cluj-Napoca către Berlin

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Cluj-Napoca - Berlin?

Cu 48 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Cluj-Napoca către Berlin este cu aproximativ 48 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Cluj-Napoca către Berlin

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Cluj-Napoca către Berlin, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
1 nov.
CLJ03:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 55m
BER05:50Berlin Brandenburg
8 nov.
BER06:30Berlin Brandenburg
5h 15m
1 escală
CLJ11:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
15 oct.
CLJ03:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 55m
BER05:05Berlin Brandenburg
18 oct.
BER10:40Berlin Brandenburg
1h 50m
CLJ12:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
15 oct.
CLJ03:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 55m
BER05:05Berlin Brandenburg
18 oct.
BER17:45Berlin Brandenburg
22h 00m
1 escală
CLJ15:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
1 nov.
CLJ10:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
8h 35m
1 escală
BER19:30Berlin Brandenburg
8 nov.
BER06:30Berlin Brandenburg
5h 15m
1 escală
CLJ11:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
15 oct.
CLJ03:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 55m
BER05:05Berlin Brandenburg
18 oct.
BER18:15Berlin Brandenburg
21h 30m
2 de escale
CLJ15:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
1 nov.
CLJ09:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
30h 15m
2 de escale
BER15:50Berlin Brandenburg
8 nov.
BER06:30Berlin Brandenburg
5h 15m
1 escală
CLJ11:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Cluj-Napoca către Berlin

Dacă te interesează zborurile doar dus din Cluj-Napoca în Berlin, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Ryanair și Wizz Air
Companii aeriene multiple
25 nov.
CLJ04:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
13h 25m
1 escală
BER17:30Berlin Brandenburg
Wizz Air
24 sept.
CLJ03:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 55m
BER05:05Berlin Brandenburg
Wizz Air
26 nov.
CLJ02:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1h 55m
BER04:50Berlin Brandenburg

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Cluj-Napoca în Berlin

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Cluj-Napoca în Berlin, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Wizz Air
PrețDe la 32 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,5
7,5

Îmbarcare

7,3

Confort

7,9

Echipaj

7,0

Divertisment

7,2

Mâncare

Evaluări

Organizare execrabila! Nu a existat niciun fel de distanțare!!!

1 / 3
LOT
PrețDe la 101 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,2
Lufthansa
PrețDe la 159 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4

  • Ce distanță este între Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj și Berlin Brandenburg cu avionul?

    Între Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj și Berlin Brandenburg este o distanță de Berlin Brandenburg.


Rute alternative din Cluj-Napoca către Berlin

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Berlin
Cel mai scurt timp de zbor2h 10m
Cel mai ieftin15 €
Zboruri din Bucureşti către Hamburg
Cel mai scurt timp de zbor2h 35m
Cel mai ieftin40 €
Zboruri din Bucureşti către Dortmund
Cel mai scurt timp de zbor2h 40m
Cel mai ieftin47 €
Zboruri din Bucureşti către Köln
Cel mai scurt timp de zbor2h 45m
Cel mai ieftin48 €
Zboruri din Bucureşti către Frankfurt
Cel mai scurt timp de zbor2h 30m
Cel mai ieftin55 €
Zboruri din Bucureşti către Karlsruhe
Cel mai scurt timp de zbor2h 30m
Cel mai ieftin69 €
Zboruri din Sibiu către Stuttgart
Cel mai scurt timp de zbor2h 00m
Cel mai ieftin70 €
Zboruri din Bucureşti către Stuttgart
Cel mai scurt timp de zbor2h 20m
Cel mai ieftin73 €
Zboruri din Bucureşti către Munchen
Cel mai scurt timp de zbor2h 05m
Cel mai ieftin74 €
Zboruri din Timișoara către Frankfurt
Cel mai scurt timp de zbor1h 55m
Cel mai ieftin84 €
Zboruri din Bucureşti către Düsseldorf
Cel mai scurt timp de zbor2h 40m
Cel mai ieftin107 €
Zboruri din Timișoara către Munchen
Cel mai scurt timp de zbor1h 30m
Cel mai ieftin129 €