Zboruri ieftine din Cluj-Napoca

Găsește, compară și rezervă zboruri domestice și internaționale cu plecare din Cluj-Napoca

Dus-întors
1 adult
Economic
0 bagaje
De unde?
În?
Du 12/2
Du 19/2

Destinații populare de zbor, cu plecare din Cluj-Napoca

Cele mai des căutate zboruri din Cluj-Napoca, împreună cu cele mai mici prețuri și cele mai scurte durate de zbor
Zboruri din Cluj-Napoca către Barcelona
Cel mai rapid zbor3h 00m
Cel mai ieftin54 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Paris
Cel mai rapid zbor2h 40m
Cel mai ieftin41 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Bucureşti
Cel mai rapid zbor0h 50m
Cel mai ieftin68 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Istanbul
Cel mai rapid zbor1h 40m
Cel mai ieftin178 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Milano
Cel mai rapid zbor2h 00m
Cel mai ieftin20 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Roma
Cel mai rapid zbor2h 05m
Cel mai ieftin75 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Madrid
Cel mai rapid zbor3h 45m
Cel mai ieftin84 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Granadilla
Cel mai rapid zbor11h 40m
Cel mai ieftin113 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Dubai
Cel mai rapid zbor10h 10m
Cel mai ieftin305 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Santa Cruz de Tenerife
Cel mai rapid zbor9h 55m
Cel mai ieftin134 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Lisabona
Cel mai rapid zbor6h 55m
Cel mai ieftin85 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Larnaca
Cel mai rapid zbor2h 35m
Cel mai ieftin59 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Valencia
Cel mai rapid zbor3h 20m
Cel mai ieftin46 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Málaga
Cel mai rapid zbor4h 00m
Cel mai ieftin84 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Londra
Cel mai rapid zbor2h 55m
Cel mai ieftin27 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Venetia
Cel mai rapid zbor1h 50m
Cel mai ieftin48 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Bruxelles
Cel mai rapid zbor2h 30m
Cel mai ieftin20 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Munchen
Cel mai rapid zbor1h 45m
Cel mai ieftin136 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Viena
Cel mai rapid zbor1h 20m
Cel mai ieftin33 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Bologna
Cel mai rapid zbor1h 55m
Cel mai ieftin59 €

Întrebări frecvente privind zborurile cu plecare din Cluj-Napoca

Blue Air, Ryanair și ITA Airways sunt companiile aeriene cu care utilizatorii noștri au găsit, la momentul acesta, zboruri ieftine cu plecare din Cluj-Napoca. Printre zborurile Blue Air aflate la ofertă se numără cele din Cluj-Napoca în Londra (10 €), dintre cele cu Ryanair, zborurile Cluj-Napoca - Aeroportul Londra Stansted (11 €), iar cu ITA Airways, zborurile Cluj-Napoca - Luqa (19 €).

Momentan, zborul de 9 € către Londra este cel mai ieftin dintre cele găsite de utilizatorii momondo, cu plecare din Cluj-Napoca. Acest preț variază în funcție de mai mulți factori, precum compania aeriană și datele de zbor. Pentru un zbor Cluj-Napoca - Londra te poți aștepta la un preț mediu de aproximativ 27 €.

Cu medii de 9, 9 și, respectiv, 3 zboruri pe zi, Aeroportul Bucureşti Henri Coandă, Bucureşti și Munchen sunt momentan destinațiile cele mai deservită de către zborurile cu plecare din Cluj-Napoca.

Lufthansa, Turkish Airlines și Blue Air sunt unii dintre cei mai frecvenți operatori ai zborurilor cu plecare din Cluj-Napoca. Realizează o căutare pentru a vedea și filtra și alte opțiuni disponibile.

Cel mai ieftin zbor la clasa întâi cu plecare din Cluj-Napoca este cel către New York City (3.812 €).


