Zboruri ieftin din Santander în Bucureşti, începând de la 22 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Mi 6/7
Mi 13/7

Informații despre zborurile din Santander către Bucureşti

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Santander către Bucureşti

Cel mai bun preț găsit

22 €

Cel mai scurt timp de zbor

3h 25m

Zboruri directe

Aeroporturi în Bucureşti

2 aeroporturi
Cel mai bun zbor doar dus din Santander în Bucureşti din ultimele 72 de ore este 22 €, în vreme ce cel mai bun dus întors pe aceeași rută este 45 €.
Cel mai rapid zbor din Santander către Bucureşti durează 3h 25m.
Zborurile directe pleacă sâmbătă din Santander către Bucureşti. Compania aeriană care operează zboruri directe este Wizz Air..
Există 2 aeroporturi în apropiere de Bucureşti: Bucureşti Internațional București Băneasa - Aurel Vlaicu (BBU), Bucureşti Henri Coandă (OTP)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Santander către Bucureşti

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Bucureşti?

ianuarie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Santander către Bucureşti este ianuarie. Cea mai scumpă este iulie.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Santander către Bucureşti?

joi

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este joi, iar cea mai scumpă, duminică.

Care este cel mai ieftin moment pentru a zbura către din Santander către Bucureşti?

după-amiaza

Zborurile din Santander către Bucureşti sunt cu aproximativ 67% mai scumpe la prânz decât după-amiaza

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Santander - Bucureşti ?

Santander - Bucureşti Henri Coandă

Zboară din Santander către Bucureşti Henri Coandă cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Santander - Bucureşti

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Santander - Bucureşti?

Cu 60 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Santander către Bucureşti este cu aproximativ 60 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Santander către Bucureşti

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Santander către Bucureşti, schimbând tab-urile.
Wizz Air
12 oct.
SDR18:00Santander
3h 25m
OTP21:25Bucureşti Henri Coandă
15 oct.
OTP15:00Bucureşti Henri Coandă
3h 50m
SDR18:50Santander
Mai multe companii aeriene
21 sept.
SDR18:00Santander
3h 25m
OTP21:25Bucureşti Henri Coandă
27 sept.
OTP19:35Bucureşti Henri Coandă
14h 30m
1 escală
SDR10:05Santander
Wizz Air
8 oct.
SDR18:25Santander
3h 25m
OTP21:50Bucureşti Henri Coandă
12 oct.
OTP14:35Bucureşti Henri Coandă
3h 50m
SDR18:25Santander
Wizz Air
21 sept.
SDR18:00Santander
3h 25m
OTP21:25Bucureşti Henri Coandă
8 oct.
OTP15:00Bucureşti Henri Coandă
3h 50m
SDR18:50Santander
Ryanair
30 sept.
SDR04:40Santander
13h 45m
1 escală
OTP18:25Bucureşti Henri Coandă
8 oct.
OTP09:35Bucureşti Henri Coandă
8h 50m
1 escală
SDR18:25Santander
Mai multe companii aeriene
12 oct.
SDR11:25Santander
20h 10m
1 escală
OTP07:35Bucureşti Henri Coandă
15 oct.
OTP15:00Bucureşti Henri Coandă
3h 50m
SDR18:50Santander

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Santander către Bucureşti

Dacă te interesează zborurile doar dus din Santander în Bucureşti, vezi câteva dintre oferte noastreoferite de Ryanair și Wizz Air
Wizz Air
17 sept.
SDR18:25Santander
3h 25m
OTP21:50Bucureşti Henri Coandă
Ryanair
13 sept.
SDR18:20Santander
22h 35m
1 escală
OTP16:55Bucureşti Henri Coandă
Mai multe companii aeriene
7 sept.
SDR06:40Santander
35h 20m
2 escale
OTP18:00Bucureşti Henri Coandă

