Zboruri ieftine din Aeroportul Bruxelles S. Charleroi către Cluj-Napoca

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Du 26/9
Du 3/10

Informații despre zborurile din Aeroportul Bruxelles S. Charleroi către Cluj-Napoca

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Aeroportul Bruxelles S. Charleroi către Cluj-Napoca
Cel mai bun preț găsit27 €Cea mai bună ofertă de zbor din Aeroportul Bruxelles S. Charleroi către Cluj-Napoca găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 27 €
Cel mai scurt timp de zbor2h 20mCel mai rapid zbor din Aeroportul Bruxelles S. Charleroi către Cluj-Napoca durează 2h 20m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Aeroportul Bruxelles S. Charleroi către Cluj-Napoca. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Aeroportul Bruxelles S. Charleroi - Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj.
Aeroporturi în Cluj-Napoca1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Cluj-Napoca: Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj (CLJ)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Aeroportul Bruxelles S. Charleroi către Cluj-Napoca

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Cluj-Napoca?

ianuarie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Aeroportul Bruxelles S. Charleroi către Cluj-Napoca este ianuarie. Cea mai scumpă este noiembrie.

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Aeroportul Bruxelles S. Charleroi către Cluj-Napoca?

Wizz Air

Wizz Air este cea mai populară companie care operează ruta din Aeroportul Bruxelles S. Charleroi către Cluj-Napoca


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Aeroportul Bruxelles S. Charleroi către Cluj-Napoca

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Aeroportul Bruxelles S. Charleroi către Cluj-Napoca, schimbând tab-urile.
Wizz Air
27 sept.
CRL17:55Bruxelles S. Charleroi
2h 20m
CLJ20:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
3 oct.
CLJ15:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 30m
CRL18:25Bruxelles S. Charleroi
Wizz Air
8 oct.
CRL17:55Bruxelles S. Charleroi
2h 20m
CLJ20:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
15 oct.
CLJ15:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 30m
CRL18:25Bruxelles S. Charleroi
Wizz Air
9 nov.
CRL16:55Bruxelles S. Charleroi
2h 20m
CLJ19:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
13 nov.
CLJ14:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 30m
CRL17:25Bruxelles S. Charleroi
Wizz Air
11 nov.
CRL16:55Bruxelles S. Charleroi
2h 20m
CLJ19:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
14 nov.
CLJ14:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 30m
CRL17:25Bruxelles S. Charleroi
Companii aeriene multiple
11 nov.
CRL03:30Bruxelles S. Charleroi
9h 30m
1 escală
CLJ13:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
14 nov.
CLJ14:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2h 30m
CRL17:25Bruxelles S. Charleroi
Companii aeriene multiple
20 oct.
CRL18:05Bruxelles S. Charleroi
2h 20m
CLJ20:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
23 oct.
CLJ09:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
10h 15m
1 escală
CRL19:55Bruxelles S. Charleroi

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Aeroportul Bruxelles S. Charleroi către Cluj-Napoca

Dacă te interesează zborurile doar dus din Aeroportul Bruxelles S. Charleroi în Cluj-Napoca, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferită de Wizz Air
Wizz Air
18 oct.
CRL17:55Bruxelles S. Charleroi
2h 20m
CLJ20:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
15 oct.
CRL17:55Bruxelles S. Charleroi
2h 20m
CLJ20:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
27 sept.
CRL17:55Bruxelles S. Charleroi
2h 20m
CLJ20:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Aeroportul Bruxelles S. Charleroi în Cluj-Napoca

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Aeroportul Bruxelles S. Charleroi în Cluj-Napoca, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Wizz Air
PrețDe la 85 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4
7,4

Îmbarcare

7,2

Confort

7,8

Echipaj

7,0

Divertisment

7,1

Mâncare

Evaluări

Organizare execrabila! Nu a existat niciun fel de distanțare!!!

1 / 3

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Bruxelles S. Charleroi în Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj posibilitatea de modificare flexibilă din motive de COVID-19?

    Câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul Bruxelles S. Charleroi - Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj au adoptat noi politici pentru a răspunde mai bine impactului global cauzat de COVID-19. Una dintre companiile care ar putea renunța la taxele de modificare este Wizz Air. Poți căuta întreaga listă de companii aeriene care, precum Wizz Air, oferă această flexibilitate.

  • Ce distanță este între Bruxelles S. Charleroi și Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj cu avionul?

    Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj se află la 1461,7 km distanță de Bruxelles S. Charleroi. În ceea ce privește timpul de zbor, acesta durează puțin peste 2h 20m.


Rute alternative din Aeroportul Bruxelles S. Charleroi către Cluj-Napoca

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bruxelles către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor2h 45m
Cel mai ieftin15 €
Zboruri din Bruxelles către Iași
Cel mai scurt timp de zbor2h 40m
Cel mai ieftin17 €
Zboruri din Bruxelles către Cluj-Napoca
Cel mai scurt timp de zbor2h 20m
Cel mai ieftin32 €
Zboruri din Bruxelles către Timișoara
Cel mai scurt timp de zbor2h 10m
Cel mai ieftin32 €
Zboruri din Bruxelles către Oradea
Cel mai scurt timp de zbor10h 55m
Cel mai ieftin52 €