Zboruri ieftine din Basel către Munchen

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Du 26/9
Du 3/10

Informații despre zborurile din Basel către Munchen

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Basel către Munchen
Cel mai scurt timp de zbor1h 00mCel mai rapid zbor din Basel către Munchen durează 1h 00m.
Zboruri directeLu, Vi, Sâ și DuZborurile directe pleacă luni, Vineri, sâmbătă și duminică din Basel către Munchen on . Compania aeriană care operează zboruri directe este Lufthansa..
Aeroporturi în Munchen3 aeroporturiExistă 3 aeroporturi în apropiere de Munchen: Oberpfaffenhofen (OBF), Franz J Strauss Munchen (MUC), Munchen Augsburg/Mühlhausen (AGB)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Basel către Munchen

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Munchen?

August

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Basel către Munchen este August. Cea mai scumpă este februarie.

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Basel - Munchen?

Cu 58 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Basel către Munchen este cu aproximativ 58 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Basel către Munchen

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Basel către Munchen, schimbând tab-urile.
Lufthansa
9 oct.
BSL05:40Basel EuroAirport Swiss
1h 00m
MUC06:40Franz J Strauss Munchen
11 oct.
MUC04:10Franz J Strauss Munchen
0h 55m
BSL05:05Basel EuroAirport Swiss
Lufthansa
22 oct.
BSL05:40Basel EuroAirport Swiss
1h 00m
MUC06:40Franz J Strauss Munchen
25 oct.
MUC13:10Franz J Strauss Munchen
0h 55m
BSL14:05Basel EuroAirport Swiss
Lufthansa
24 dec.
BSL08:15Basel EuroAirport Swiss
1h 00m
MUC09:15Franz J Strauss Munchen
27 dec.
MUC10:15Franz J Strauss Munchen
1h 00m
BSL11:15Basel EuroAirport Swiss
Lufthansa
30 nov.
BSL15:15Basel EuroAirport Swiss
1h 00m
MUC16:15Franz J Strauss Munchen
3 dec.
MUC10:15Franz J Strauss Munchen
1h 00m
BSL11:15Basel EuroAirport Swiss
Lufthansa
19 nov.
BSL01:10Basel EuroAirport Swiss
1h 00m
MUC02:10Franz J Strauss Munchen
21 nov.
MUC13:40Franz J Strauss Munchen
1h 00m
BSL14:40Basel EuroAirport Swiss
Lufthansa
25 feb.
BSL08:15Basel EuroAirport Swiss
1h 00m
MUC09:15Franz J Strauss Munchen
4 mar.
MUC10:15Franz J Strauss Munchen
1h 00m
BSL11:15Basel EuroAirport Swiss

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Basel către Munchen

Dacă te interesează zborurile doar dus din Basel în Munchen, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de KLM, Lufthansa și Pegasus Airlines
Lufthansa
10 mar.
BSL04:40Basel EuroAirport Swiss
1h 00m
MUC05:40Franz J Strauss Munchen
KLM
19 oct.
BSL08:00Basel EuroAirport Swiss
10h 45m
1 escală
MUC18:45Franz J Strauss Munchen
Pegasus Airlines
26 sept.
BSL13:00Basel EuroAirport Swiss
18h 35m
1 escală
MUC07:35Franz J Strauss Munchen

  • Ce distanță este între Basel și Franz J Strauss Munchen cu avionul?

    Distanța în linie dreaptă dintre Basel și Franz J Strauss Munchen este 304,2 km.