Caută zboruri de ultim moment din Santander în Bucureşti

Găsește și compară prețuri la zboruri dus-întors de ultim moment din Santander în Bucureşti.
Mai multe companii aeriene
11 iul.
SDR09:20Santander
9h 25m
1 escală
OTP18:45Bucureşti Henri Coandă
23 iul.
OTP15:00Bucureşti Henri Coandă
3h 50m
SDR18:50Santander
Mai multe companii aeriene
11 iul.
SDR09:20Santander
9h 25m
1 escală
OTP18:45Bucureşti Henri Coandă
20 iul.
OTP14:35Bucureşti Henri Coandă
3h 50m
SDR18:25Santander
Mai multe companii aeriene
11 iul.
SDR09:20Santander
9h 25m
1 escală
OTP18:45Bucureşti Henri Coandă
23 iul.
OTP15:00Bucureşti Henri Coandă
3h 50m
SDR18:50Santander
Mai multe companii aeriene
8 iul.
SDR15:45Santander
21h 30m
2 escale
OTP13:15Bucureşti Henri Coandă
12 iul.
OTP08:15Bucureşti Henri Coandă
10h 30m
1 escală
SDR18:45Santander
Mai multe companii aeriene
11 iul.
SDR09:20Santander
9h 25m
1 escală
OTP18:45Bucureşti Henri Coandă
20 iul.
OTP14:35Bucureşti Henri Coandă
3h 50m
SDR18:25Santander
Mai multe companii aeriene
10 iul.
SDR17:00Santander
16h 10m
2 escale
OTP09:10Bucureşti Henri Coandă
23 iul.
OTP15:00Bucureşti Henri Coandă
3h 50m
SDR18:50Santander

Zboruri cu Wizz Air din Santander în Bucureşti

Cele mai bune oferte Wizz Air la biletele de avion Santander - Bucureşti
Wizz Air
12 oct.
SDR18:00Santander
3h 25m
OTP21:25Bucureşti Henri Coandă
15 oct.
OTP15:00Bucureşti Henri Coandă
3h 50m
SDR18:50Santander
Wizz Air
8 oct.
SDR18:25Santander
3h 25m
OTP21:50Bucureşti Henri Coandă
12 oct.
OTP14:35Bucureşti Henri Coandă
3h 50m
SDR18:25Santander
Wizz Air
21 sept.
SDR18:00Santander
3h 25m
OTP21:25Bucureşti Henri Coandă
8 oct.
OTP15:00Bucureşti Henri Coandă
3h 50m
SDR18:50Santander

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Santander în Bucureşti posibilitatea de modificare flexibilă din motive de COVID-19?

    Din cauza impactului global cauzat de COVID-19, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zboruri din Santander în Bucureşti, precum Wizz Air ar putea aplica politici de modificare flexibile. Caută pe site-ul nostru toate companiile aeriene care oferă această flexibilitate.

  • Ce distanță este între Santander și Bucureşti cu avionul?

    Distanța în linie dreaptă dintre Santander și Bucureşti este 2381,9 km. Zborurile parcurg în mod normal această distanță în 3h 25m, în funcție de condițiile de zbor și de traficul aerian din jurul ambelor aeroporturi.



Rute alternative din Santander către Bucureşti

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Santander către Iași
Cel mai scurt timp de zbor15h 25m
Cel mai ieftin120 €

De ce să folosești momondo?

Pentru a găsi zborul care răspunde cel mai bine nevoilor tale, momondo reunește numeroase rute de la diferite companii aeriene și agenții de turism. Tu te poți folosi apoi de sfaturile noastre și de filtrele pe care le punem la dispoziție pentru a găsi cel mai bun zbor din Santander în Bucureşti.

Toate căutările de zboruri din Santander în Bucureşti pe momondo pot fi filtrate pentru a le afișa pe acelea care au politici flexibile de rezervare.

După ce ai realizat o căutare în formularul din pagină, momondo îți pune la dispoziție filtre și sfaturi utile. Îți putem afișa cele mai ieftine zile și ore de zbor și te putem ajuta să filtrezi rezultatele astfel încât să iei cea mai informată decizie atunci când rezervi zborul din Santander în Bucureşti.

Dacă nu ești pregătit să rezervi zborul din Santander în Bucureşti acum, citește sfaturile noastre de mai sus (foarte posibil să găsești informații utile) sau configurează-ți o alertă de preț în urma căreia momondo te va anunța în legătură cu orice schimbare de tarif.


Iată de ce călătorii aleg momondo
Călătorii flexibile
momondo îți înțelege nevoia de flexibilitate și de aceea îți punem la dispoziție un filtru special pentru zborurile care nu percep taxe de modificare.
Sfaturi de la experți
Informații bazate pe date și redactate pentru a te ajuta să găsești cel mai bun zbor (de la cel mai ieftin moment de zbor al zilei la intervalul cu care să rezervi în avans).
Alerte de preț
Urmărește prețul rutei de zbor preferate și primește alerte atunci când apar modificări.