Zboruri ieftine doar-dus cu plecare din Cluj-Napoca

Oferte la zboruri doar-dus cu plecare din Cluj-Napoca, găsite de utilizatorii momondo
HiSky
10 mai
CLJ14:30Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
0h 50m
OTP15:20Bucureşti Henri Coandă
Wizz Air
8 mar.
CLJ15:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
18h 15m
1 escală
OTP09:20Bucureşti Henri Coandă
Wizz Air
16 mar.
CLJ09:25Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
10h 00m
1 escală
OTP19:25Bucureşti Henri Coandă

Oferte la zborurile last-minute cu plecare din Cluj-Napoca

Vezi aceste oferte de zboruri last-minute cu plecare din Cluj-Napoca, găsite de utilizatorii noștri
HiSky
15 feb.
CLJ13:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
0h 50m
OTP13:50Bucureşti Henri Coandă
21 feb.
OTP03:20Bucureşti Henri Coandă
0h 50m
CLJ04:10Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
HiSky
14 feb.
CLJ13:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
0h 50m
OTP13:50Bucureşti Henri Coandă
15 feb.
OTP03:20Bucureşti Henri Coandă
0h 50m
CLJ04:10Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
HiSky
14 feb.
CLJ02:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
0h 50m
OTP02:50Bucureşti Henri Coandă
16 feb.
OTP02:00Bucureşti Henri Coandă
0h 50m
CLJ02:50Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj

Cele mai ieftine zboruri domestice cu plecare din Cluj-Napoca

Cauți un zbor intern? Iată care sunt zborurile interne cu plecare din Cluj-Napoca, găsite de utilizatorii momondo.
HiSky
23 apr.
CLJ11:30Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
0h 50m
OTP12:20Bucureşti Henri Coandă
25 apr.
OTP15:50Bucureşti Henri Coandă
0h 50m
CLJ16:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
HiSky
28 mai
CLJ11:30Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
0h 50m
OTP12:20Bucureşti Henri Coandă
29 mai
OTP15:50Bucureşti Henri Coandă
0h 50m
CLJ16:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
14 mar.
CLJ02:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
9h 30m
1 escală
OTP11:35Bucureşti Henri Coandă
14 mar.
OTP15:30Bucureşti Henri Coandă
17h 40m
1 escală
CLJ09:10Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Mai multe companii aeriene
14 mar.
CLJ02:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
8h 15m
1 escală
OTP10:20Bucureşti Henri Coandă
17 mar.
OTP18:00Bucureşti Henri Coandă
13h 55m
1 escală
CLJ07:55Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
HiSky
28 mar.
CLJ14:30Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
0h 50m
OTP15:20Bucureşti Henri Coandă
31 mar.
OTP03:00Bucureşti Henri Coandă
0h 50m
CLJ03:50Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
HiSky
4 mai
CLJ03:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
0h 50m
OTP03:50Bucureşti Henri Coandă
22 mai
OTP04:20Bucureşti Henri Coandă
0h 50m
CLJ05:10Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj

Cele mai ieftine zboruri internaționale cu plecare din Cluj-Napoca

Oferte la zboruri internaționale cu plecare din Cluj-Napoca, găsite de utilizatorii momondo
Wizz Air
6 mar.
CLJ10:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
1h 20m
VIE11:25Viena Vienna Intl
10 mar.
VIE11:00Viena Vienna Intl
1h 15m
CLJ12:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Mai multe companii aeriene
6 mar.
CLJ10:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
1h 20m
VIE11:25Viena Vienna Intl
10 mar.
VIE01:20Viena Vienna Intl
14h 05m
1 escală
CLJ15:25Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Mai multe companii aeriene
6 mar.
CLJ10:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
1h 20m
VIE11:25Viena Vienna Intl
10 mar.
VIE02:05Viena Vienna Intl
16h 25m
2 escale
CLJ18:30Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
10 mar.
CLJ10:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
1h 20m
VIE11:25Viena Vienna Intl
13 mar.
VIE12:00Viena Vienna Intl
1h 15m
CLJ13:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
10 mar.
CLJ10:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
1h 20m
VIE11:25Viena Vienna Intl
13 mar.
VIE12:00Viena Vienna Intl
1h 15m
CLJ13:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Ryanair
26 mar.
CLJ15:35Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
24h 30m
2 escale
MAD16:05Madrid-Barajas
29 mar.
MAD16:35Madrid-Barajas
12h 25m
1 escală
CLJ05:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj